Angepinnt Nasıl Bir Forum İstersiniz ?

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Çok göze batıyorsa alın benim fosilliği :)) ne fosillikmiş ağa yada fosiller olarak çekip gidelim olsun bitsin

Forum güncellemeden önce yapılan bir öneri sonucu dönemin forum takımı tarafından verilen bir özelliktir. Fosillerin kendi arasında sohbet ettiği ve eskidende olsa yönetim kadrosuyla konuşulan yerdir.

Forumda çok zaman gecirmemiz ve o dönemlerde atılan post sayılarını göz önünde bulundurmadan şuan fosilleri yargılamak gereksiz görmek emeklere yapılan hakarettir. Hangi forumda bir konuda 200.014 post atılmıştır ?

Gereksiz konuşmayalım lütfen.
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • Merhaba
      @Snape adminim bir kişinin forum hesabı kapatıldıktan sonra yeni bir hesap açıp forumu kullanmaya devam etmesini nasıl açıklayabirsiniz
      örneğin az önce poseidon serverinde adam hakaret etti şikayet ettik ne olucak bilmiyorum ama kapatılsa bile yeni hesap ile devam edecek yine hakaret edecek kesinlikle
      Belki forum kullanıcılarını kaybetmemek için bu şekildedir kurallar bilmiyorum ama hasta zihniyetli insanların forumda ne işi var diline hakim olamayan insanların burada ne işi var
      Bu kuralın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum veya oyunda olduğu gibi uzun süreli foruma girememe cezası verilmeli
    • Feveran schrieb:

Merhaba
      @Snape adminim bir kişinin forum hesabı kapatıldıktan sonra yeni bir hesap açıp forumu kullanmaya devam etmesini nasıl açıklayabirsiniz
      örneğin az önce poseidon serverinde adam hakaret etti şikayet ettik ne olucak bilmiyorum ama kapatılsa bile yeni hesap ile devam edecek yine hakaret edecek kesinlikle
      Belki forum kullanıcılarını kaybetmemek için bu şekildedir kurallar bilmiyorum ama hasta zihniyetli insanların forumda ne işi var diline hakim olamayan insanların burada ne işi var
      Bu kuralın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum veya oyunda olduğu gibi uzun süreli foruma girememe cezası verilmeli
      Hah işte, aynen kendini tarif etmişsin. Ekstradan ortamı germek, gaza getirmek, açılan konu başlıkların altına şiddet içerikli ve kışkırtma içerikli yazı ve söz tertip etmek, ilaahır devam eden huzursuz dolu mesajlar. Bunlara adminlerin çare bulması lazım. 5 ila 10 kişi toplandığında yaptıkları gerginlik yüzünden 100 kişi de kaybedilebilir. Bunu usta bir şekilde adminlerin düşünmesi lazım