AMBROSİA SATIN ALIMI SIRASINDA OLUŞAN HATALAR

• Oyun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• AMBROSİA SATIN ALIMI SIRASINDA OLUŞAN HATALAR

Değerli oyun yöneticileri hep ahım şahım 4-4 lik hareket ediyorsunuz. Peki ambrosia satın alımında oluşan hata yüzünden hesabımdan fazla para çekilmesi ile ilgili oyun hatalarını neden gidermiyor sunuz? Ambrosia yükleme sırasında oluşan hata yüzünden hesabımdan çekilen paranın bana geri dönüşü neden sağlanmadı. Tek yaptığınız hesap banlamak mı oyun hataları yüzünden mağdur olan oyunculara neden yardım etmiyorsunuz. Madem Türkiye serverinin oyun temsilcilerisiniz bu konuda neden sesiniz çıkmıyor eğer yaptığınız işe değer veriyorsanız ve işinizi hakkınızla yapıyorsanız sorunumu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu sorunların daha fazla baş göstermemesi ve daha fazla oyuncunun canı yanmaması için yönetime bu tür olaylara el atmasını bekliyorum.
    • Lütfen bunun için Ambrosia alım süresinden itibaren 24 saat geçmesini bekleyiniz veya oyundan çıkarak tekrar giriş yapınız.

Ancak yine de Ambrosia hesabınıza gelmemiş olursa Ticket sistemini kullanarak;

Oyun
      Forum
      Payment ( Ödeme )

Seçimi ekranında Ödeme (Payment) seçeneğini işaretleyerek ticket atınız.

Ödeme işleri bizim dışımızda bir birim olan Payment (Ödeme birimi) tarafından yürütülmektedir. Konunun bizlerle alakası yoktur.
    • Ambrosia hesabıma geldi orda sıkıntı yok fakat haddinden fazla ambrosia yüklenerek hesabımdan daha fazla para çekildi dediğiniz yöntemi harfiyen uyguladım fakat olumlu bir dönüş sağlanmadı. Sağolsun orada ki yöneticiler cevap vermeden ticketi kapattı. Bu gibi durumlarda arkamızda durmanızı bekliyoruz enayi yerine konuluyoruz. Kendi paramızla rezil oluyoruz. Türkiye temsilcileri olarak yeteri kadar yetkiniz olduğunu düşünüyorum. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyoruz. Artık şu işe el atmanızın zamanı geldi kaç aydır mağduriyetim giderilemedi.
    • Evet galiba bu forumdan da yardım edecek bir yöneticimiz olmadı

Arkadaşlar indirim zamanında ambro yüklerken daha dikkatli olun kimse yardımcı olmuyor zararlı hep biz oluyoruz

Bu gidişle hakkımı gameforce ile çözüme kavuşturmayı deneyeceğim oda olmazsa mahkemeye kadar yolu var artık