Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Bakıyorum bu anlaşmayı POSE bozacak diye ümit edenler var aramızda. İşin garip tarafı zamanında depo diye burada sızlananlar kuruyor bu lafları. Derdinizin depo olmadığıda belli oluyor bu durumda. Derdiniz sadece sataşmak karşı cevaplar geldiğinde de POSE zaten hep böyle demeyi biliyorsunuz.

Samimi olduğunuza inanamıyorum ne yazıkki çünkü bu anlaşmayı destekleyici bir tane mesajlarını göremedim bu kişilerin.

Neyse konuya dönecek olursak, Pollux hesabının bu sunucudan taşınması sözü verildi bize bu sebeple beklemedeyiz bizde. Bırakacağımız yaklaşık 230k gp tarafımızca belirlendi ve hazırlandı, Pollux hesabı sunucuyu terkettiği an kalan GP'mizi de terhis edicez.

Hani neden çıkmadı bu hesap, hani çıkackatı , ne oldu bu iş! Şeklinde sızlanmak işin en kolay tarafı ama yapıcı tarafı değil bu sebeple sıkıştımanın bu süreçde doğru olmadığını düşünüyorum. Bekleyip görücez hepimiz!
    • Neu

yldrmnc schrieb:

GOKMEN schrieb:

Fury ittifağıyla insanların ne derdi var anlamıyorum kimse savaşmak zorunda değil ki canları istemez savaşmazlar niye bu kadar muhabbeti dönüyor bunun :D
      pose bi ara merkez kordileri nerde dalcaz sira sizde falan yapti ama boş yapti :D pose bir posettir ucurtmadir tenekedir bos yapar :D
      bak sonra niye öyle konusuyolar diyor arkadaşlar şimdi ben bu boş adama ne diyeyim serverdan haberi yok burda anca klavye liste kabarık sıra gelmedi
    • Neu

CEYHANLI schrieb:

Feveran schrieb:

Fury ittifağına niye kimse saldırmıyor

Adanalının hesap kimde şimdi onu merak ediyorum ben opm ye geçmiş adanalı
      turan ittifaki daliyor onlara :)

Bakıyorum oyunda Ceyhanlı diye bir hesap yok. Bu serverde hesabı olmayıp ya da fake hesap açanlara vericek cevabımız yok anca boş muhabbet yaparsınız ona da bizim vaktimiz yok. Daha bu sabah Lideriniz ROLAND savaştan kaçtı belki haberin yoktur sor kendisine ( ya da roland sensindir malum hesap kime ait bilmiyoruz).

GP Depoları mevzusuna daha önce liderimiz değinmişti. Bu güne kadar gp veya altın taşımadık aynı şekilde taşımayı da düşünmüyoruz.

Son olarak ekliyeyim serverde hesabı olmayan kişiler FURY ittifakını boş yere ağzınıza almayın sizi ciddiye almamız için bir sebep yok.

Keyifli oyunlar.
    • Neu

Biz onları bekliyoruz, onlar şunları bekliyor, şunlar bunları ve bunlarda bizi bekliyor vs.
      Bi işi ortaya atıyosanız birbirinizi nie beklersiniz anlamam öncülüğü siz yapın herkezde görsün bu konudaki kararlılığınızı.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KRDMR ()

• Neu

KRDMR schrieb:

Biz onları bekliyoruz, onlar şunları bekliyor, şunlar bunları ve bunlarda bizi bekliyor vs.
      Bi işi ortaya atıyosanız birbirinizi nie beklersiniz anlamam öncülüğü siz yapın herkezde görsün bu konudaki kararlılığınızı.
      Birde okusanız, yada okuduğunuzu anlasanız.

Labamba schrieb:

Hani neden çıkmadı bu hesap, hani çıkackatı , ne oldu bu iş! Şeklinde sızlanmak işin en kolay tarafı ama yapıcı tarafı değil bu sebeple sıkıştımanın bu süreçde doğru olmadığını düşünüyorum. Bekleyip görücez hepimiz!
    • Neu

adamlar bir nevi haklı bende olsam bende beklerım kı getırıcem beklıcem yani pollux kime aitse sözlerini tutsunlar götürsünler hesabı öylece posede gerekenı yapıcaktır söz agızdan bır kere cıkar ben söz verenlere güveniyorum gerisini tanımam

o yüzden ilk başta bu olayın muhattabı MOD ittifakıdır birşey yaptılar gp de onların onlar ugraşıcak peşine düşecekki bir an önce o hesap gitsin buradan 3 gün denilmişti benim bildiğim başka ittifakları karıştırıp birde boş konusan tayfalar ortalıgı bulandırmayın lutfen az saygılı olun

