Geri Bildirim İçin Yeni Sistem

• Oyun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• "cheap" yazmak yerine "chip" yazmış galiba birisi. :D

"Oyunu seviyorum. Çünkü çok ucuz." demiş bu birisi.

"Bir bina alanı daha eklensin. Neden olsun/olmasın? Acil olmadığını biliyorum. Ama bu,oyunu hayata döndürecek." diyen var.

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • "Odundan ticaret gemisi yapılabilsin. Böylece biz daha fazlasına sahip olabiliriz. Ama savaş gemileri tarafından yok edilebilir olsun." diyen var.

Bu öneriye yapılan yorum "Fikir çok iyi. Ancak ne olursa olsun,ticaret gemilerini artırmak için uzun yıllar sonra yapılması gerekmez."

Nöbetçi Team

• Geri kalanını beğenmedin galiba önerinin :D @:::Aessia:::

stomt.com/hollowshadow

Önerinin sahibi şu hesap bu arada.

Nöbetçi Team

• "Birkaç server ve hepsinde 200'den fazla aktif oyuncu olsun. Şimdi olduğu gibi değil." diyen var.

Nöbetçi Team

• "Özellikle deniz savaşlarında mesafe azalsın." diyen var.

"Ekonomi ve askeri faydalar için işçilik sistemini tanıtmalı ve mümkünse Karaborsa sonsuza dek çıkarılmalı." diyen var.

Aynı kişi devamında demiş ki "Odunda ve mermerde 50k ve katlarında +%1 altın üretimi gibi işçilik." (Çeviride yanlışlık yoktur umarım. :) )

Nöbetçi Team

• "Multiyle ilgili kuralları yenileyin ve onları cezalandırın. Bu,kontrolden çıktı. Ayrıca Yunanistan Dionysos'u birleştirin." diyen var.

Şu an 614 kişi var Yunanistan Dionysos'ta.

Nöbetçi Team

• @Kurtcigeri

Puan dağılımı şöyle

En yüksek puan 3.4m'muş.

1m üstü oyuncu sayısı 115'miş.

378. sıradan sonrası 100k altıymış.

474. sıradan sonrası 10k altıymış

518. sıradan sonrası 1k altıymış.

566. sıradan sonrası 100 puan bile değil.

Hangi server ile birleşsin isterdin?

Nöbetçi Team

• "Yunan serverlarını (Dionysos) birleştirin." diyen var.

Dionysos'ta ciddi sorun var galiba.

Nöbetçi Team

• "Oyunculara ve ittifaklara multi yasağıyla göç etmek için yeni bir server yapılsın." diyen var. (Çeviride yanlışlık olmaması lazım. :) )

Nöbetçi Team

• "Besonders auf dem Türkischen Instanz scheint es Verzweiflungs Wünsche von den Usern zu geben."

"Özellikle Türk örneğinde kullanıcılardan umutsuzluk istekleri var gibi görünüyor."

Almanların dikkatini çekmişsiniz bu arada. :D

Nöbetçi Team

• Neu

"Yunan serverlarını birleştirin. Çok fazla server,çok az oyuncu." diyen var.

Nöbetçi Team

• Neu

Oyunla ilgili geri bildirim vereyim:
      Bu oyunun 2008'den beri oynuyorum. Zeta-Phi-Pi-Demeter ve son olarak Pan. Pan server'ında hala oynuyorum. Oyuncu adım emrekorkmaz. Hesap taşıma yoktu eskiden. Eklenmiş. İlk 50 kotası konmuş. taşırsan 51. sıradan gir diye. Adam gidiyor başka serverdan 20k lık bir hesap ayarlıyor. içine 5 10m gp ve 50t altın koyuyor. İkariam güncelleme saatinden önce hesabı taşıyor. hesap yeni server'a taşıdığında puanlar güncelleniyor her saat 27 geçe. sonra hesap 1. sırada. Bu oyunun hatasını kullanarak kuralları deliyorlar. ticket açıyoruz inceleniyor deniyor. biz ticket açmadan çözülmesi lazım ama açtığımızda da çözüm olmuyor. eskiden de para harcanırdı ama dostluklar daha önemliydi. şimdi ise yerini para almış. Parası olan taşıyor sınırsız gp. oyun kurallarını hiçe sayıyor. Ve bir yaptırımı olmuyor. Bizim gibi bu oyuna emek verenleri oyundan soğutuyor. Ben bu işe bir çözüm bulunana kadar bu işin peşini bırakmıcam. Gameforge'a kadar Almanca yazıp şikayet edeceğim. Lütfen bu geri bildirimi dikkate alın ve Pan server'ında bir el atın. İyice çiftlik oldu. Suç var ceza yok. Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. Lütfen konuyu hassasiyetle dikkate alın.
      Zeta-Phi-Demeter-Pan

emrekorkmaz:)
    • Neu

Pan serverının hatta oyunun çivisi çıkmıştır. Emek verip kendisi gelişen asker basan insanların emeklerinin zamanlarının oyun açığını kullanarak nasıl hiç edildiğine, göz göre göre kural ihlali yapılmasına karşın ve oyun görevlilerinin hiç bir şey yapmadıklarına şahit olacaksınız ! Yazık nerde o eski ikariam görevlileri, nerde o eski ikariam oyuncuları, nerde o eski ikariam...

Yıllar önce oynarken şikayet edilmeden ticket açılmadan operatörler hile yapanları banlarlardı şimdi ise ne yazık ki deliller olmasına karşın izlemekle yetiniyorlar. Gameforce neden ikariam oynayanların bu kadar azaldığını artık serverların bomboş olduğu oyuncu kitlesini kaybettiğini sorgulaması gerek !

Pan serverı artık bitmiştir!!!

Buyrun olaylara ve ss lere nasıl kural hataları yapıldığına ve kuralların neler olduğuna hep beraber bakalım....

İkariamın hesap taşınması için belirlediği kriterler

">

Şimdi gelelim bu kuralların nasıl ihlal edildiğine...

Bu fotoğraf pan serverınde daha önceki günlere ve aylara aittir.

Sıralamada ilk 50 ye bakalım...

">

Hâl böyleyken servera taşınan hesaplara bakalım...

">

Nasıl oluyor da 50. sıradaki 909.061 k puanda iken, Sas adlı kullanıcı 2,175,926 k, Karataş adlı kullanıcı ise 1,029,828 k hesap taşıyabiliyor ?

Sas hesabının gerçek puanına da bir bakın lütfen...

">

Şimdi gelelim son bir kaç günde yaşananlara...

İlk 50 de ki sıralama puanı...

">

Taşınan hesabın gerçek ve general puanı...

">

Bu da hesabın toplam puanda ki sıralaması...

">

Bunlar da bu oyunun açığından faydalananlar..

"

Nasıl mı faydalanıyorlar ? Bilmiyoruz bunun cevabını verecek olan yöneticilerdir. Fakat bir tahminde bulunalım. Oyunun güncelleme saatinden önce generali yükleyip güncelleme olmadan hesabı taşıyor olabilirler...

Oyunun nasıl çivisinin çıktığını nasıl parayı basanın artık istediği gibi at koşturduğuna şahitsiniz.

Bizler gameforceye olan güvenimizi kaybettik ve oyundan soğuduk artık ve bırakıyoruz, buyrun bu adaletsizliğe rağmen bizler oynamaya devam edelim diyenlerle ki hiç sanmıyorum oynayın.Neden eskisi kadar oyuncu olmadığını adaların bomboş olduğunu özetleyen bir yazı...

Yöneticilerin de bu duruma sessiz kalmamasını temenni ediyoruz. En azından oyuna adalet getirin veya kuralları değiştirin mesela hesap taşınması için ilk 50 ye girme şartını kaldırın yada hesap taşımalara general limitlerine altın limitlerine bir sınır koyun. Haksızlık yapanlara emek hırsızlarınada gereken cezaları yaptırımları uygulayın lütfen...

Herkese bol eğlenceli keyifli oyunlar tabi artık böyle bir şey mümkünse...