jon turkler (ctb) ittifagi dew-drop (dev-d) ittifagina savas ilanidir.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• o öyledir taci tatile alır multileri kaçar , Alcatraz ise multilerden söm yıkar 50 askeri kesemez o kadar aciz bir durumdalar ama ne fayda yinede yağmalanırlar zamanında Süperstar forumda konu açmıştı PA ittifakı ve multleri diye üzüm üzüme baka baka karardı :D :D :D
    "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"
  • The Ancients schrieb:

Le Marc schrieb:

250k gp mi sende güzel malzeme var heralde geliyorum :D
    Gelme hacı. Bugune kadar gelip de kacmayani görmedim sen de kacarsin sonra bozusuruz :D Foruma rapor atamiom hepsi anarşist çıkıyor :D
    Knka ben gelirsem sağlam gelirim bak dün gece dewe ışın attım sayemde orman yükseldi 2-3 kişi tatile aldı hepsi askeri adadan çıkardı :zuhah:
    sace 1 tanesini yakaldım onunda 10 aşçısı varmış dağıldı ordusu :rant:
  • bazı süreçlerden ötürü oyunla ilgilenemedim takdir ilahi ancak savaş vakti geldiğinde umarım ters bir durum oluşmassa meydanda oluruz.
    o vakit el mi yaman bey mi yaman herkeste görmüş olur
    kuralları da burada okudum yardım olması güzel olmuş bu sayede kimsenin gizli antlaşmaya ihtiyacı kalmaz.
    Çok çene çalmakta yersiz.
    mesela, telefonda pose düşürmeyecez öyle şey mi olur dedikten sonra belediye kasıp tapınak dikenler gibi yanar döner olmaya lüzum yok o kişi kendisini iyi biliyor.
    ya da mesela ittifaklarını harap etmiş birine, sırf yagma atmak için, bizden kopup gitmiş 'sözde arkadaşlarımızla' garnizon imzalayıp saldırma acziyetine düşmez ,zira alçalarak yükselemezsiniz.
    yapabiliyorsa eğer, bazı örneklerinde olduğu gibi sömünü atar bir hafta tüm ittifakını yağmadan geçirir kendi başına saldırısını yağmasını atar. yapanlar mevcut ancak herkesin harcı değil tabi.
    yoksa diğer şekliyle yağma attım deyip prim kasanlara vaktinde iyi bi laf denmiş o kişi bunun anlamını iyi öğrensin .''şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler.''
    bu söylediklerimin de kimlere gittiği herkesçe aşikardır kendilerini çok iyi bilirler. bu kişileri iyi belleyin zira özleri ve sözleri bir olmayan bu kişiler kendileri en öndeymiş gibi durup en arkada kalanlardır.
    savaş taktik işidir yeter ki onursuzca davranışlar olmasın.
    meydanda görüşmek dileğiyle
    korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref ve itibar vardır.

Demeter
    archness
    Taviz Yok
    SİZHEPİNZBENTEK
  • edebiyat ögretmenin geldi archness edebiyat parcaliyacagina burda tatile aldim saldirilara karşi de daha mülayim biri gibi gözuk "doki" adli adanizda ki multi hesaba geldigimde yagmalanip sömü yiktiniz 50 birimin karsisinda duramadiniz yok garnizomda yok bilmem neydi edebiyatsal sözlerle kimsenin emeğine laf etmene gerek yok yemez millet devir eski devir degil uyelerinze yagma attigimda gelip kurtarma niyetine ittifakdan attiniz simdi kendinizi atin ittifakdan da az onursal oynayin millettinde isi gucu oluyor yagma yiyebiliyor tatile alabiliyor sen gibi onlari atarken dost degilmiydin dostluk öğretme millete burda ogretebilecek son kisilersiniz cunku neyse cok konuşmiyayim diyorum surlarda konusturuyorsunuz ya alallaa savas ise hayirli ugurlu olsun diyorum iki tarafada :D
    "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"
  • archness schrieb:

bazı süreçlerden ötürü oyunla ilgilenemedim takdir ilahi ancak savaş vakti geldiğinde umarım ters bir durum oluşmassa meydanda oluruz.
    o vakit el mi yaman bey mi yaman herkeste görmüş olur
    kuralları da burada okudum yardım olması güzel olmuş bu sayede kimsenin gizli antlaşmaya ihtiyacı kalmaz.
    Çok çene çalmakta yersiz.
    mesela, telefonda pose düşürmeyecez öyle şey mi olur dedikten sonra belediye kasıp tapınak dikenler gibi yanar döner olmaya lüzum yok o kişi kendisini iyi biliyor.
    ya da mesela ittifaklarını harap etmiş birine, sırf yagma atmak için, bizden kopup gitmiş 'sözde arkadaşlarımızla' garnizon imzalayıp saldırma acziyetine düşmez ,zira alçalarak yükselemezsiniz.
    yapabiliyorsa eğer, bazı örneklerinde olduğu gibi sömünü atar bir hafta tüm ittifakını yağmadan geçirir kendi başına saldırısını yağmasını atar. yapanlar mevcut ancak herkesin harcı değil tabi.
    yoksa diğer şekliyle yağma attım deyip prim kasanlara vaktinde iyi bi laf denmiş o kişi bunun anlamını iyi öğrensin .''şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler.''
    bu söylediklerimin de kimlere gittiği herkesçe aşikardır kendilerini çok iyi bilirler. bu kişileri iyi belleyin zira özleri ve sözleri bir olmayan bu kişiler kendileri en öndeymiş gibi durup en arkada kalanlardır.
    savaş taktik işidir yeter ki onursuzca davranışlar olmasın.
    meydanda görüşmek dileğiyle
    korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref ve itibar vardır.

Senin kafa sıcaklardan olsa gerek su kaynatmaya başlamış veya sürekli banlandığın için oyunun gerisinde kalmışsın yazayım da öğren.
    Ben sizi hiçbir zaman dost olarak görmedim Pa bünyesinde iken de böyleydi dost olarak gördüklerimle saydığım sevdiğim insanlarla şu an aynı ittifaktayım sizi dost olarak görsem sizle aynı ittifakta olurdum. Gelip burda laf salatası yapmana gerek yok yersiz oluyor keza

LİPS
    CHAOS İttifak Generali