Araştırma Önerisi: İmar Planı (Bina Taşıma)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Araştırma Önerisi: İmar Planı (Bina Taşıma)

Araştırma Önerisi

İsim: İmar Planı

Açıklama: Şehir görünümü bir çok şekilde gerçekleşebilir. Çarpık kentleşmenin önüne geçmek ve şehri yeniden düzenlemek şehrimizi daha güzel yapabilir. Odunlardan yapılan bir yol üzerinde binalarımızı çekerek onları yeniden konumlandırabiliriz.

Sağladıkları: Şehir binalarının yeniden konumlandırılabilmesi

Gerekenler: Mimarlık (Ekonomi), Manivela Kuramı(Askeri

Masraf:
      15,345 Araştırma Puanı

Öneri sahibinin açıklaması : Bir çoğumuz belki de oyunu ilk defa oynarken şehirlerimizdeki inşaatleri rastgele düzenledik. Her şehirde akademi binanız farklı konumlarda ve siz bir şehre girince bir binayı arıyor musunuz? İşte bu öneri gerçekleşirse buna gerek kalmayacak.

Bu konu daha önce açılmış. Ben sadece daha detaylı yazdım. Önceki yazan fikir sahibi arkadaşa teşekkür ederim, detay eklemek istedim sadece.

Not: Bu özellik sadece aynı şehirde bulunan binalar içindir. Binalar arası taşımayı veya bir binanın boş bir alana taşınmasını sağlar. Farklı şehirler arası bina taşımanızı sağlamaz.

Belediye Binası, Korsan Hisarı ve Sur yapısı taşınamaz... Deniz Binaları sadece aralarında yer değiştirebilir.

KS IS DA BEST
      WHO DA MAN?
    • Arkadaşlar konuyu oynadığınız sunucudaki kalabalık klanlara sürkiler çekmesi için mesaj atabilir misiniz?

Mesaj içeriği:

Merhaba oyunun daha güzel içeriklere sahip olabilmesi amacıyla forumda iki öneri konusu açtım siz ve ittifaktaki dostlarınıza bu mesajı okuyup konuları bir incelerse çok minnettar olacağım.

Şehir listesinin düzenlenebilmesi:
      Oyun Önerisi Araştırma Önerisi: Sömürge Yönetimi

Şehir binalarının yeniden konumlandırılabilmesi
      Oyun Önerisi Araştırma Önerisi: İmar Planı (Bina Taşıma)

Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla
      İyi Günler ve İyi Oyunlar

Ben PHİ sunucusunda mesaj çektim başka sunucuda mesaj çekenler mesaj atsın bu konuya aynı sunucuda iki defa mesaj çekilmesin ...
      KS IS DA BEST
      WHO DA MAN?
    • BadwolfReis wrote:

Araştırma Önerisi

İsim: İmar Planı

Açıklama: Şehir görünümü bir çok şekilde gerçekleşebilir. Çarpık kentleşmenin önüne geçmek ve şehri yeniden düzenlemek şehrimizi daha güzel yapabilir. Odunlardan yapılan bir yol üzerinde binalarımızı çekerek onları yeniden konumlandırabiliriz.

Sağladıkları: Şehir binalarının yeniden konumlandırılabilmesi

Gerekenler: Mimarlık (Ekonomi), Manivela Kuramı(Askeri

Masraf:
      15,345 Araştırma Puanı

Öneri sahibinin açıklaması : Bir çoğumuz belki de oyunu ilk defa oynarken şehirlerimizdeki inşaatleri rastgele düzenledik. Her şehirde akademi binanız farklı konumlarda ve siz bir şehre girince bir binayı arıyor musunuz? İşte bu öneri gerçekleşirse buna gerek kalmayacak.

Bu konu daha önce açılmış. Ben sadece daha detaylı yazdım. Önceki yazan fikir sahibi arkadaşa teşekkür ederim, detay eklemek istedim sadece.

Not: Bu özellik sadece aynı şehirde bulunan binalar içindir. Binalar arası taşımayı veya bir binanın boş bir alana taşınmasını sağlar. Farklı şehirler arası bina taşımanızı sağlamaz.

Belediye Binası, Korsan Hisarı ve Sur yapısı taşınamaz... Deniz Binaları sadece aralarında yer değiştirebilir.

almanca bilen biri çevirsin :)
    • Research Proposal

Name: Masterplan

Beschreibung: Blick auf die Stadt kann auf viele Arten erfolgen. Zersiedelung zu vermeiden und die Stadt neu zu organisieren kann unsere Stadt schöner machen. auf einer Straße aus Holz können wir sie ziehen unsere Gebäude neu zu positionieren.

Sie bieten: zur Neupositionierung der Stadtgebäude

Anforderungen: Architektur (Economy), der Hebel-Theorie (Militär

Kosten:
      Forschungspunkte auf 15.345

Eine Beschreibung des Eigentümers Tipp: Die meisten von uns, vielleicht organisierten wir den Bau von zufälligen Spiel zu spielen in unserer Stadt zum ersten Mal. Sie Akademiegebäude in jeder Stadt an verschiedenen Orten, und Sie suchen für ein Gebäude, wenn Sie eine Stadt eingeben? Das wird nicht nötig sein, wenn diese Vorschläge stattfinden.

Es öffnete sich früher dieses Thema. Ich schreibe nur im Detail. Vielen Dank Besitzer Freunde von der vorherigen Idee, ich möchte nur Detail hinzufügen.

Hinweis: Diese Funktion ist nur für Gebäude in der gleichen Stadt. Transport zwischen Gebäuden oder eines Gebäudes in einen leeren Raum bewegt werden. Gebäude können Sie keine zwischen verschiedenen Städten zu bewegen.

Rathaus, die Piratenfestung und Wände können nicht verschoben werden ... Sea Gebäude Struktur sie nur ersetzen kann.