Poseidon Genel Sohbet Başlığı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Jai modum senin bile nickin kullanılıyor. 33.35 kordinatına 90-70 teki multilerden söm atılmıştı zamanında orayı ticketlamıştım hepsi banlanınca sanırım yoldaki sömler yerine ulaşmadı hesaplar kapatıldığı için. Tekrardan ada isimlerini incelemek için geziyordum birde ne göreyim. Birkaç gün önce açılmış "jai" isimli hesap. Eğer siz açmadıysanız o ada için davet linki olanların kim olduğunu sanırım tüm server biliyor. Ha 90-70 civarında da "pose" ismiyle açılmıştı hesaplar sanırım POSE ittifağını zan altında bırakmak için ancak kimin topladığını da ekran görüntüleriyle beraber herkes biliyor.
      Mirror mirror on the wall
      who's the drunkest of them all?
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • CrazY-GeneraL- wrote:

anlamadığım nokta coma bu korsan listesindeki hesapları inceleyip , dolaylı yoldan bot hesaplarından puan aldığını öğrenemiyor mu. bu ap açık ortada birşey. bizim gördüğümüzü kendisi nasıl görmüyor acaba.
      anlayamazsında o yüzden takma kafana.
      Zamanında benim multime 3 ay önceden yanlışlıkla kendi ip sinden giren bi arkadaşım vardı. Multimle benim aramda ticket açıldı. Benim hesaba bişey olmadı. 3 ay önce hesaba giriş yapan arkadaş ban yedi.

Demek istediğim şu işlerine geldi mi 3 ay öncesindeki ip çakışmasını görebilen mod lar 21 günlük korsan döneminde kimin ne yaptığını göremez oluyorlar.

Yalan söylemeye gerek yok. Eirene ve Eunomia sv lerinde bu işi bende yaptım. Nasıl yapıldığınıda nasıl yürüdüğünüde çok iyi bilirim.

Eirene sv si açılalı 3 seneden fazla oldu. Hala multinin önüne geçemeyen bir yönetim var. Kaç yıl geçerse geçsin çözemeyeceklerde. Bana kalırsa korsan gelirlerinin düşme sebebide multinin önüne geçememelerinden kaynaklı bir durumdu.

Neyse daha fazla uzatmiyim ben.

İyi forumlar herkese
    • Edit Jai

Madde 12 ;

Forum amacı dışında kullanılmamalıdır; post kasmak, eski başlıkları bumplamak, piramit yapmak (iç içe 2 den fazla alıntı kullanmak), Sadece Smiley ( , , vs..), sadece +1 gibi ifadeler kullanmak, mesajlarınızı 14 punto’dan büyük şekilde yazmak, mesajlarda sadece başkasının alıntısını kullanmak, ayni konu içerisinde üzerinden 2 saat geçmeden iki yada daha fazla mesajı üst üste yazmak, aynı konu içerisinde sürekli aynı mesajı yazmak ve benzeri faaliyetler yasaktır. Belirlenmiş özel alanlar (Taverna) dışında sadece Ikariam Türkiye ile ilgili konular yazılabilir.

The post was edited 1 time, last by Jai ().

• Eiriene botçular banlandıktan sonra o kadar güzel bir server haline geldi ki biz orada 1 sene korsan yaptık. Ne AVR de ne 40HRM de botçu kalmamıştı hepsi banlanıp gitmişti şimdi isimleri tek tek vermeye lüzum yok az çok tahmin edersiniz. Rakiplerinde bir ağırlığı vardı ne kadar rakip olsakta herkes birbirine güveniyordu hatta sonrasında Hadese geçtiğimizde AVR , 40HRM , HİLAL ittifağından rakiplerimizde bizimle birlikte başlamışlardı. Hala beraber oynadıklarımız var. Ben eiriene de korsana başladıktan sonra korsan yüzünden adam ticketladığımı bile hatırlamıyorum.
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • slowe wrote:

Siz rahat durdunuz mu serverda herkez rahat duruyor diye düşünüyor oplarda.
      Artık Adınız ne kadar ciktiysa

ozden wrote:

Coma Seni Beni Osmanı izliyor ümitcim :))) aynı şeyin 3 de 1 ni ben yapsam sınırsız kütletiyor

14 T altın var bölüşelimmi :)) Lipsde 2.5t getirdiğim zaman günde 10 kere yazardın şimdi yazmıyorsun illa yazman hal hatır sorman için bir 5 t altın mı indirmem lazım :)) murat abey

• Posenin zan altında bırakıldığı adalar

Mega bot combosu olarak kaydetmişim ekran görüntülerini yorum sizin

Bunlarda ortaya karışık

Ha birde tapınak düşürme ve bizim nicklerimizle paralel hesap açma mevzusu var.

Nickleri bile rahat ticket açılamasın sadece bilgisayar başındaki kişiler kopyala yapıştır yaparak açabilsin diye o şekilde.
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon