ƊЄԼƬƛ ƓüƇü & LİDER ARMA Ittifaki Arasinda Savas diyologlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sen gelip bize saçma sapan sorular soracagina sadece tek bir soru sor onu da arma ittifagina sor...

Sizin hesaplari kim ne yaptı da tatile aldirdi...diye
      Ondan sonrasini zaten Sen bile idrak edeceksin...
      Savasi kazanan kim kaybeden kim seni burda martaval okumak zorunda birakarak nedir vs...yani!

Luzumsuz elestiri gizli hayranliktir babus...
      Hayranligini fazla belli etme abiciklerin sonra "kaş yapayım derken göz çıkarttın" demesinler sana :D
      Kendin kasindin biz de kasidik oldu bitti gitti :D

• vay be dünyalar birleşiminde armanın delta dünyasına geliş sebebi aklıma geldi şimdi
      ne hayallerle getirilmiştiniz buraya
      sağlam ilk savaşımızda pes ettiniz
      yağmalanmayan bi oyuncunuz kalmadı
      sıkışan tatile kaçtı

şimdi sayın delta gücü ittifakı üyelerine bi sorum var
      biz şimdi kiminle savaşacağız ???
      arma bi daha bizimle savaşamaz, çok erken pes etti dersini aldı
      yandaşlarını zaten yağmalıyoruz sesleri çıkmıyor çıkamaz ????
    • Ramazanabi wrote:

LoDoS_21 wrote:

savaşlarda varlık gösterecek bir durumunuz yok burda estirip duruyonuz.
      Burda açığı kapatıyorsunuz savaşlarda varlık gösteremeyenler hep burda.
      Diğer müttefiklerinizde gelsin böyle tadı çıkmıyor.
      Sadece arma ile savaşmadık türk kb 40 haramiler hepsi yardım etti ama yetmedi.
      Şimdi tebrik edin artık yenildiniz çamura yatmayın...
      vah canım size hiç kimse yardım etmedi. Delta aytim, gücünüz yetmedi merkezlerinizde dağılıyordunuz, atlas, feda, efe, şu seamen ve adresin olduğu ufak ıttifak adını unuttum onlardan ve daha ismini sayamadığım kaç ittifaktan destek aldınız. Yalan mı
      Deltagücü destek alır düşmanı olduğu kadar dostu da vardır çok şükür
      Yanlız dersinize çalışmadığınız ve ne kadar acemi olduğunuz bu mesajından belli AYTİM Kimdir EFE kimdir bunları hiçmi araştırmadınız?
      AYTİM DE EFE DELTAGÜCÜDÜR
      Bilmiyorsanız öğrenin siz deltayı kuruttunuz yetmedi dışarı dadandınız sandınız ki deltagücü dışardan gp bulamaz güldürmeyin bizi biraz ders çalışın savaşa girerken

Haa birde bu düğüne gittim tatile aldım meselesi var :)
      Bir siz insansınız bizim hiç düğününüz derneğimiz olmuyor bizim hiç eşimiz dostumuz yok robotuz biz :))
      Birlik beraberliğiniz yoksa birbirinizin cephelerini idare edemiyorsanız sonunuz dARMAdağın olur..
    • yazılalara baktım sadece güldüm.kaç versiyon değişti siz hala aynı şarkları söylüyorsunuz
      savaş raporlarına göz attımda pek fazla ahım şahım raporunuz yok.tal demşken sırlamaya baktım sadece arma değil sizdede tatil çok .tatile girtmeden önce sizi tatile aldıran biri olarak o zaman bayram değildi seyran değildi.bu arada casper ittifakına ne oldu sanırım sytim vardı bi ara şuan göremyorum .sattınmı doğruyu söyle

BİZ İSTERSEK DELTADA SAVAŞ BİTER HER ZAMANİ GİBİ TOPLAMA İTTİFAK BEN SİZİ ÇOK İYİ TANIRIM BURADA ATIP TUTMAYIN
    • Sen tatilden çıkabildinmi mustafa?

