FastFooD un Hesabımı Bilerek Başkasına Devretmesi

• Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Başlıkta bilerek devretti diyosun sonra adama acemilik yaptı diyosun bi karar ver:) Bilerek devrettiyse acemilik değildir o.He şunu desen anlarım;benim adamı dolandırdığımı anladı hesabı ona vererek bir nevi hesap satısına vesile oldu.Ama para sana geçmediği ambrosiya olarak hesapta olduğu için o da olmaz:)Zaten hesap kapatılmıştır.(yani öyle olması gerekir)
      Neyse iyi olmuş dostum beter ol:))
    • Sanırım konuyu acele açtığım için seçtiğim kelimeler itibari ile pekte anlaşılmış gibi durmuyorum.

Tekrar ve son kez yazayım bari.

Öncelikle anladığım kadarı ile Fastfood un hesabımı alıp bir başkasına kendi elleriyle teslim etmesine önem vermiyorsunuz.
      O zaman Fastfood tüm hesaplara istediği gibi yön verip el değiştirmesine ticket yolu ile izin verebilir.Bunu demek istiyorsunuz sanırım.

Fastfood hesabımı aldı diyorum verdi bir başkasına arkadaşlar :) Bu TAKIMA iftira değil arkadaşlar.Fastfood direk muhattabımız olduğu için için burda ''sen bana iftira atıyorsun'' diyemiyor farkındaysanız.

Gelelim olayın başına.Tekrar edeyim son kez yazıyor olacağım.Kimin bizleri yönettiğini bilmenizi sizi aydınlatmk için açtım bu konuyu ama nerdeeeee :)

Şimdi bu Eleman bana ulaşıyor abi bana altın lazım..Tabi ısrarla benden altın istiyor.

Bende ona 1 t altın veriyorum öncesinden .O Altınlar gidiyor ama benim ona dediğim 2 t altınım daha var ama onu veremem lazım bana diyorum.Piyasada 1 t altın 350 TL ye gidiyor biliyorsunuz.Ama ben ona 1 t altını para almadan veriyorum.. sıralamada Sezai YILDIZ hesabının altın miktari 2 t gözüktüğünden onu muhakkak almak istiyor ama alamıyor. E Tabi başlangıçta bu hesaba 900 civarı da ambrosia yüklemiş tabi..Hesaba girip yüklemedi..Onun numarası üzerinden hesaba ambro yükleniyor. Sözde ondan 300-500 tl para alacam...amacım para almak değil sadece hesaba 900 ambro yükletip zamanı geldiğinde ihtiyacım olursa eğer sezai yi istediğim server e götürmek..Bunun dolandırıcıkla alakası yok ama ben genede öyle yazdım. fastfood çünkü burda konu açanları hemen sindirmek için muhakkak biz oyunculara oynar.

Neyse devam edelim.adam 900 ambro yüklemiş ama zaten daha öncesinden 1 t altını alıp götürmüş. amacı bu 2 t altınıda almak .ama bir türlü alamıyor benden. sonra tabi ticket yolu ile fastfood a ulaşıp hesabın kendşsşne ait olduğunu felan beyan ederek hiç bir bilgi sahibi olmadığı hesabı 3-5 günlük ticket mesajlaşmaları sonucu alarak amacına ulaşmış oluyor.

Ben burada giden 3 t altınıma acımıyorum. Fastfood un hesabımı nasıl olurda bşr başkasına devrettiğini anlatmak istiyorum.Bu bir iftira değil ki.Fastfood da biliyor iftira olmadığını.

Karşı adama gelecek olursak da onunla ne küfürleştik ne kötü söz konuştuk.Hatta telefondan gülüştük.. adama dedim ki nasıl yaptın? Adam bana gülerek telefondn '' fastfood u nasıl kandırdım ama'' dediğini duydum ki bende telefonda mesajları bile var :)

Hatta adam fastfood ile yaptığı ticketleti bile bana gönderdi..Fastfood ona attığı tickette ''hesabın sahibi şu an ticket açıyor bu nedenle sen bana önceden meğerse!!! eksik bilgi vermişsin bu nedenle hesabı tekrar kapatmak zorundayım'' diye de yazmış arkadaşlar.

Yani kısaca ben konuyu baştan yanlış açtım Özürdilerim,

Olay bundan ibarettir.

Genede FASTFOOD un adaleti elbette h.z Ömer adaleti olamaz ama bana ÖZÜR borçlu

Keşke ticketleri ALMANYA görebilse ve keşke ticketleri biz oyuncular görebilsek.

Beni anlardınız o zaman..Sesimi burda kimseye kızmadan küfretmeden sadece özür beklediğim için çıkarmak istedim ama yanlış anlaşıldım.

bunuda yazayım da : hesabın 2 ya da 3. sahibiyim.Hesap 2-3 yıldır bende. İkariam da el değişmeyen belki de en fazla 50 hesap vardır biliyorsunuz...Bu nedenle hesap zaten senin değilmiş demeyin :) Bunu diyenler kendi hesaplarına baksınlar lütfen.

eski serverlerde bu dediğim kesinlkle genel geçer bir durumdur. eski sahipler yok yeni sahipler hesaplara bakmaktadırlar biliyorsunuz.

Ben Takıma hakaret ve iftirada bulunmuyorum.TAKIM Bana ÖZÜR borçlu.Takım bana 2Milyar altın borçlu. Takım bana giden hesap ve içerisinde 2 milyar altın borçlu.

İster verirler ister vermezler canları saolsun. Altın umrumda olmaz...Fastfood da bundan sonra umarım daha da dikkatli olur.

teşekkürler.
    • Yazdıklarını okurken çok güldüm ve çok eğlendim.

