Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Her şey gayet güzel. Işler yolunda. Cannızı sıkmayın. baktnız olmuyor. 70-36 73-37 Ve aralarındaki adalara bakıp ders alın. Tatile alın. Gözden uzak olun.
      Beceremiyorsanız Bir oyuncu on ip tuzagına düşmeyin. Oyununuzu oynayın. Canınız mı sıkıldı. Gelin forma lak lak yapalım.
      Karnınızmı acıktı boşverin çay için seker açlığı giderir .

Hayat güzel. Saglığınıza dikkat.edin. soguklar başladı. Sıkı giyinin. Bol c vitamini. Ispanak. Pırasa yiyin
      YUSEL
    • Gelmezsen hatrım kalır @slowe hiçbir zaman oynamadıgım bir serverda hiçbir düşmanımda olsa düştümda olsa arkasından iş çevirmedim uğraşmadım serverda DesertRose olarak varsam sonuna kadar uğraşırım ama serverda yoksam umrumda bile olmaz kimse bu zaman kadar hiçbir serverda da nick'im dışında hiçbir nick ile oynamadım !

Lipsi bıraktıgım günden bu yana yaklaşık 1 yıl olucak heralde belkide geçiyodur orada 1 kere bile hesap açmadım 1 kere bile kimseyi rahatsız etmedim huyum değil sevmem böyle arka sokaklardan dolanarak arkadan vurmayı ya DesertRose olarak cıkarım karşılarına yada hiç çıkmam düşmanımın karşısına haince kalleşce oynamam hiçbir zaman !

Posedion serverına başladık.
      *Foruma atım atar atmaz lipsdeki o bu şu isimlerini bile yazmaya vaktim yok hemen damladı buraya !
      *Adaya ışın atıp hesap açtık 3 tane tanımadıgımız hesap adaya geldi onların bir tanesi ile iletişime geçip yeri alıyorsunuz oda yetmiyor agora gelip terbiye sınırlarını aşıyorsunuz oda yetmiyor özel mesajlarla tahrih etmeye çalışıyorsunuz oda yetmiyor örsü düşürmeye çalışıyorsunuz oda yetmiyor yeri düşmanıma vermeye yelteniyorsunuz oda yetmiyor bide bunun burda muhabbetini çeviriyorsunuz yüzünüz kızarmadan ??

Sayın @slowe sana özel mesaj attım coje nickli hesapla ilgili eğer sizden biri ise hoş olmuyor biz 1 yıl içinde 1 tane bile hesap açmadık 1 kere bile arkanızdan dolaşmadık lakin siz veya ekibiniz bu tür hareketlerle emin olun 1 basamak uzamadı boyunuz yada 1 basamak zarar veremediniz bize bunu başkaları yapsa pek umrumda olmazdı ama sizden bu tür davranışları görmek biraz tuhaf geliyor doğrusu biz oyunu bıraktık 1 yıl lips forumuna dahi adım atmadık ama şu oyuna başladıgımız ve foruma adımımızı attıgımızdan beri as kodronuz olmasada şu sonradan size dahil olan bir kaç şahıs hoş olmayan davranışlarda bulunuyor bunları yapmayın !

Bak özel mesajda bana şunu dedin;
      ''Sen de az çok beni bilirsin dostuma dost dusmanima dusmanım ama asla terbiyesiz bir olaya girmem.
      Gideni de sevmem.''

Ekibinizdeki bazı şahıslar şahsımıza yönelik tahrik edici mesajlar agoradan hoş olmayan mesajlar ve gereksiz hamleler yapıyor siz yapmıyorsunuz ama yapıyorlar diyorsunuz ya terbiyesiz bir olaya girmem girenide sevmem bu şahsıhları ya uyarın yada sevmeyin !

Ben Ümit ve ekibimiz oyun oynuyoruz kimseye düşmanlık kinlik yada öfke gütmüyoruz yaşananlar zamanında yaşandı oldu bitti lastik gibi peşimizden halen bu tür hareketlerle gelmeniz yakışıyorsa size devamm.
    • IDesertRoseI schrieb:

Gelmezsen hatrım kalır @slowe hiçbir zaman oynamadıgım bir serverda hiçbir düşmanımda olsa düştümda olsa arkasından iş çevirmedim uğraşmadım serverda DesertRose olarak varsam sonuna kadar uğraşırım ama serverda yoksam umrumda bile olmaz kimse bu zaman kadar hiçbir serverda da nick'im dışında hiçbir nick ile oynamadım !

Lipsi bıraktıgım günden bu yana yaklaşık 1 yıl olucak heralde belkide geçiyodur orada 1 kere bile hesap açmadım 1 kere bile kimseyi rahatsız etmedim huyum değil sevmem böyle arka sokaklardan dolanarak arkadan vurmayı ya DesertRose olarak cıkarım karşılarına yada hiç çıkmam düşmanımın karşısına haince kalleşce oynamam hiçbir zaman !

