Oyundan Soğuduk artık

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oyundan Soğuduk artık

maniacsarmy adlı cezalı hesaba saldıran jeff ve zeus cezalı hesabı yagmalamayı basaramadılar yardıma gelen pasahan 44k Gp ile adayı kapadı ve tribeciklerin yardımına gelen virtu 100k GP ile rodos basmasına ragmen adaya giremedi ve savası kaybettiler Sadece virtu mu bastı Rodos hayır tabi jeff ve Baetezu da bastı :) Hatta Jeff rodos basmasına rağmen rodos bastıgı savası kaybetti :D o kadar beceriksiz.

Rodos rodos Bıktırdı artık oyunun verdiği özellik tamam da oyundan soğutuyor adamı.

bu asacağım raporlardan Sonra Bidaha savasmayacağımızın bilinmesini isterim. Kaikias Serverinde Hesapların silinmemesi için Oyunları açacağız Bireysel saldırılar olabilir ama hiç bir şekilde savaşımız Olmayacak Bu arkadaşlarla. Herkese iyi oyunlar ve forumlar.

Yüksel TÜRK! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.
    • iyi forumlar herkeze. IYI ittfagı olarak sv basından belli agarta-tribe ittfagılan hep catısma halindeydik lakin saldırdımızda olsun savaslarda olsun her savas agarta rodos basmasından tatillemesinden sıkıldık artık zaten ölü bi sv IYI ittfagı olarakda savasacak rakibimiz olmaınca kaikası bırakma kararı aldık. şimdi agarta isdedi gibi sv de çiftçilik yapabilir. anlamadım nokda agartada 2m gp IYI de 1m ona ragmen hala nasıl yenilip rodos basabiliolar. 3kisi 1 pasahanla bas edememiş adaya girememiş savası kaybetmişler oda 3 ü rodos basmasına ragmen pasahanı ayrı tebrik etmek lzm 44k gp si var karsı tarafın 130k ona ragmen adaya sokmamış. ki gecen savasda pasahana 7cephede rodos vurdular sora agarta genarali tatile alıp uyelerinin yagma yemesine goz yumdular agartaya soruom onca para verdiniz hesaplarınızı gelisdirdiniz simdi IYI da olmaınca sv de bu hesaplarınız ne işe yaracak:)
      :sukur:
    • Öncelikle IYI ailesine gerek zorda kalan durumlarda sergilemis oldugu tavırdan gerekse her üyesiyle ayrı ayrı ilgilenen ve sonunda kardeslik arkadaslık gibi bağları güclendirici bir yapısı oldugundan dolayı sonsuz tesekkür ediyorum . Üstelik bu savas ben söyledigim için değil hangi üye olursa olsun rütbe ne olursa olsun aynı tavır sergileniyor .

şimdi gelelim savaşa aslında söylenecek cok birşey yok fakat üstünü cizmek istedigim bazı konular var.

Aktif oldugum sürec icerisinde tek saldırı atamayıp cezalı oldugum durumdan fırsat bilerek gelinmesini %1 de olsa strateji olarak algılayabilirim fakat , yukarıda ki ss lerde de görüldügü üzre gp kat kat fazla olmasına ragmen sayıca altınca üstün olan bir durumda RODOS basılmasına anlam veremiyorum ?( zanlımca
      arkadaşlar İSKOÇ`luğu benimsemişler :) üstün olunan bir savasta da bu yapılıyorsa tek birşey söylenebilir o da ; o kadar sık tercih edilmis ki artık karakteriyle örtüşmüş bir beden haline gelmis, ne kadar rezil etsende ne kadar söz söylesende aldırış etmiyorlar . fakat bu duruma söylemek istedigim tek bir şey var . o da ; Etek giyecekseniz Yurt dısı serverlarda oynayın arkadaşlar . Burası TÜRKİYE burda etek giyene kadın diyorlar .

bir EGO vs IYI savasını da bu sekilde kapatmıs olmak üzücü bir durum .

