Rest İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Selamlar;

Arkadaşlar çok güzel malzeme yağmalamışsınız can-ı gönülden tebrik ederim :))

Savaş meydanlarındaki başarılarınızı biliyoruz gereksiz eleştirilere kulak asmayın bunlar başarınızı gölgelemek isteyen kimseler çünkü yapacak başka birşeyleri yok ehehehe :)))

REST güzel malzeme yağmalamış aytim tarlalarından :))

Herkese iyi forumlar.
    • Aleyküm Selamlar :)

Ayrica Teşekkürler...

anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az derler

Bizim savaşa girmekteki amacimizda misyonumuzda belliydi o kadar yazdık çizdik arkadaş hala anlamamis olacakki..

Zorla bizi tahrik ediyor benide tarla yapıp ekip bicin diye sanırım :)

Neyse lafi uzatmaya gerek yok bu dünya etme bulma dünyası Conan1barbarin kaldirilan forum mesajlarıni okuyanlar kanitiyla gördü sizin neler yazıp cizdiklerinizi beta dünyası kim haklı kim haksız cok iyi biliyor siz boşuna kendinizi yormayin diyeceğim ama bu seferde adet yerini bulmaz malum yenilenlere özgü bir ağlama ve bahane üretme adetimiz var birakalimda onu yerine getirin

Saygilarimla :)
    • yahu arkadaş vatandaş adalarınızda ,tek başına 1 oyuncumuz 10 gün boyunca betada denizindeki tüm balıkları zehirleyecek kadar malzemeyi deniz döktü, 10-12 oyuncudan 1 i çıkpda saldırı yapamadınız , ittifak sirkülerinizde bu adam şehirlerimizi yağmalıyor elimizden birşey gelmiyor, boşta biri varsa şunu kessin diye feryat ediyordunuz okadar iyi oyuncu olsanız içinizden biri henüz gelinmeyen adalarda okadarcık asker gemiyi kesecek generalliği basar kuratırdı sizi ama onuda beceremediniz

hala konuşuyorsunuz ama boş konuşuyorsunuz , REST veya H-D oyuncularının nasıl savaşçılar olduğunu herkez bilir sizin sözleriniz değil raporlar bunu ifade ediyor gerisi hikaye

TOPRAKCILGIN wrote:

HD ile ittifak savaşımızda boş olan şehirlerimizi yağmalamayı kendine marifet yada başarı sananlar birde hiç yüzü kızarmadan yağma raporlarını koymuşlar..

Hayatınız boyunca hep yancı olarak kalacaksınız. Gerçek savaşçılar savaş meydanında savaşırken siz kalanlarla yetineceksiniz REST ittifakı üyeleri.

""
    • her savaştan sonra kazan taraf kaybeden taraftan ganimetlerini alır bunlar savaş ganimetleridir :=)) ayrıca bu bir Osmanlı geleneğidir
      REST ve HEDEF ittifak üyelerinin savaş meydanında ve yaptığınız yağmalarda hepinizi tebrik ederim her kesin emeğine sağlık :=))
    • TOPRAKCILGIN wrote:

HD ile ittifak savaşımızda boş olan şehirlerimizi yağmalamayı kendine marifet yada başarı sananlar birde hiç yüzü kızarmadan yağma raporlarını koymuşlar..

Hayatınız boyunca hep yancı olarak kalacaksınız. Gerçek savaşçılar savaş meydanında savaşırken siz kalanlarla yetineceksiniz REST ittifakı üyeleri.

Çamur kardeşim boşuna konuşuyorsun. Yancılık mı? Aynaya bakarmısın! Yancılık deyince sen ve teban aklıma geliyor. Toplama bir ittifak ancak buraya kadarmış. Betada H-D nin dağıttığı ilk ittifak değil sonda olmayacak. Ben sayısını unuttum ama sen saymışsındır. Nede olsa dagılan ittifaklara katılıp dagılmalarında emek sarf ettin.
    • TOPRAKCILGIN wrote:

Hayatınız boyunca hep yancı olarak kalacaksınız. Gerçek savaşçılar savaş meydanında savaşırken siz kalanlarla yetineceksiniz REST ittifakı üyeleri
      1.si itiraf et senin kafa bizim saldırı sebebimizi daha basmadı :D
      2.ben savaştaydım ama rodoslarınızdan dolayı sıkıldım..
      3 ise bu arkadaş savaşta değildi doğal olarak arkadan saldırmış sayılmam ;)

• Tebrikler...

Tebrikler dostlar süper raporlar...

Siz ona buna bakmayın kuyruk acısı diye birşey varmış bende bunlardan duydum hangisine sorsam kuyruk acımız var diyorlar sonra internetten felan araştırdım baktımki adamlar haklı acılarını hafifletmek adına neye saracaklarını şaşırmışlar he deyin geçin.
      :)
      H-D GENERAL
    • [IMG]http://i57.tinypic.com/2nhnjok.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/jhprug.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/30k6c7k.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/2i6l640.jpg[/IMG]
    • Merhaba arkadaşlar Hilal ittifakıyla savaşımız 20.03.2015 Cuma günü 19.30 civarında başlamıştır savaş boyunca uyulacak kurallar aşağıdadır kuralları tarafımızdan bozmamaya özen gösterelim lütfen...