Posedion serverına başladık.
      *Foruma atım atar atmaz lipsdeki o bu şu isimlerini bile yazmaya vaktim yok hemen damladı buraya !
      *Adaya ışın atıp hesap açtık 3 tane tanımadıgımız hesap adaya geldi onların bir tanesi ile iletişime geçip yeri alıyorsunuz oda yetmiyor agora gelip terbiye sınırlarını aşıyorsunuz oda yetmiyor özel mesajlarla tahrih etmeye çalışıyorsunuz oda yetmiyor örsü düşürmeye çalışıyorsunuz oda yetmiyor yeri düşmanıma vermeye yelteniyorsunuz oda yetmiyor bide bunun burda muhabbetini çeviriyorsunuz yüzünüz kızarmadan ??

Sayın @slowe sana özel mesaj attım coje nickli hesapla ilgili eğer sizden biri ise hoş olmuyor biz 1 yıl içinde 1 tane bile hesap açmadık 1 kere bile arkanızdan dolaşmadık lakin siz veya ekibiniz bu tür hareketlerle emin olun 1 basamak uzamadı boyunuz yada 1 basamak zarar veremediniz bize bunu başkaları yapsa pek umrumda olmazdı ama sizden bu tür davranışları görmek biraz tuhaf geliyor doğrusu biz oyunu bıraktık 1 yıl lips forumuna dahi adım atmadık ama şu oyuna başladıgımız ve foruma adımımızı attıgımızdan beri as kodronuz olmasada şu sonradan size dahil olan bir kaç şahıs hoş olmayan davranışlarda bulunuyor bunları yapmayın !

Bak özel mesajda bana şunu dedin;
      ''Sen de az çok beni bilirsin dostuma dost dusmanima dusmanım ama asla terbiyesiz bir olaya girmem.
      Gideni de sevmem.''

Ekibinizdeki bazı şahıslar şahsımıza yönelik tahrik edici mesajlar agoradan hoş olmayan mesajlar ve gereksiz hamleler yapıyor siz yapmıyorsunuz ama yapıyorlar diyorsunuz ya terbiyesiz bir olaya girmem girenide sevmem bu şahsıhları ya uyarın yada sevmeyin !

Ben Ümit ve ekibimiz oyun oynuyoruz kimseye düşmanlık kinlik yada öfke gütmüyoruz yaşananlar zamanında yaşandı oldu bitti lastik gibi peşimizden halen bu tür hareketlerle gelmeniz yakışıyorsa size devamm.

ctb ile bizi kıyaslama asla. bizim gibi karakterli olsaydılar suanda kanatlarımızın altındaydılar:) herkes kendine yakışanı yapar, oda onların karakteri.
    • @IDesertRoseI @CrazY-GeneraL-

Bayagi sağlam yazıyorsunuz. Yok karakter yok terbiye yok bilmem ne . Ama oyunu bıraktığınız dönem arkadaşınızın hastalığıyla dalga gectiginiz gunleri unutmadı bu forum.

Dışardan gozlemleyen ve artık dayanamayıp post atan biri olarak cevapliyorum bu konuyu ; bu forumda sizi ciddiye alıp adam yerine koyan 3 5 kişi anca vardır. Haberiniz olsun.
      :evil: :evil: :evil:

• :::Aessia::: schrieb:

@IDesertRoseI @CrazY-GeneraL-

Bayagi sağlam yazıyorsunuz. Yok karakter yok terbiye yok bilmem ne . Ama oyunu bıraktığınız dönem arkadaşınızın hastalığıyla dalga gectiginiz gunleri unutmadı bu forum.

Dışardan gozlemleyen ve artık dayanamayıp post atan biri olarak cevapliyorum bu konuyu ; bu forumda sizi ciddiye alıp adam yerine koyan 3 5 kişi anca vardır. Haberiniz olsun.
      benle ilgili bi tane ss göster oyunu bırakıcam.
    • @IDesertRoseI ve @CrazY-GeneraL-
      Arkadan dolanmak dediniz.
      İttifaklari ayırdık ama yine dostuz diyoruz. Gemi alış verisi yapıyoruz
      @iMaM forumda yazıyor. Siz onlara dost diyorsunuz ama onlar düşman ittifağımıza altın ve generallik sözü veriyor size saldirma lari karşılığı.
      Ben imam la forumda bu yüzden günlerce tartıştim.
      Onlar yapmaz öyle birşey.
      Wp da size sordum siz de yok dediniz.
      Hatta böyle birseyi sorduğum için beni ayipladiniz.
      Sonra ne oldu .

Siz hep aynı isimle oynuyor olabilirsiniz.
      Ben isim değiştirmekte sakinca görmüyorum.
      Şuan pose de oynadığım ismi bilen arkadaşlarda var.

Dost olamadık düşman ben kimseyle olmam.
      En çok @kahin61 ile karıştım onunla bile arkadaşım.

Benim dusmanım değil. Rakibimsiniz.
      Etik olmayan hicbirsey de yapmadım yapmam da

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von slowe ()

• ParaDoX schrieb:

Ben demedim onlari @slowe siz kendiniz dediniz. kendinizin söylediklerini ben demiski ne güzel aksettiriyorsunuz. Adamlari ittifaktan atinca siz demediniz mi dew drop bizle savasirken adamlara asker gemi satalim diye teklif ettiniz diye forumda.
      Son olarakda dew li arkadaslarda bu teklifin yapildigini dogruladi biz kabul etmedik diye. Bikmadiniz yalan konusmaktan
      "İki gecem var ikisi de uykusuz; ya sensizim uyuyamam,

ya da sen varsın uyku haram.."