• Rodos oyundan kalksın diye hesaplara sadece silinmemesi için girmiyorsunuzdur umarım
      Geçen aylarda alpha iki büyük ittifak uzun süre savaştı daha sonra diğeri savaştan çekildi ve oyun yöneticileri değiştirilene kadar amb kullanmayacaklarını hesaplara üzüm dağıtmak için gireceklerini söylediler kaç ay oldu değişen hiç bir şey yok
      Kimseyi kâle almıyorlar boşuna kendinizi yormayın
      Ayriyeten rodos'dan memnun değilsiniz diye rodos neden kalksın en az sizin kadarda memnun olan oyuncular var
      Rodos yedikten sonra gelip burda isyan etmeniz mantıksız sizde stratejinizi rodos yeme ihtimalini göze alarak yapmalısınız
      Kaç gündür bakıyorum rodos şöyle rodos böyle rodos vuran kişinin oyunculuğuna laf atacağınıza kendi beceriksizliğinize bakın
    • İSKOÇLU`ların fake sözcüsü de geldigine göre şenlik başlasın :) yüzünüz yokmuş oda güzel birşey en azından bu duygunuzu yitirmemissiniz sizin adınıza sevindim :) utanıp kendi hesabınızdan yazamıyorsunuz diye mutlu oldum su an :)) peki fake kardesim artık her kimsen PAŞAHANIN 40 k gp ile kitledigi bir ittifakın durumuna ne diceksin ? Hadi geş bunu tartısalım 10 adam 1 pasahan edemedi rodos vur adaya gireme bak sen şu işe :eeek:
    • Sizin derken?
      Tribe ile bi alakam yok
      Burda boş boş şeyler yazıyorsunuz
      Gp olarak üstün olan oyuncu neden rodos basmasın kendinizi ifade etmekten acizsin burda kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz
      Başka istekleriniz varsa yazın onlarıda ona sizin isteklerinize göre savaşırız artık
    • Maniacs wrote:

İSKOÇLU`ların fake sözcüsü de geldigine göre şenlik başlasın :) yüzünüz yokmuş oda güzel birşey en azından bu duygunuzu yitirmemissiniz sizin adınıza sevindim :) utanıp kendi hesabınızdan yazamıyorsunuz diye mutlu oldum su an :)) peki fake kardesim artık her kimsen PAŞAHANIN 40 k gp ile kitledigi bir ittifakın durumuna ne diceksin ? Hadi geş bunu tartısalım 10 adam 1 pasahan edemedi rodos vur adaya gireme bak sen şu işe :eeek:
      fake hesaplarlan ortaya cıkma basladılar gene bide rodos u savunuo neden cunku gp kesdirse abileri kızcak:D bu arada pasahanın IYI da yani aramızda lakabı agartadelen dir :)
    • Feveran wrote:

Sizin derken?
      Tribe ile bi alakam yok
      Burda boş boş şeyler yazıyorsunuz
      Gp olarak üstün olan oyuncu neden rodos basmasın kendinizi ifade etmekten acizsin burda kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz
      Başka istekleriniz varsa yazın onlarıda ona sizin isteklerinize göre savaşırız artık
      alakan yokmus peh peh gir bak gp farkına agarta 2m IYI 1m defalarca anlasmalı savası denedik yanasmadılar herki saldırdık rodos basdılar bi ac ya hesap kaikasda madem agartalı deilsin ac bak gp de bizden 1 m ondeler gp de usdun olan adam neden rodos bassın yazmıssınya o soruna cevabı bulursun madem tribelen bagın yok ne isin var burda git primi baska yerlerde yap
    • peki fake`cim değerli yorumlarından dolayı sonsuz tesekkürleri mi iletiyor, uygulamıs oldugunuz İSKOÇ politikasıyla sizleri başbaşa bırakarak sizlere kaikasta bol ciftcilik diliyorum. Biz yiğitce,mertce yapılan savasları özlediğimiz için sizleri kaderinizle basbasa bırakıyoruz :saint:
    • Maniacs wrote:

peki fake`cim değerli yorumlarından dolayı sonsuz tesekkürleri mi iletiyor, uygulamıs oldugunuz İSKOÇ politikasıyla sizleri başbaşa bırakarak sizlere kaikasta bol ciftcilik diliyorum. Biz yiğitce,mertce yapılan savasları özlediğimiz için sizleri kaderinizle basbasa bırakıyoruz :saint:
      artık karakaikasta IYI yok agartalı kardeslerimiz onca para yatırdı heasaplarına onca gelisdirdiler simdi o heasapları emekleri bosa gitcek :) eee her savas rodos basıp sogutursan bunada strateji dersen tum emegin hiç olur bole 1 kerede bizim gibileri cıkar hiç eder basdın paraıda harcadın zamanıda emegide:)