IYI Turizm IYI Tatiller Diler.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IYI Turizm IYI Tatiller Diler.

Merhaba Sevgili Forum Ve Kaikias Halkı.

Birazdan göreceğiniz Resimler Acizliğin Korkaklığın resmidir. her yerde her konuda Atıp tutan tiribe üyeleri özellikle sevgili Generalleri tepe ve şepırt Nasıl arkadaşlarını yalnız bırakıp tatile kaçtılar yagmalanmalarına göz yumdular Onu göreceksiniz. Şimdi diyeceklerdir depo getirdiniz vs vs hiç bir savaşları adil olmadıgı gibi Bu savaşta da rodos basarak gölge düşürdüler bunu göze almıştık zaten ama ünlü bir atasözü derki "Bahane ... gibidir herkesde bulunur " bunlarda da bahane çok herşeye bir kılıf uyduruyorlar. Bot ile korsan Kasıyorlar Onu bile benim üzerime yıkmaya çalışıyor utanmadan :D Neyse uzatmadan bir kaç rapor asalım Buraya İsterdik ki uzun bi savaş olsun ama bunlarda R takılı kalmış hep geri gidiyor arabaları.

Önce Yakalayıp Kesebildiğimiz Asker/Gemi raporlarını Koyalım.

Bu arkadaşı takdir Ediyorum hoşuna gitmiş olacak ki dayanamayıp Bidaha kes beni dedi :)
      ee bizde kırmadık

Ahh Metin ahh :))

Tüfeklerin Mermisi Bitti Ateş edemediler :)

Karışık Kuruşuk Kesimlerle devam edelim :))

Araya şunlarıda Sıkıştırayım her zaman oldugu gibi burda da Rodos bastılar tepe ve şepırt 8-9 cephede birden rodos yemiş olduk :) o raporları ben koymayacağım kazandıkları için onlar koyabilir :)

Bu Savaştan Sonra tepe ve şepırt IYI Turizm'den 2 günlük tatil kazandılar :) lanet olsun ki burda tepe ve şepırt benim şehri savundukları için yeşil gözüküyorlar ama sonucunda kızarıp gittiler :D

İntihar Komandosu tepe :)

Ee hepimiz geldik tepe Söyle!
      şehir ismini böyle yaptı ama sonra palmiyeyi dikti. :)

Bir Kaç yağma raporu ile bitirelim :)

savaşlardan Kaçmayıp Savaşan Son Tüfekçisine kadar Kestiren Tribe'li Arkadaşlara Tebrik ve teşekkür Ederim :)

Bir teşekkür de Li-Va ailesine Birlikte Hareket ettik İki ayrı Noktada Onlarda Kestiklerini Kendi sayfalarında paylaşabilirler Onlarda az rodos Yemedi :)

Bot la Korsan Kastıklarınının resmini astıgım Konuda Yenildiği savaslardan sonra Utanmadan Sıkılmadan "Hodri Meydan ÇAKA" Diyen tepe kardeşim er Meydanına bekliyoruz depo mu taşıyorsun ne yapıyorsan yap ama Savaş .

bu raporlar gibi bir bukadar daha var düzenlemek zor geldiği için atamadım :))

NOT : Lütfen Boş Muhabbet Yapacak arkadaşlar başka yerde yapsın

Yüksel TÜRK! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.