MOD İttifagı ve pollux kıme aitse gerekeni yapsınlar.. söz agızdan bir kere çıkar
    • Neu

CANALAN schrieb:

adamlar bir nevi haklı bende olsam bende beklerım kı getırıcem beklıcem yani pollux kime aitse sözlerini tutsunlar götürsünler hesabı öylece posede gerekenı yapıcaktır söz agızdan bır kere cıkar ben söz verenlere güveniyorum gerisini tanımam

o yüzden ilk başta bu olayın muhattabı MOD ittifakıdır birşey yaptılar gp de onların onlar ugraşıcak peşine düşecekki bir an önce o hesap gitsin buradan 3 gün denilmişti benim bildiğim başka ittifakları karıştırıp birde boş konusan tayfalar ortalıgı bulandırmayın lutfen az saygılı olun

MOD İttifagı ve pollux kıme aitse gerekeni yapsınlar.. söz agızdan bir kere çıkar
      senin söyledigini bende söyledim. senin ile benim söylediklerim arasinda farkli birsey yok kim karistiriyor ortaligi :D
    • Neu

omega-úśtá schrieb:

CEYHANLI schrieb:

Feveran schrieb:

Bakıyorum oyunda Ceyhanlı diye bir hesap yok. Bu serverde hesabı olmayıp ya da fake hesap açanlara vericek cevabımız yok anca boş muhabbet yaparsınız ona da bizim vaktimiz yok. Daha bu sabah Lideriniz ROLAND savaştan kaçtı belki haberin yoktur sor kendisine ( ya da roland sensindir malum hesap kime ait bilmiyoruz).

GP Depoları mevzusuna daha önce liderimiz değinmişti. Bu güne kadar gp veya altın taşımadık aynı şekilde taşımayı da düşünmüyoruz.

Son olarak ekliyeyim serverde hesabı olmayan kişiler FURY ittifakını boş yere ağzınıza almayın sizi ciddiye almamız için bir sebep yok.

Keyifli oyunlar.
      omega-usta

Sen dün gece sütünü fazla kacirdin galiba kacmakmi:) sesli güldüm buna

Adamin adasindan 1m civari kaynak cikarmisim bana kacti diyor yagma icin gonderdigim ufak bir gp yi kestirecegimi düsündun galiba.
      Neyse sen kendini avut kacmak lafini sana en kisa surede ss ler ile raporlayacagim.
      Her zaman demisimdir az laf cok is
      En kisa surede icraatim burda olacaktir. Sana son cevabimdir gayri ss lerim konusacak.
      R_O_L_A_N_D
      :sukur:
    • Neu

CEYHANLI schrieb:

omega-úśtá schrieb:

CEYHANLI schrieb:

Feveran schrieb:

Keyifli oyunlar.
      omega-usta
      Sen dün gece sütünü fazla kacirdin galiba kacmakmi:) sesli güldüm buna

Adamin adasindan 1m civari kaynak cikarmisim bana kacti diyor yagma icin gonderdigim ufak bir gp yi kestirecegimi düsündun galiba.
      Neyse sen kendini avut kacmak lafini sana en kisa surede ss ler ile raporlayacagim.
      Her zaman demisimdir az laf cok is
      En kisa surede icraatim burda olacaktir. Sana son cevabimdir gayri ss lerim konusacak.
      R_O_L_A_N_D

SS'ler? Şöyle ss ler mi?

Adamın adasından dediğiniz adanın merkezimize uzaklığı 2 saat kadar, ama yanlış bilmiyorsam burası sizin merkez. En azından, içişlerin generalin ve diplomatın bu adadalar. Belirtmek istedim. :saint: :O

• Neu

Uzun bir aradan sonra tekrar yazayım dedim. (Her gün düzenli Forumu takip ederim. )

1. Roland ss atıcam dediyse atar, ( GARP ittifağından bilirim onlarla çok savaştım zamanında, demem o ki kemik tayfaları oldukça iyi bir grup. Benim gibi solo takılmıyorlar )
      2. Depoları bir gönderin artık şu serverdan ya, yakın zamanda hesap taşıma 700 Ambrosia'dan 500 civarına düşecek. yani Fırsat olarak kullanın bu durumu.
      3.Tanımam etmem ama şu inek dediğiniz arkadaş harbiden ortalığı çok iyi bulandırıyor buradan ona saygılarımı sunuyorum. :)
      4. Server da olan her olay foruma yansımak zorunda değil nitekin yansımıyorda zaten, o yüzden forumdan ibaretmiş gibi düşünmeyi bırakın Poseydonu . Forum sadece bir araç. ve zamanı çok olan kişiler daha çok burada takılıp eğleniyor.
      Ventalist
      :sarhos: