FastFooD un Hesabımı Bilerek Başkasına Devretmesi

• Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FastFooD un Hesabımı Bilerek Başkasına Devretmesi

2016 Yılında BAN yiyip Açmayı unuttuğum 2018 de aklıma gelen hesabıma girdiğimde hesabımı 2018 Yılının 9 aylarında açtım.

Daha sonra hesaba 2Milyar altın yükleyip beklemeye kaldırdım.Hali ile İnaktif oluyordu.Arada girip aktif hale getiriyordum tabi

Ben oyuna girdiğimde mesajlar atılıyordu hesabı satın almak isteyenler vesaire. Birine dedim ki tamam ambro yükle vereyim dedim ve Numarasını verdi 20 TL ve 50 TL gibi ufak rakamlarla direkt karşı tarafın telefonundan Sezai YILDIZ adlı hesabıma ambro alıyordum. açıkçası amacaım o elemana ders vermekti ve hesaba 900 civarı ambro yüklemekti ilerde lazım olur diye.

Tabi hesabın geçmişi şu şekilde..Ben bu hesabın 28.09.2008 yılından beri hesabın 3 . sahibiyim.Ve yaklaşık olarak hesap 2 yıla yakın süredir bende idi..Belki 3 yıl.Hesap anlayacağınız en fazla 3 kez mail değişmiştir.

BAKIN açıkça yazıyorum olan biteni..Siz FastFooD un acemiliğine bakın şimdi.

Konu uzun tabi.FastFoD a gelelim. Ambro yükleyen eleman hesabı vermeyeceğimi anlayınca TİCKET açıyor FastFooD a...Felan filan hesap benim diye.

Fastfood hesabı ne zaman açtığınızı kaç farklı nick kullandığını ve en son ne kadar ambro yüklediğini soruyor elemana.Bide maili tabi :)

Eleman ambrosialar hariç tüm sorulara yanlış cvp veriyor hali ile :)))

Buna rağmen hesabı ambro yükleyen eleman a verip içerisin de ki altının alınması için elemanla iş birliği yapıp hesabın kontrolünü elemana veriyor ve altın alındıktan sonra ben ticket açtığım da hesap tekrar ban yiyor.

2008 den beri fastfood un yaptığı en acemice olay olması itibari ile ikariam tarihine geçen bir olay maalesef :)

ALMANYA ya da GAMEFORGE Haalen FastfFooD ile çalışmaya devm edecek mi merak ediyorum

Velevki ben o oyuncuyu kandırmak istiyorum ve hesaba ambro yüklemek istiyorum ve başarılı oluyorum.Hesap şifresi vermeden hesap bilgisi vermeden hesabıma istediğim ambro yu alıyorum

Eyyy FastFooD senin bu hesabı karşı tarafa vermeye hakkın yok efendim

Seni kandırdılar ve seni kandıranlar haalen oyununa devam etmektedirler.

Kamooyuna sunulur.
    • kardeş dolandırıcılık yapmışsın bu yazını ss alıp polise mahkemeye versek internet dolandırıcılığından en az 10 yıl hapis yersin gelmiş burda diyorsun ki fastfood haksız yere hesabı başkasına verdi velev ki verdi diyelim senin ysptığın şeylere baksana
    • Sezai YILDIZ wrote:

Zorlama yok ki kardeşim. Ambro alırken zorlama olmadı.Evet o şahsa ders vermek amacımdı ama almaması da bir seçenekti :)

Neyse ben zaten diyorum adama hesabı vermeyecektim zaten

Ama FastfooD bunu kesinlikle yapmamalı hesabı vermemeliydi.
      Ne kadar saçma bir savun ma sen adama tamam dediğin an bi kere suçlu duruma girdin bikere hesap satışı falan yasak bunu forumda dile getirmekte yasak hem hesap hem de forum hesabın kapatılır ama anladığım şu sen dolandırır ken milleti millet seni dolandırmış şimdi de suçu atacak yer arıyorsun KKK7
    • Yok yaptığımız ticaret sonucunda yaklaşık 3 Milyar altın zararım oldu o ayrı ..Ben işin altın kısmında değilim FastfooD un yaptığı bu acemice davranışının nedenini sorguluyorum

Bunu bilerek mi yaptı acaba merak ediyorum

Vallahi billahi diyorum hesap o ambro yükleyenin değildi :))

Benim hesabımdı ama bende 3 ya da 4 . sahibi idim .Benden önce kim kaç kez kullandı bilmiyorum pek.

Bende de zaten 2-3 yıla yakın kaldı bu hesap.

Zaten FastfooD karşı tarafta ticketinden yazdığı cevapta '' hesabın asıl sahibi '' kelimesini kullanarak beni kastedip hesabı kapatıyor ve hesap için hiçkimseye destek vermeyeceğini söylüyor zaten.

Yani şu an fastfood da hata yaptığını biliyor aama maalesef kabullenemiyor

Ben zaten söylüyorum ki hesabın 3. sahibiyim.İlk mail bende değil diyorum.

ama hesap 300-500 ambro yükleyen oyuncunn değildi:)

hesabın hiçbir bilgisini bilmeyen oyuncuya elleri ile hesabı teslim etti FastFooD
    • o zamn hesap senin de değil 3. Kişi olmuşsun hatta kullanan sen den önce 2 kişi daha kullanmış fastfood haklı bu durumda hesap ikariamın ortak malıdır artık kafasına göre vermemiştir bide hesabı 300 400 amb veren adam daha doğrusu senin dolandırdığın adam kanıtları yani mesajlaşmaları göstermiştir ona delil diye sen de baksan 3. Kullanıcısın ava giden avlanır hesabı olmuş anlıyacağın KKK7
    • :)

İkariam da el değişmeyen 20 -30 hesap anca vardır dostum. Diğerleri muhakkak el değişmiştir biliyorsun

Neyse sen yetkili değilsin ama bilin istedim.

Tüm ikariama duyurulur

Bu arada Fastfood un hesabımı verdiği kişi beni buldu ben onu değil.Üstelik ısrarla.

Yok yok diyince ısrar etti tamam dedim al o zaman ambro sana altın verecem dedim...Verdim altını 1 t ama o 2 t ye de gözünü dikmişti.Onu da fastfood dan aldı >:)))

Sağlık olsun ama durum budur

Fastfood sanırım ilk defa bu kadar açık ve net hata yapmıştır.
    • arkadaşlar giden altınlara gülüyorum . burda anlaşılmayan bir konu var.

Fastfood hesabımı nasıl olurda başkasına verir :)

Fastfood KULİS yapın demiş. Ben kulis yapsakta elimize geçen birşey olmayacağını ikariam tr nin adaletinin fastfood da takılı kaldığını ve bunun değişmeyeceğini kabul etmiş biriyim.

Ama hata yaptı ve bunu kabullenmeli.

Sezai YILDIZ hesabının nasıl o elemana verdiğini doğru ve detaylı bir şekişlde burda anlatsın ondan 1000lerce kez özürdileyeceğim ..

Almanya bu TİCKET ID lerine bakıyor mu merak ediyorum ama sanırım bakmıyordur :))
    • sagopa52 wrote:

Ama adamın cesaretine de hayranım ben dolandırdım fastfood ta beni dolandırdı demek istemiyorda ben ders verdim fastfood haksız yere bana bunu yaptı diyor KKK7
      daha cok sey soylicem de ban felan yeriz diye susuyorum elestiri yapiyorum sonra hakaret gibi yorumluyorlar ya da
      forum da ayaklanma ve isyan baslatmaktan ban yiyoz allah allah :D