Evet sen bizi çok iyi tanırsın ama yamandıklarına anlatamamışsın belliki

Keşke onlarada anlatsaydında savaşa girerken bir kere değil bin kere hesap yapsaydılar :)

DELTAGÜCÜ AYTİM diye bir ayrım zaten yoktu şuanda da yok yanlış ata oynuyorsun (herzamanki gibi) :))

Bizdeki tatiller generallikleri geri çekmek için sizdekiler bizden kaçabilmek için aradaki fark bu gerçi arada o kadar çok fark varki sen bunu anlayamazsın anlasanda yediğin kombolardan dolayı bunu idrak edemezsin :))

DELTAGÜCÜ Vurdumu tatile yollayan ittifak...
    • Vay vay vay. Miami sahillerinin müdavimi bekçisi poyraz gelmiş. Gelir gelmezde aynı TÜRK ittifakında bkuran için yaptığı görevi şimdide armalılar için yapmaya gelmiş. Seni biraz aydınlatayım ben mustafa abiciğim. Biz yeri geldi cephe kapattık yeri geldi rodos vurduk ama hiçbir zaman aktif savaşan adamlarımızdan biri gp devredip tatile çıkmadı. Tepenize tepenize uçup attığmız yağmaları patır patır yerken nerdeydin sen? Dur tahmin edeyim boş boş klavyede mesaj yazıyordun değilmi. Noldu o güvendiğiniz dağlara kar mı yağdı?. Size başında demiştik sağa sola güvenmeyin kendinize güvenin yoksa toslayacaksınız diye inanmadınız bak ne oldu şimdi?.

Toplama ittifak demişsinde; arma kb coff 40hrm ittifaklarıyla beraber olup savaşmasaydınız 1ay bile dayanamazdınız karşımızda. Savaşın başından sonuna kadar banlanan hesaplarınızı bile operatörü suçlayarak temize çıkarmaya çalışıyorsunuz lafa geldiğinde kazandık diyorsunuz da ee noldu şimdi kazanan ittifak tarla olurmu hiç :P Şahsen tayfun abi @-POMPA- ile çok güzel tarla sürdük yakın zamanda yine tatil modu gözüküyor sana onuda söyliyeyim şimdiden.
    • tayfun sizi bir araya getiren biziz sayemizde 200 kişi oldunuz .yamanmakmı güzel espiri sesli güldüm .buğün aytim gibi bir ittifak dağılıyorsa ve size katılıyorsa .tatili bahane etmeniz normal .delta aytim ayrımı daha önce vardı şuan için olmayabilir burası delta
      dün dost buğün rakip .dün rakip buğün dost .en sonunda hepiniz dost biz rakip taşlar yerine şimdi oturdu iyide oldu
      bu arada bazı mesajlarda deltanın sahibi biziz muhabbetleri dönüyor.ben varken deltanın sahibi olamazsınızönce destur almanız gerekecek .CASPER MURAT İTTİFAKI NE ETTİN bu arada benim kadar kafan taş düşecek haberlerini alıyorum dedikoduyu sevdiğinide bilirim
    • Yahu poyraz in mesajına ne güldüm öyle :D
      Neymis Neymis raporlariniza göz attim ahim şahim raporunuz yokmus :D

Delta ittifaginda bir cok oyuncu full örs olmamasina ragmen (örsü aktif olması için 3 gun bekleyen bile var) sizin örsünuz aktif iken cesaret edip saldırdiginiz yere destek atti sizi karsiladi, örssüz olarak sizin orslu olan üyelerinize saldırıp kesti. Ahim şahim raporunuz yok ne demek saldırı savunma puanında zaten fark yemissiniz ahim şahim rapor yok da o saldırı savunma puanı farkı nerden cikiyor?

Bi kulp takayim hazimsizlik sikintim biraz hafiflesin diyorsun ama bari biraz Mantikli konus da kendi kendini rezil etme... Hatice Ile işimiz olmaz neticeye bakariz... Zoruna giden, senden başka arma uyesi hesabini tatile alan arkadaşlarin gibi hesabini tatile alsin, forumda da gelip martaval okumasin demogoji yapmasın!  :thumbup:

• poyraz34 wrote:

tayfun sizi bir araya getiren biziz sayemizde 200 kişi oldunuz .yamanmakmı güzel espiri sesli güldüm .buğün aytim gibi bir ittifak dağılıyorsa ve size katılıyorsa .tatili bahane etmeniz normal .delta aytim ayrımı daha önce vardı şuan için olmayabilir burası delta
      dün dost buğün rakip .dün rakip buğün dost .en sonunda hepiniz dost biz rakip taşlar yerine şimdi oturdu iyide oldu
      bu arada bazı mesajlarda deltanın sahibi biziz muhabbetleri dönüyor.ben varken deltanın sahibi olamazsınızönce destur almanız gerekecek .CASPER MURAT İTTİFAKI NE ETTİN bu arada benim kadar kafan taş düşecek haberlerini alıyorum dedikoduyu sevdiğinide bilirim.
      Mustafa sen eskidende kabullenme sorunu yaşıyordun hala aynısın yıllar seni hiç değiştirmemiş :)
      Sana bilal abin iş verdiğinde vip i nasıl sattığınıda iyi biliriz
      Şimdi bu kadar nasıl dARMAdağın oldun bir onu çözemedik daha ama yakında onunda kokusu çıkar :)
      Gerçi ordada dayı nız var bir işte o ayarlar sana :)

