DENİZ TANRISI [POSE] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• slowe schrieb:

ya bu saldirilarin bir karsiligi olsun yada serverin anahtarini pose ye verin gidin.
      azap a daldi karsilik yok elit de karsilik vermezse bu server baslamadan bitecek demektir
      elbet her şeyin bir karşılığı olacaktır,
      fakat sabretmek lazım..
      en sevmediğim şeydir gece saldırı yapmak ama canları saolsun bunun bahanesi olmaz...
      düşmanı kendi silahıyla vurmak zorunda bırakacaklar beni..sizlere tavsiyem vurkaçlar cesaret işi değildir..
      20 kişinin askerlerini kestiğim rapor var onu burdan paylaşmak istemedim..gerçi sonunda kaçmışlardı..
      neyse uzun lafın kısası..ben buralarda olduğum sürece kimsenin gücü baki değildir..
      vesselam
    • A D A N A L I schrieb:

slowe schrieb:

ya bu saldirilarin bir karsiligi olsun yada serverin anahtarini pose ye verin gidin.
      azap a daldi karsilik yok elit de karsilik vermezse bu server baslamadan bitecek demektir
      elbet her şeyin bir karşılığı olacaktır,fakat sabretmek lazım..
      en sevmediğim şeydir gece saldırı yapmak ama canları saolsun bunun bahanesi olmaz...
      düşmanı kendi silahıyla vurmak zorunda bırakacaklar beni..sizlere tavsiyem vurkaçlar cesaret işi değildir..
      20 kişinin askerlerini kestiğim rapor var onu burdan paylaşmak istemedim..gerçi sonunda kaçmışlardı..
      neyse uzun lafın kısası..ben buralarda olduğum sürece kimsenin gücü baki değildir..
      vesselam
      paylaşabilirsin akrabam senden aldigimiz kaynaklarla dolu olan gemilerden ötürü çekemediğimiz 1 mızrakçı ile 10 hoplitin fotosunu atman bizim için dert değil acikcasi sen tabi eğer o rapora kesim raporu diyorsan gönül rahatlığıyla atabilirsin... he bu arada unutmadan söyliyeyim oyununu geliştir kardeş o kadar kaynağı sursuz askersiz bırakma ... benim oyunumada bu rezaletinden sonra laf etme :D :D :D :D
    • Yok hakkını yeme o geceden sonra geliştirdi sur bastı en azından şehirlerine.

Ertesi gecede 6 şahmerdan 10 hoplitle yn adasından doğru yağma yedi biraz daha birşeyler öğrendi, şimdi şehirlerine 1 er gemi koymayı akıl edebilecek duruma geldi.

Öyle birden herşeyi kavramasını bekleme sende @-AkrabA- yavaş yavaş geliştiriyor işte kendini :melek:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Labamba ()

• Raporunu Asayım da sen de rahatla bizde rahatlayalım :)

A D A N A L I schrieb:

slowe schrieb:

vesselam

• A D A N A L I schrieb:

slowe schrieb:

vesselam
      Adanalı cok buyuk lokma ye cok buyuk konusma sen ve senın gıbılerın gucu bu ekıbe yetmez lıpste ctb yı ezdık agladılar neymıs efendım depolar fazlaymıs yok depo ındırdınız soyle boyle oldu bahaneler bahaneler @slowe yanı murat abı sızı ezdıgımız yetmedı mı daha kendı serverınden gelıp buraya laf yetıstırıyosun gıt otede oyna .... sizi ezdikce aglıyorsunuz hep ezmekten bıktık taci yandasın nerde hep aglayan en sonunda ona bıberon alıcam bu gıdısle ve konuya gelıcek olursak adanalı sen boyle buyuk konustugun surece her defasında senı ezıcez ve her defasında aglayacaksan olmaz laf degıl bıze ıcraat lazım ıcraatların konussun neymıs efendım 20 kısı ye daldım yendım kusura bakma da sen herkul musun veya hulkmusun 20 kısıye dalıyosun benden sana abı tavsıyesı gece 1 gozun acık uyu bu ekıp 7\24 onlıne benden senı uyarması hadı sımdı adanada benden bır kebap ye acısını cıkar bu kadar yagmadan sonra :D:D
    • The Mob schrieb:

Adanalı cok buyuk lokma ye cok buyuk konusma sen ve senın gıbılerın gucu bu ekıbe yetmez lıpste ctb yı ezdık agladılar neymıs efendım depolar fazlaymıs yok depo ındırdınız soyle boyle oldu bahaneler bahaneler @slowe yanı murat abı sızı ezdıgımız yetmedı mı daha kendı serverınden gelıp buraya laf yetıstırıyosun gıt otede oyna .... sizi ezdikce aglıyorsunuz hep ezmekten bıktık taci yandasın nerde hep aglayan en sonunda ona bıberon alıcam bu gıdısle ve konuya gelıcek olursak adanalı sen boyle buyuk konustugun surece her defasında senı ezıcez ve her defasında aglayacaksan olmaz laf degıl bıze ıcraat lazım ıcraatların konussun neymıs efendım 20 kısı ye daldım yendım kusura bakma da sen herkul musun veya hulkmusun 20 kısıye dalıyosun benden sana abı tavsıyesı gece 1 gozun acık uyu bu ekıp 7\24 onlıne benden senı uyarması hadı sımdı adanada benden bır kebap ye acısını cıkar bu kadar yagmadan sonra :D:D
      slowe dediginiz arkadas azap ittifakindaki ajax degilmi. Bu oyuncu ismiylede oynuyordu bir aralar
    • TraNSKoP schrieb:

The Mob schrieb:

slowe dediginiz arkadas azap ittifakindaki ajax degilmi. Bu oyuncu ismiylede oynuyordu bir arala
      ajax kullanıyordu sanırım odur ama cıkar kokusu zaten yakında bellı olur :D
    • A D A N A L I schrieb:

Aman adanalı canım adanalı sen ne dediginin farkındamısın yahu ?? bizde seni oyun biliyorsun sanıyoduk ama bu yazdıklarından sonra iyice anladım ki sen sadece köyde tarla bahçe sürmeyi biliyormuşsun... Biz seninle dalga geçmek için kişi başı en fazla 10 mızrak yada 10 hoplit yanlarınada her ihtimale karşı biraz sur yıkıcı gönderdik gemilerimiz senin madenleri şehirlerimize getirdigi için senin saldırını pek önemsemedi sonuçta içeride azıcık mızrak azıcık hoplit vardı sen bizim konuşlandıgımız şehre saldırınca bizde direk beyaz bayrak yaptık sende bunu kalkıp,

''o kadar malzeme yağmaladınız ama ben size bi çıkarma yaptım 20 kişi direk kaçtınız'' olarak mı yorumluyorsun ?? merkezimiz 57 70 hele sen bi gelde bak bakalım kim nereye nasıl kaçıyormuş ?? hee bak sana şu şansıda tanıyorum kordinat ver biz gelelim istersen altınlarına yazık olmasın yolda...

komik oluyorsunuz bazen 1 er 10 ar mızrakcı getirip yağma attıgımız adam mızraklarımızı kesmeye çalışıyor onuda burda hava basıyor şaka gibi şeyler..
    • The Mob schrieb:

A D A N A L I schrieb:

slowe schrieb:

elbet her şeyin bir karşılığı olacaktır,fakat sabretmek lazım..en sevmediğim şeydir gece saldırı yapmak ama canları saolsun bunun bahanesi olmaz...
      vesselam

fazla söze gerek yok sanki

7/24 online ekip
      hulk değilim ADANALIYIM
    • IDesertRoseI schrieb:

A D A N A L I schrieb:

Aman adanalı canım adanalı sen ne dediginin farkındamısın yahu ?? bizde seni oyun biliyorsun sanıyoduk ama bu yazdıklarından sonra iyice anladım ki sen sadece köyde tarla bahçe sürmeyi biliyormuşsun... Biz seninle dalga geçmek için kişi başı en fazla 10 mızrak yada 10 hoplit yanlarınada her ihtimale karşı biraz sur yıkıcı gönderdik gemilerimiz senin madenleri şehirlerimize getirdigi için senin saldırını pek önemsemedi sonuçta içeride azıcık mızrak azıcık hoplit vardı sen bizim konuşlandıgımız şehre saldırınca bizde direk beyaz bayrak yaptık sende bunu kalkıp,
      ''o kadar malzeme yağmaladınız ama ben size bi çıkarma yaptım 20 kişi direk kaçtınız'' olarak mı yorumluyorsun ?? merkezimiz 57 70 hele sen bi gelde bak bakalım kim nereye nasıl kaçıyormuş ?? hee bak sana şu şansıda tanıyorum kordinat ver biz gelelim istersen altınlarına yazık olmasın yolda...

komik oluyorsunuz bazen 1 er 10 ar mızrakcı getirip yağma attıgımız adam mızraklarımızı kesmeye çalışıyor onuda burda hava basıyor şaka gibi şeyler..

HOCAM SEN 57:70 demişsinde ben buraya geldim..umarım k.bakmazsın..he şey istersen eğer oraya da gelebilirim
      ama kaçmak yok :D
    • sen simdi kendince bu yaptığını show olarak adlandırıyorsundur fakat show dediğimiz olay , server 2.sine 1er mızrakla ittifakca yağma atmaktır.

daha server da doğru düzgün 40k puanda adam yokken , full arastırma + yarı mucit + örs5 yapıp üstüne 40k general basıp da boş adaya girip ss almak değildir show.

sen daha ikariamın strateji oyunu olduğunu öğrenememiş para ile oyun oynayan çaylak bir oyuncusun.

Şanslı tarafın da şudur ki , bizim ile savaştığın süreçte baya bilgi sahibi olacaksın.
    • CrazY-GeneraL- schrieb:

sen simdi kendince bu yaptığını show olarak adlandırıyorsundur fakat show dediğimiz olay , server 2.sine 1er mızrakla ittifakca yağma atmaktır.

daha server da doğru düzgün 40k puanda adam yokken , full arastırma + yarı mucit + örs5 yapıp üstüne 40k general basıp da boş adaya girip ss almak değildir show.

sen daha ikariamın strateji oyunu olduğunu öğrenememiş para ile oyun oynayan çaylak bir oyuncusun.

Şanslı tarafın da şudur ki , bizim ile savaştığın süreçte baya bilgi sahibi olacaksın.
      dedi küçük iskender..
      ve sözüne şöyle devam etti
      abi atta gidek mi :D