ŞARTLAR VE KURALLAR ;

1. İttifaklar arası savaşı 20.03.2015 tarihinde olacaktır.
      2. Savaş 69 30 Koordinatında belirtilen adada yapılacaktır.
      3-Kesinlikle 20 sine kadar her iki ittifakta saldırı yapmayacaktır. 20 sinde adada bulunan sömlere saldırı savunma serbesttir. Yan adalarda bulunan sömlere saldırı olmayacaktır. Sadece savaş 69 30 adasında gerçekleşecektir. Savaş bitimi yeşil raporları alan savaşı kazanmış sayılır.
      4. İttifaklar adaya karşılıklı 8 adet bayrak yerine söm ve şehir taşıma hakkına sahip olacaktır. Kule bölümüne şehir taşınmayacaktır, inşa edilmeyecektir.
      5. Savaş süresince ittifaklarla veya ittifak dışı şehir garnizon antlaşması yapılmayacaktır.
      6. Müttefik ittifaklardan kesinlikle destek alınmayacaktır.
      7. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldırıcı mesajlar göndermek/bulunmak yasaktır..
      8. Üyeler arasında birebir konuşulmayacak. İttifaklar arası görüşmeler diplomatlar/general aracılıyla sağlanacaktır.
      9. Savaş süresi boyunca ani gelişmeden kaynaklanan durumlar karşısında (kaza, ölüm, vs gibi durumlar) belirtilen süreye bakılmaksızın savaş bırakılacaktır.
      10.Belirtilen süre içerisinde ada da konuşlanan rakip şehirlerinin tamamını liman ablukasına alan savaşı kazanır.
      11.Savaş süresince korsan seferleri kaldırılacaktır.
      12.Savaş süresince Rodos Tapınağı çalıştırılmayacak ve kullanılmayacaktır.
      13.Savaş zamanı boyunca 3 kural ihlali yapan yenilgiyi kabul edecektir.
    • Merhaba,
      20.03.2015 tarihinde sizlere verdiğim savaş şartlarını ihlal ederek savaşın gidişatını değiştirmeye sebep oldunuz.
      Yapmış olduğunuz ihlaller aşağıdadır.
      1-İHLAL : 20 sine kadar kesinlikle saldırı olmayacak şartını iki defa ihlal ettiniz. Konuda BALİNA isimli üyenizin/diplomatınızın bilgisi vardır.İki ihlal burdan.
      2-İHLAL : Kesinlikle 20 si bitimi dışardan üye almak savaşa destek olması veya olmaması bizi ilgilendirmez alım kapalı olması gerekirdi. İki defa üye almış olmanız demek 2 ihlalde burdan yapmış olmanız demektir.
      3-İHLAL : Savaşın olduğu ada ve sömlerimizi attığımız adada oyuncularım ile olan sohbetlere çomak sokup gereksizce tahrik ve hakarete varacak şekilde mesajlarınız ihlalin en kötüsüdür.
      SONUÇ : 69 30 Adası tek savaş adası olmasından çıkmıştır. Umarım bizlerle diğer adalarda savaşabilecek kültüre,kaliteye,cesarete sahipsinizdir.
      Selametle...

Kişisel Notum: Dün Astığım savaş kurallarının bügün yürürlükten kalkması farklı bir duygu oldu adıma ama şuna inanıyorumki böylesi her iki tarafada daha hayırlı olacaktır ve oyunu daha renkli kılıp birçok heycana yer verecekir hayırlara vesile olması dileğiyle şimdi iyi olan kazansın diyebilirim :)
    • Kesimler bir harika dostum ayrılma burdan yeni raporlar geliyor nasılsa bizden çok burdasınız :D

[quote='ANIL_99','index.php?page=Thread&postID=2678415#post2678415']erkenmi ötüyosunuz banamı öyle geliyo.[/quote]
    • Hadi kabul et raporlarımızı beğendin tebrik edemeyeceğine göre bari dedin gideyim karalayım şunlarıda astıkları raporlar yerine benim sözlerim öne çıksın...

Reklam kokan hareketler bunlar anıl kardeşim git kendi sayfana istediğini yaz çiz al raporunu as bak bakalım sesimiz çıkıyormu

Yukarıdada yazdığı üzere Rest ittifakı savaş ve yağma raporları burası burada raporlar konuşur senin sözlerin değil bilmem anlatabildim mi şimdi yol al bakalım daha asacak raporlarımız var ;)
    • Tebrikler Rest

Korsanda Hilal yazık oluyor ya :(

o değil de kaçmak bu oluyor galiba ?

Hz. Ali der ki:
      Haksızlığa karşı susarsanız, hakkınızla birlikte şerefinizi de kaybedersiniz !
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Lâ Fetâ illâ Ali lâ Seyfe illâ Zülfikâr"

• Adaya bakılınca savaşı REST Ailesi kazanmıştır.

Evet arkadaşlar belirtilen koordinatı yaklaşık 3 gündür tutmaktayız düşmandan herhangi bir direniş görülmemektedir.10 cepheyi kaybetmiş ve kaçmışlardır.
      Eğer bugun de herhangi bir direniş görmezsek bu savaş bizim için istediğimiz galibiyetle bitmiştir.

Bu mesajın üstüne hilal kendini aklamaya çalışmasın, kendini ancak bugun gelir savaş adasında aklar aksi halde dediğim gibi bütün arkadaşlarımı adadan çekip GP lerini sıfırlayacağım...

Bugun Ya gelip kaybettiğiniz yerleri alırsınız yada gevezeliği bırakırsınız.

Size Hodri Meydan

Savaşmak isteyen 3 gündür kaybettiği yeri gelip alırdı SON sözüm budur!!!
      hellboy
      Rest Lider