Bak mustafa burda senin geçmişini bilen o kadar çok insan varki tahmin bile edemezsin senin yerinde olsam bırak foruma girip yazı yazmayı bu oyunu bile oynamam

Bu oyun sanal bir oyunda olsa insanlar burda kendi kişiliklerini yansıtır

Çamur atacaksın belki yine o yüzden peşin peşin cevabınıda vereyim

Evet zamanında bizde aytim ile rakiptik ama sadece rakiptik düşman değildik bir birimize asla küfretmedik kakaret etmedik hatalı olan da bizmişiz onuda diyeyim TÜRK ittifağı gibi içi boş olan insanlara inanıp aytimi rakip belledik ama asıl düşman içimizdeki türk müş evet burası delta ve ne olacağı belli olmaz ama AYTİM diye bir ittifak yok artık vip te yok efe de yok kabus ta yok intikam kabus ta yok tek güç DELTAGÜCÜ

ve buranın sahibi DELTAGÜCÜDÜR..!!
    • -POMPA- wrote:

poyraz34 wrote:

tayfun sizi bir araya getiren biziz sayemizde 200 kişi oldunuz .yamanmakmı güzel espiri sesli güldüm .buğün aytim gibi bir ittifak dağılıyorsa ve size katılıyorsa .tatili bahane etmeniz normal .delta aytim ayrımı daha önce vardı şuan için olmayabilir burası delta
      bu arada bazı mesajlarda deltanın sahibi biziz muhabbetleri dönüyor.ben varken deltanın sahibi olamazsınızönce destur almanız gerekecek .CASPER MURAT İTTİFAKI NE ETTİN bu arada benim kadar kafan taş düşecek haberlerini alıyorum dedikoduyu sevdiğinide bilirim.
      Mustafa sen eskidende kabullenme sorunu yaşıyordun hala aynısın yıllar seni hiç değiştirmemiş :) Sana bilal abin iş verdiğinde vip i nasıl sattığınıda iyi biliriz
      Şimdi bu kadar nasıl dARMAdağın oldun bir onu çözemedik daha ama yakında onunda kokusu çıkar :)
      Gerçi ordada dayı nız var bir işte o ayarlar sana :)

Bak mustafa burda senin geçmişini bilen o kadar çok insan varki tahmin bile edemezsin senin yerinde olsam bırak foruma girip yazı yazmayı bu oyunu bile oynamam

Bu oyun sanal bir oyunda olsa insanlar burda kendi kişiliklerini yansıtır

Çamur atacaksın belki yine o yüzden peşin peşin cevabınıda vereyim

Evet zamanında bizde aytim ile rakiptik ama sadece rakiptik düşman değildik bir birimize asla küfretmedik kakaret etmedik hatalı olan da bizmişiz onuda diyeyim TÜRK ittifağı gibi içi boş olan insanlara inanıp aytimi rakip belledik ama asıl düşman içimizdeki türk müş evet burası delta ve ne olacağı belli olmaz ama AYTİM diye bir ittifak yok artık vip te yok efe de yok kabus ta yok intikam kabus ta yok tek güç DELTAGÜCÜ

ve buranın sahibi DELTAGÜCÜDÜR..!!
      ben 15 yıldır kendi işimi yapıyorum şuanda kendi firmam ile mekanik işlerine devam ediyorum .şuan tanınmış bi firmanın işlerini yapıyorum sigortalı çalışan sayım 20
      vipte generalken aile şirketim vardı .devlet kurumlarının işini yapıyordum çalışan sayım 40 idi
      vipi ben değil delta ittifakındakiler sattı .vipi çok sevenler vipte değil ama vip hala yerinde vip ittifakı olarak lideri aynı lider.
      benim geçmişim belli küfür demişken adıma forumda hesap açan yurt dışından biri ile aynı ittifakı paylaşan sen ne olduda kanka oldunuz .küfür demişken bi beraberindekilere bak küfürün ta kendisi
      laflarınıza dikkat edin deltanın sahibi siz olmadınız .olamazsınız sadece konuşuruzsunuz

