Duvardaki ADALET yazısı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Duvardaki ADALET yazısı

• Arkadaşlar sonuçta ne kadar konuşulursa konuşulsun olanlar oldu ve bu olanlarda bizi bıktırmaya yetti de arttı bile. TÜRK ittifağı yönetiminin bir üyesi olarak bende artık bu serverda devam etmeme kararı aldım benim gibi yönetimde olan olmayan tüm ekibimiz (sonradan dahil olan üyelerimiz hariç) sizlere keyifli oyunlar dileriz. Sonuçta bir oyun birbirimizi kırdıysak üzdüysekte keyifli zaman geçirdiğimiz bir server idi Pan.
      Ama haksız yere yenilen serverda herkezin yaptığı misal veriyorum asker ticareti veya ıp paylaşımı gibi sebepler yüzünden ihlal olmadan oldu olarak gösterilip ban atılması bizi epey üzdü. Kolay değil ekip olarak hem cebimizden çıkan paraya hem harcadığımız zamana ve bunca emeğe üzüldük umarım sizler yaşamazsınız böyle şeyler.
      • KONU BİR VEDA KONUSUDUR VE RİCA EDİYORUM FORUM YÖNETİCİLERİ BUNA SAYGI GÖSTERİP KİLİT ATMAYIN. Ko

TEŞEKKÜRLER :br:: PannaCotta :br::
      :sarhos: :sarhos: KARDEMİR :sarhos: :sarhos:
    • Selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 8 senedir bu oyunu oynuyorum sayısız server da oynadım ve her server da bir şeyler öğrendim öğrettim en tecrübeli ikariam oyuncularından biri olduguma inaniyorum. Bu bir veda konuşması da olabilir yada olmayabilir de bunu dostlarımla konuştuktan sonra yeniden değerlendireceğim yalnız şu bir gerçek artık bu oyunda adaletin olmadığına kesin kanaat getirdim çok farklı şekillerde Ban yedim çoğu korsanla alakalı olduğundan yaklaşık 2 senedir hiç yapmıyorum 2 hafta önce türk ittifakimizin lideri Ban yedi sebep 1 hesabın diğer hesaplarla ip paylaşımı olmaması ve benim oyuncu hesabım olan Efsane Kral1907 ile olan ticaretini bahane göstererek atılan Ban ilk şok olduğumuz olaydı madem 1 hesap diğer hesaplarla ip paylaşımı yapılmamış ki unutulmuş neden bu kadar zaman beklenildi ayrıca ne zamandan beri askeri ticaretinde bir sınırlama var ister bir kere yaparım ister 100 kere madem banlamak için bir sebep arıyorsun mantıklı bir sebebin olsun gelelim efsane kral1907 yani benim hesabıma bu arada liderimiz Ban yerken diğer 4 hesabida Ban yedi bu hesaplardan biri bizim GP depomuzdu ve 200k üstünde GP vardı yilmadik yeniden bastık gemimizi ve bu arada turks ittifakının servera getirdikleri altın hesabindan diğer üye yada üyelere altın aktarmada yardımcı olacak olan yaklaşık 7k lık gemiyi hızlı davranarak aldık benimde ertesi gün çıkan 4k gemi olduğundan elimizde GP sisti bunu elimizde tutamazdik ve elimizdeki GP yi 30k lık bir hesaba yukledik olayın ertesi günü sabah GP yi yukledigimiz hesap 1 yıl Ban yedi ben 7 günlük Ban yedim bende Ban sebebi pushing yani zayıf oyunculardan çıkar sağlamak Allah aşkına arkadaşlar bu bir cikarmi yani ben bu hesabı yagmalamadim ada tutmak için kullanmıyorum dahası bu hesabın benimle hiç alakası yok ben GP yi ne yapacaktim kendimden daha yüksek puanlı bir hesaba mi atacaktım bana bundan ceza veriyor GP nin olduğu hesaba Multi diye Ban atıyor Güler misin ağlar mısın bu ne acizliktir açık ve net söylüyorum pannacotta benim hesaba 7 günlük değil sınırsız Ban at seni gram kaale bile almıyorum sana ticket bile açmadım acmayacagim nasıl olsa anlamayacaksin değerli zamanı senin gibi biriyle geçirmeyi ziyan sayarim ama bu ve bunun gibi adam yada ittifak kayırmalar ikariamin bugünkü hali almasına sebep oldu ve bunun yüzde 75 sorumlusu sensin ya bir kişide seni sevsin be kardesim yahu fastfood bu adamı gor artik neye Ban attığını kendi bile bilmiyor iyice şaşırdı artik daha yazıp uslubumu bozmak istemiyorum.Hadi eywallah.
    • Evet arkadaşlar bıraktık diye sevinende olmuştur üzülende ama şunu söylemek istiyorum milyarlar yatırdığımız emek verdiğimiz oyunu, kendini patron zanneden biri kafasına göre sebebler bularak banladı.Para yatırdığımız emek verdiğimiz bir oyunda bu kadar sorumsuzca davranılamaz.Pannacotta bunu okuyosan tebrik ediyorum bir ekibi daha oyunu bıraktırdın.
      Arkadaşlar sizde bi gün bizim yerimizde olabilirsiniz oyuna para verildiğinde görüyorsunuz neler yapıldığını.Sizde dikkatli olun gecenizi gündüzünüzü katıp oynadığınız oyunu görüyorsunuz benden size bi kardeş tavsiyesi herkese iyi akşamlar.