Üstüne basa basa tekrar söylüyorum. Beni kandıran / aldatan / yanlış yönlendiren / kandıran .... kimse yok. Boşlukları kendi hür iradenize göre doldurun :)

Hesabınızı sözde çalan kişinin verdiği cevap:

"Merhabalar sayın adminim,hemen cevapliyorum

İlk olarak hesaba 6 Eylül günü indirim zamanı 60 liralık kod ve 60 liralık karttan ambro çektim bunlar harcanmadan çalındı üstelik hesabım

İkinci olarak hesabımın eski isimlerinden gatirlayabildigim birisi S İ N A N idi

Ve son olarak yüksek puanlı bir arkadaşa mal göndermiştim geri yollayamadığı için ban atılmıştı hesabıma

Hesabımı almak için yardımcı olursanız çok sevinirim para yükledim o kadar emek vs bir sürü uğraş var şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim"
      ** Ambrosia yükleme bilgisi doğru

** İsim hiç kullanılmamış (Hatırlayabildiğim dediği için es geçtim)

** Almış olduğu ceza doğru

Hesabın önceki mail adresi ne diye hiç sormadım bile, hesap kayıtlarına baktığımda 5 defa el değiştirdiğini görebiliyorum zaten.

2 Defa Multi'den farklı hesaplarla banlanmış. Kısaca hesabın ortalıkda dolaştığı zaten belli. Buna istinaden hesabı teslim ettim. Teslim edilmesinin tek ve gerçek nedeni sizin hesap hakkında bilgi paylaşmanız ve ortak bir hesaba ambrosia yüklemenizdir, burada hangi hakla bana suç atabilirsiniz? Hesap güvenliğinden kendiniz sorumlusunuz. Organize birşeyler denemek istemişsiniz ama elinize yüzünüze bulaştırmışsınız.

Bir de diğer pencereden bakalım. Siz bana ticket açıp durumu anlattığınızda hesabı dondurdum ve size teslim edecektim. fakat ticket üzerindeki saçma sapan ithamlarınızdan dolayı bunu haketmediğinizi düşündüm.

İfadelerinize cevap verecek olursak;

O zaman Fastfood tüm hesaplara istediği gibi yön verip el değiştirmesine ticket yolu ile izin verebilir.Bunu demek istiyorsunuz sanırım.
      Oyun paneli üzerindeki yetkilerimi liste olarak size sunsam oha dersiniz :) Bu yüzden hayal bile etmenize gerek yok. Bu sebeple hiç bir hesaba yön vermeme gerek yok.

Sezai YILDIZ wrote:

Fastfood hesabımı aldı diyorum verdi bir başkasına arkadaşlar Bu TAKIMA iftira değil arkadaşlar.Fastfood direk muhattabımız olduğu için için burda ''sen bana iftira atıyorsun'' diyemiyor farkındaysanız.
      Sizin hesabınız değil, hesabı bir başkası açmış ve daha önce bu hesabın devir edildiğine dair bir kanıt yok. Ayrıca düzenbazlıklarınız ortadayken bu hesabı nasıl elde ettiğinzi çok tartışılır.

Sezai YILDIZ wrote:

Karşı adama gelecek olursak da onunla ne küfürleştik ne kötü söz konuştuk.Hatta telefondan gülüştük.. adama dedim ki nasıl yaptın? Adam bana gülerek telefondn '' fastfood u nasıl kandırdım ama'' dediğini duydum ki bende telefonda mesajları bile var :)']Karşı adama gelecek olursak da onunla ne küfürleştik ne kötü söz konuştuk.Hatta telefondan gülüştük.. adama dedim ki nasıl yaptın? Adam bana gülerek telefondn '' fastfood u nasıl kandırdım ama'' dediğini duydum ki bende telefonda mesajları bile var

Bu işi yapan kişinin kaç hesabı kapatılmış kendisine sordunuz mu? Hesapları kapatıldan sonraki verdiği cevabıda size ileteyim hemen;

Şimdi size olayı anlatayım,bani açın açmayın bunda değilim . Hesabı satın aldık aldığımız arkadaş yamuk yaptı . Ben hesap calmadim. Çalmış olsam hesabın ne zaman Ambrosia yüklendigini eski hesap ismini Ban sebebini zaten bilmem. kurallara aykırı durum olabilir bu da hesap satisıdır. Bunu kabul ediyorum. Hatta omegada m3lih hesabı ben verdim beni şikayet eden arkadaşa.neyse olayi size ozetledim ama şunu bilin ben kimsenin hesabını calmadim etmedim. Bu zaten hakka girer .bugün benim hakkıma girildi. Napalim size helal olsun,hesap satışını yapan arkadaşın oyununa geldik size de birşey diyemiyoruz
      Yani satın aldığını ve kandırıldığını burada belirtiyor, el değiştirilen hesap ve bu kişinin Tespit edilen diğer hesapları kapatıldı.

Son olarak;

Sezai YILDIZ wrote:

Ben Takıma hakaret ve iftirada bulunmuyorum.TAKIM Bana ÖZÜR borçlu.Takım bana 2Milyar altın borçlu. Takım bana giden hesap ve içerisinde 2 milyar altın borçlu.
      Özür dilemem gereken bir durum olsa bunu yapardım, daha önce örnekleri mevcut. Hesap ve altınlar sizin kendi ellerinizle çöpe attığınız emek buna elimizeden birşey gelmez :)

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay:
    • Yav vallahi hayretle okudum. Hiç ne gördüm ne işittim böyle bir durumu. Benzerlerini görsem de bu konu bir acayip. Anladığımı kadarı ile arkadaş birisini keklemeye çalışmış Pek beceremeyip eline yüzüne bulaştırmış Ne diyelim artık bizim BETA serverında da bir dolandırıcı geziyor. Umarım yakın zaman da onun esrarıda çözülür. KKK9

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..