• Hiçbirşeye takılmadımda ''vipi ben değil delta ittifakındakiler sattı .vipi çok sevenler vipte değil ama vip hala yerinde vip ittifakı olarak lideri aynı lider.'' demişsin mustafa abi. O dönem VİP'in içindeki gerçek oyunculardan biri olarak bu söylemi son derece saçma buluyorum. Geçen gün _DEVRİM_ kadir abiylede görüştüm oda TÜRK ile birleşmenin yanlış olduğunu bizlerin bu yüzden ittifakı bırakıp gittiğini kendi ağzıyla söyledi. Dilersen gidip sorabilirsin. Ben ve benimle beraber DELTA GÜCÜNde olan eski vipliler pat diye bırakmadı ittifakı satmak gibi çirkin imaları bize yakıştırıyorsun ya hani kişi kendinden bilir işi diye bir laf vardır sanırım seninkide o hesap. Biz vipi satmadık vipi satan sen ve doğubeysiniz. bkuran ve yandaşlarına boyun eğerek ittifak dağıtıp türkle birleşme kararı aldınız ozaman anlatılanların hiçbirine inanmamıştım ama şuan çok netim o konuda satan belli satılan belli. O sattı diye suçladığın eski vipliler senden ve beraberindekilerden daha çok emek harcadı o ittifaka lafını bilde öyle konuş.
    • Zaman'ında Vipe çok emeğimiz geçti ne Zaman ki Türk ittifakı ile birleşme kararı çıktı o Zaman soğukluk oldu kendi adıma ısınamadım. Yanlış anlaşılmasın Türk ittifakını düşman görmedim rakip gördüm ki hiçbirimiz düşman değiliz zaten sonuçta oyun bu ama ne Zaman ki iş reel hayattaki çıkar ilişkilerine dayandı o Zaman ittifak olayını kendi adıma bıraktım O birleşmeden sonra ne vip ne de Türk ittifakı eski şaşalı günlerine dönemedi. Kadir babayı da buradan anmadan geçemeyeceğim sevaplarıyla hatalarıyla deltaya renk kattı.
    • vaybe savaş alanında rodos üstüne rodos vurup arkasına bakmadan tatıle kacan hele biri varki arkadaşının kesilmesi pahasına tatile kaçıp sonrada hastam vardı kanka dıye bahaneler uyduran delta üyeleri forumda nasılda konuşuyor :D:D:D:D

Yaşlarınamı başka birşeyemi baglamak lazım bilmem ama forumdan savaş kazanmaya çalışıyorlar ve iyide yapıyorlar bunu yazıyorda yazıyorlar :D:D:D: yürüyün be kim geçer sizii ::DD:D:D
    • Evinaminciğim. Yediğin ban senin miğdene oturmuş heralde sürekli bir hazımsızlık halindesin. Soda falan da ikram ettik ama geçirmiyorsa başka ilaçlar tavsiye edebiliriz sana :) Durmadan burda şakşakçılık yapıyorsun savaş meydanında gömülen ittifak'ın maşası olarak tarihe geçiyorsun haberin yok.
    • aslinda wrote:

vaybe savaş alanında rodos üstüne rodos vurup arkasına bakmadan tatıle kacan hele biri varki arkadaşının kesilmesi pahasına tatile kaçıp sonrada hastam vardı kanka dıye bahaneler uyduran delta üyeleri forumda nasılda konuşuyor :D:D:D:D

Yaşlarınamı başka birşeyemi baglamak lazım bilmem ama forumdan savaş kazanmaya çalışıyorlar ve iyide yapıyorlar bunu yazıyorda yazıyorlar :D:D:D: yürüyün be kim geçer sizii ::DD:D:D
      Mustafa senin mesajına eski vip liler cevap vermiş o yüzden sana cevap yazmaya gerek duymuyorum
      Sadece küfür olayına değineyim benim ittifağımda kimse küfretmez aksinide ıspatlayamazsın sadece boş boş sallarsın
      Ama senin şuan bulunduğun ittidak küfürbazlarla dolu istediğin an ıspatlarım
      Mesajını oluyan seni küfre karşı biri sanır ama o zaman orda ne işin var diye sormazlarmı?

SANA GELİNCE ASLI HANIM

Seninle bir sohbetimizde sana demiştim DELTAGÜCÜNÜ tanımıyorsunuz hiç savaşırken görmediniz ama tanıyacaksınız demiştim
      Şimdi %70 kapatisesini gördünüz ve tarlası oldunuz DELTAGÜCÜ nün

Birdaha boyundan büyük laflar konuşma önce kuralınca oynamayı ören savaş başında ban lanıp gitme seni yağmalamadan sizin tarlalardan zevk alamaz olduk anladın sen onu :))