Rest İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rodosa Rağmen Full Yeşiliz Allah Bozmasın :)

Birazda kesim atalım az ama ancak bu kadar bulduk beta yarıldıda içine girdi sanki savaş öncesi atıp tutan arkadaşlar :D

• BUNCA YILDIR BETADA OYNUYORUM. SAVAŞLARIMIZDA HİÇ BİR ZAMAN BU KADAR RODOS YEDİĞİMİZİ HATIRLAMIYORUM. SAVAŞMANINDA BİR ONURUNUN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. AMA AYTİMİN ÖZELLİKLE LİDERLERİNİN SAVAŞ ANLAYIŞININ RODOS PATLATMAK OLDUĞUNU ÖĞRENDİK. BUNA RAĞMEN ADAMLAR DUMAN OLMUŞ VAZİYETTELER. ALLAH HİÇ BİR İTTİFAKI AYTİMİN DURUMUNA DÜŞÜRMESİN.
    • Aytim İttifak Lideri

Aytim ittifakinin lideri savas öncesi kime güvenip saga sola böyle saldırgan tutum takinarak saldırdı cok merak ediyorum :)

Eger hala ayni isimlere guveniyorsa bu arkadaslar nerededir neden savasmiyorlar merak konusu :)

İkinci olarak Rodosu kurtuluş olarak goruyorsaniz siz bu halinizle betanin nasil efendisisiniz nasıl beta sizden sorulur biriniz bana aciklayabilirmi ?

kırmızı rapor almaktan felegi sasmis bir ittifak bu savaş şunu cok iyi gösterdi ki Aytim ittifakı Aslan ama kağıttan bir Aslan :)

Sehirlerinizde at kosturdugumuz yeter çıkın savasalim Nerede bu 3.5 m gp puaniniz savaş öncesi atıp tutan arkadaşlar Neredesiniz bir kendinizi gösterin bakalım :)
    • Savaşmayı Rodostan ibaret sayan Aytim ittifakı sizlerin durumunuzu tüm betaya gösterdik artık rodos ile ayakta durmaya çalışıyorsunuz bunlar sizlerin son nefesleriniz liderinizin tüm şehirleri elimizde aranızda delikanlı varsa buyursun gelsin kurtarsın şehirleri :)

Savaşın sonu göründü Aytim ittifakı birleşime kadar nasıl dayanırım onun derdinde (korkarım dayanamayacaksınızda :D ) eğer bu savaş bitsin istiyorsanız Liderinizin Radagastye bir özür borçlu olduğu aşikar...

Aynı şekilde aranızdan 'bir arkadaşında'(İsim Vermiyorum Kendini Bilir) Hedefli Arkadaşlardan özür dilemesi bence yararınıza... :)

Umarım bu savaş aklınızı başınıza devşirmenize yardımcı olmuştur barış zamanı sağa sola keyfi saldırı yapmazsınız...

Bu Sabahın
      10.02.2015 9:44 tarihinde Exarkun tarafından yazıldı:
      > > Daha gece roodos patlatmıştı. Alın yeni bir rodos daha.
      > >
      > > hazerfen mehmet 10.02.2015 9:42 BEYDAĞLI tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif
      > > hazerfen mehmet 10.02.2015 9:42 BEYDAĞLI tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif

Dün gecenin
      [IMG]http://i61.tinypic.com/1zmgl01.jpg[/IMG]

[IMG]http://i62.tinypic.com/2ltk0v8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/2u5aljc.jpg[/IMG]
    • marifet savaşmakta ama onada yüreğiniz yok.

HD ile ittifak savaşımızda boş olan şehirlerimizi yağmalamayı kendine marifet yada başarı sananlar birde hiç yüzü kızarmadan yağma raporlarını koymuşlar..

Hayatınız boyunca hep yancı olarak kalacaksınız. Gerçek savaşçılar savaş meydanında savaşırken siz kalanlarla yetineceksiniz REST ittifakı üyeleri.
      "Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da TÜRK olarak dünyaya gelmemdir."

Mustafa Kemal Atatürk