İttifak Üye Sayısı

• Oyun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• İttifak Üye Sayısı

Eveet, öncelikle selamlar, bir öneri daha sunmak istedim forumda da az gaz almışken :D

Malumunuz ittifaklar şu an aşiret gibiler, zaten kalabalık olmayan serverlarda genelde iki, üç, aktif serverlarda da 5 bilemediniz 6 ittifak bayrağı bir alıyor, büyük, koskocaman savaşlar olsa da gram zevk vermiyor :O

Ben diyorum ki ittifaklara 40, 50, bilemedin 60 kişilik üye sınırı gelsin, böylece hem daha bölgesel ittifaklar görürüz, daha koordine, daha samimi ittifaklar oluşur; hem de sayıların azalmasıyla rekabet ve haliyle alınan zevk de artar :O

Eskiden ne güzel akademi ittifaklar falan olurdu, yeni başlayanlar orada oyunu öğrenirdi, yeterli seviyeye gelince üst ittifaklara geçiş yapardı, şimdi adam oyunu bile öğrenmeden, kendi adasından 10-15 saat uzağa savaşa gidiyor, ne yapacağını bile anlamadan savaşa katılıyor, her ittifağın 3-5 as adamı da forumda birbiriyle kavga edip yok şöyleydi böyleydi kavga edip, tek zevki de kendileri alıyor :D

Kıssadan hisse, belki ittifak üye sayısına bir sınırlandırma gelirse ufak ufak bir şeyler değişir belki :whistling:
      Kişiler başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.

İyi demişsin gıraaal :D

Bi de Mr.Çelik'e saygılarla, "Çok sakat var"
    • Puhaha, sakin gençler, bi konuda ben de katılıyorum ki, öneriler kısmı boşuna var, bu artık buradaki takımdan ya da taaa GF merkezinden midir, orasını bilemem :D

Maksat önerileri görmek, nan iyi olurdu böyle olsa falan filan diye düşünüp kendimizi avutmak, ahh ahh, Next ve SEFER buralarda olsaydı da önerileri şenlendirseydik :melek:
      Kişiler başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.

• Güzel öneri, 60 bile çok fazla... Söylede olabilir; Belirli koordinatların içindeki oyuncular bir ittifak olursa oyun hem heycanlanır hemde savaşlar daha ufak ve zaman almaz . Mesela bir ittifak kurdunuz bu ittifağın en uzak üyesi 5 ada ötede olmalı bu sayede bölgesel ittifaklar çoğalır ve rekabet artar. Ben hephaistos serveri,ndeyim tek ittifak var başka kimse yok.. T-C ittifakı üye ve puan olarak en yakın rakibine x2 fark atmış.
    • Bölgesel zorlamaya gerek yok bence, zaten üye sayısı azaldığı için bölgesel oluşumlar kurmak zorunlu gibi olacak, 40-50 kişilik bir ittifağın üyelerinin dağınık olması mutlak mağubiyet getirir, sağlam bir puan ve gp/altın üstünlüğü yoksa :D

• Gelinen durumda ittifak üye sayılarının değiştirilmesi bir çözüm olmaz. Oyuna aktif oyuncu sayısını arttıracak yenilikler lazım. Zaten aktif oyuncu sayısı yeterli seviyede olursa üye sayısı çok fazla ve dağınık olan ittifaklar koordine olmakta güçlük çekeceğinden, daha bölgesel, daha aktif, daha koordine olan kişilerden kurulu bölgesel ittifaklar ortaya çıkacaktır. Şuan Hephaistos serverında gelinen durum, server liderliğinde 2 adet dost ittifak mevcut, onlar dışında da tehdit olabilecek ittfaklar yok. Hephaistos serverında hep o özlem duyulan mutlak barış ortamı mevcut :) Barbarlar dahi saldırmayı bırakmış vaziyette.

Uzun lafın kısası oyunu çekici hale getirip, aktif oyuncu sayısını arttıracak yenilikler lazım. Ancak görünen o ki bu tarz değişiklikler gelmeyecek.
    • Hephaistos a açıldığı günden beri emek veriyoruz servera. Geldiğimiz noktada oyunun heyecanı kalmadı, oyunun bana sunduğu her türlü aksiyonu, taktiği, stratejiyi denedim test ettim. En nihayetinde yaprak kıpırdamayan bir server da bir kaç dostla kaldık öylece. Bu vakitten sonra yeni bir heyecan sunmayacak bir oyuna neden tekrar emek harcayayım. Sonuçta Pan'ın da eninde sonunda geleceği noktanın Hephaistos tan bir farkı olmayacak. Bundan kelli arada ufak ufak aksiyonlara gireriz o kadar. Şu anda olduğu gibi, yukarıda mesaj atan ARTHURéun hesabı geçici olarak ceza yemiş. Fırsattan istifade ne kadar askeri gemisi varsa onları kesiyorum. Kesim bitince de ittifak olarak yağmamızı atıcaz. Tertemiz :D
    • @Amarendra ; Hocam zaten normal şartlarda karşımda duramayacağını biliyorsun, ittifak sayfasında adaletten vs bashediyorsunuz ama pek o adaleti göremedim. Mesajımı hemen reportlamışsın çok mert biriymişsin. İttifağınızda benim gibi bir savaşçı yok. Ve bu banlanmada bir artniyet var şu an görüşme aşamasındayım operatör ile. Tam generalinizin askerlerini keserken banlanmam pekte normal bir durum değil . Neyse bu fırsattan istifade askerleri kesin diyeceğim ama destek almadan sizin gibi acemiler o askerleri kesemez :) Bir kaç arkadaşınızdan destek almakta fayda var . Neyse dostum benim ne bir ittifağa ne bir adama ihtiyacım yok ben tek başıma sizin hakkınızı veririm :D

çok emindiniz kendinizden generaliniz gemilerimi sende askerlerimi kesecektinde , generaliniz arkasına bakmadan kaçtı .. Dua edin banlandım yoksa madara olacaktınız .