Poseidon Genel Sohbet Başlığı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1- Ben mesajı algı için kırpmadım bir insan bizim öyle bir talebimiz olmaz olamaz diyorsa o talebin iması bile olmamalıdır geçmişte ki olmuş işte sen de biliyorsun. Soadan gelenleri çıkaralım fury den gelenler çıksın denmiş bu durum OLMAZ OLAMAZın karşıtı olan bir durum.
      2- Ben seninle yıldırımın sana yazdıkları hakkında komuştuğumda sen bana oyun için böyle şeyler olmaması lazım dedin ki burda da belirtmişsin bunu lakin değinmek istediğim şey şu ki sen yıldırımın yazdıkları hakkında kızmak da değil kırıldım diyorsan ben dün yazılanlardan sonra nasıl üzülmeyeyim?
      3-Ben sana cevap verirken Osmanın hatalarıyla seni suçlamıyorum sen de bana hakaret eden birini savunmak için başkasının ettiği hakareti örnek gösterme bana göre hepsi yanlış.
      4- Gruptaki konu hadsiz denmesi değil önce "Gökmen forumda boş yapma a--" ve daha sonra lideriniz Osman'ın "hadsiz kö---ler" demesi (ki senin de gördüğün gibi hadsizi sansürlemedim bile) üstelik biz hakarete varan en ufak bir şey söylememiştik insan gibi konuşabilsek algı yapmadığımı kendisinin OLMAZ OLAMAZ dediği bir şeye ters düştüğünü anlatıyordum ama iletişim kurmak gruptaki ilk günden bu yana malesef imkansızdı. (Diplomasi grubunda "mızıkçı düşman, b--unu çıkardınız, boş yapma islam" diyen ve hatta ortamda hakaretin h si yokken "sonra küfür edince ben suçlu olcam" diyen adamla ne konuşabiliriz)
      5-Bu serverda ve daha önce oynadığım serverlarda birine hakaret etmişsem (whatsapptan filan da olur) çıksın sen bana hakaret ettin desin ben de oyunu bırakayım ama etmedim. O yüzden bana benim sözlerimle gelin liderin şöyle liderin böyle demekten vazgeçin en azından benim liderimle iletişim kurulabiliyor.
      6- Ben şu durumda bile kendimi savunmak zorunda kalıyorsam algıyı yapan ben miyim yoksa siz misiniz anlamak çok da güç değil.

İttifakını savunma gayretini anlıyorum Göksel abi ama bak ben Osman ve Ümitin yaptıklarını söylüyorum siz ise bana önce liderin hakaret etti diyorsunuz (yanlış yaptı ama bunu onunla çözün) ve algı yapmadığım halde algıcı diyorsunuz.

Bana benim yaptığım hataları gösterin ki sizin küfürbazların yapması gerektiği ama yapmadıkları şeyi yapıp kendimden utanayım, hatalarımı düzeltmeye çalışayım. Birine haklısın demek benim yapamayacağım bir şey değil.

• Herkes kendi gibi davranıyor sen de küfürbazlığını ortaya seriyorsun. Ben kimseye küfür etmedim İslam etmişse ifşala beni ilgilendirmez seninle onun arasında. Göksel abinin sizi savunduğu gibi benim İslamı savunmama gerek yok. Sen lafının arkasında duracak kadar delikanlı ol. Kıvırma burda :)
    • CrazY-GeneraL- wrote:

siz diğer ittifakların arkasından küfür ettiğinizde ifşaladık mı forum da? bi arkadas dedik diye küfürbaz yaptınız bizi :D

azıcık delikanlı olun yaw. azıcıkk
      ifsalasana kıme kufur etmısız bı :))) işimiz yok mılletın arkasından kufur edıp bıde bunu sızınle muhabbetımzde yapalım haaa evet ben dedim bişeyler ama hak edene zaten onun kulagına gıtsın dıye dedım sızın yanınızda o yuzden kımseye haksız kufur de lafta edılmez umit istersen ifşa et çekincek birşeyim yokki sizin duygunuzu herkese söylerim bana bi kaç kişi yazdı bu konu için

ittifak ittifak söyleyım mod opm vatan hilal bilmem diğerleri bunlar bizim konumuzla alaka dışı üstlerine alınmasınlar kımseye bıze zararı olmadıktan sonra kotu soz soylemeyız biz kime laf söylediğimizi iyi biliyoruz varsa sorunu gelır bana durustçe sorar cevap verırım

artık şu boş konusmaları bıtırın bence savaş yaklaşıyor işimize bakalım başka ittifakları karıştırıpta savaşı gölgelemeyelim :)

ayrıca sv başından bu zamana kadar posenın de ne oldugunu sancakında ne oldugunu herkes bılıyor o yuzden ben şahsım ve arkadşlarım bu gune kadar ne konusduysa arkasındayız kanıt vs foto varsa arkasında oluruz..