ƊЄԼƬƛ ƓüƇü & LİDER ARMA Ittifaki Arasinda Savas diyologlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ƊЄԼƬƛ ƓüƇü & LİDER ARMA Ittifaki Arasinda Savas diyologlari

Merhabalar Arkadaslar,

ObiWan Modumuzun son donemde ƊЄԼƬƛ ƓüƇü & LİDER ARMA ittifaki arasinda savas raporlarindaki diyologlar yuzunden oldukca zor duruma soktugumuzu fark ettim. Ve her iki ittifak uyelerininde savas esnasinda ve oyunun icerigi olarak buna Rodos vurma, Asker kacirma, Tatile alma gibi varyasyonlari buradan tartismamizin daha uygun ve kurallar yonunde zararsiz bir baslik olacagi kanisindayim.

Hatta ben ittifakimiz olarak bazi noktalara degilmek istiyorum. Ikariam oyunu yanlis hatirlamiyorsam 2008 Subat ayinda online oyun severlerin begenisine sunuldu. Ve o tarihlerde ben ikariam serverlari arasinda en kaliteli ve en aktif olan Delta da oyunuma basladim. Herkesc ede bilinir. Delta serverina diger servelardan da oldukca katilim gosteren arkadaslarimiz oldu. Ittifakimiza gelince DELTA dunyasinin en koklu ve en aktif kaliteli oyuncularini barindirmaktadir. Zaten bu soylemlerim kurulus yili olarakda dikkati cekmektedir. Bu yuzden bu ittifakin catisindaki herkes degerlidir. Bunun karsiligi sonucun da ittifakimiz Lider Ittifaktir Yillardir.

Arma ittifakinin degerli oyuncularina kaliteli seviyeli savaslar dilemekteyim...

:sniper:
      HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ, NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.
    • Gerek arma , gerekse maşa olarak kullandığı ittifaklardaki bazı haddini bilmezler konumuzu durmadan karalayarak, bizleri kışkırtarak kapattırmak istiyor. O yiğitleri burda sahneye alalım. Burda mesaj kaldırma yok, cesaretı olan karalama kampanyasını burdan yapsın bakalım.
    • Ben huyu muyu bilmem reis. Madem konuşmaya, tartışmaya okadar hevesliler; gelsinler buraya bakalım tartışmak nasıl olur ittifak nasıl karalanır göreyim bende. Kendilerini çok akıllı sannediyorlar ama daha 2-3 hafta önce forumdan çıkmayanlar şimdi ortalıklarda yoklar neden? çünkü tarla oldular hezimete uğradılar. İşleri güçleri kalmadı forum sayfamızı kapattırmak için uğraşıyorlar. Sayfa nasıl kapattırılır ben gösterirdim normaldede çoluk cocuk eğlendiremiyecem bu saatten sonra..

O CESARETLİ ARKADAŞLARI BURAYA BEKLİYORUM AMA. :O
    • ben size iki ay önce demedim mi bunlar simdi savas kazanmis havasindalar, siz yilmadan devam edin savaşınıza bunlar zaten fazla dayanamaz çabuk pes ediyorlar yakinda hesaplarını tek tek tatile alirlar adamlari oyunda bulamazsiniz, forumda da bakmayin simdi sesleri cikiyor ama oyunda oldugu gibi forumda da soluklari kesilir diye... Hatta hatirliyormusunuz GRAND demişti dersiniz o zaman diye de demiştim... :bet:
      Bak alayının sesi solugu kesildi, rodos vuruyorsunuz diye zirlayanlar simdi rodos vurma zamanini dakika bile gecirmiyor. Yahu biz ne yapiyoruz resmen tukurdugumuzu yaliyoruz diye düşünenler forumda "rodossuz savas olsun" demeye başlamış. Baska serverlerden gp tasima olmazsa rodos olmamasi konusunda delta ittifagi da konuyu dusunebilir...
      Herkes kendini uyanik saniyor da karsilarinda boş Adam yok farkında degiller.. :thumbup:

• göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi ile savaşıyorum. Mecburen kendi şehrini savunmaya geçeceğim. Adaya geldin gelmesine yine saldırmadın korkudan neden arkadaslarin savaşsın beni güçsüz duruma düşürünce sen boş şehre gelip savaş kazandım diyecektin. Irticanın gölgesinde savaşıyım diye geciniyorsun.
    • Ramazanabi wrote:

göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi ile savaşıyorum. Mecburen kendi şehrini savunmaya geçeceğim. Adaya geldin gelmesine yine saldırmadın korkudan neden arkadaslarin savaşsın beni güçsüz duruma düşürünce sen boş şehre gelip savaş kazandım diyecektin. Irticanın gölgesinde savaşıyım diye geciniyorsun.
      GÖZTEPELİ'nin forum hesabı ban yediği için ben sana onun yerine cevap vereyim canım kardeşim. General o adaya geldiği gün, senin içerde 3000 askerin vardı. onun ise yan adada bekleyen 45bin artı olarak 20binde senin işgal ettiğin şehire gelen askeri var idi. Sen o adamı orda görünce hemen korkup beyaz bayrak bastın ve bütün cepheleri kapatıp kendi kabuğuna çekildin madem okadar büyük savaşçıydında niye tatildesin şuanda onu söylesene.Önce destek aldığın oruç reis agoradan göztepelinin tarlam olacaksın diye mesaj yazması üzerine korkup tatile kaçtı, sonra sen kaçtın. GÖZTEPELİ'nin seni kesmek için desteğe ihtiyacı yok. Sana adres vermiş buyur gel demiş ama korkudan gidemeyip tatile almışsın. Ve şimdi gelip burda yalan yanlış yazıyorsun insanların önünde. Bükemediğin bileği öpmeyi öğren yada boş konuşmada işine bak. LAZKOPAT'ın adaya gelmesi GÖZTEPELİ'nin bilgisi dahilinde değildi bunuda burdan söyleyeyimde ağlamak için başka mazeretler ara kendine. 15 kişiyle tek başına savaşıyorsun ve sen destek almıyorsun öylemi? Güldürme allah aşkına türk ittifakı sana destek olmasa senin cürmün neki 15 kişiyle savaşasın armadaki bütün oyuncular gibi seninde için boş anca laftasın.
    • Ramazanabi wrote:

göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi ile savaşıyorum. Mecburen kendi şehrini savunmaya geçeceğim. Adaya geldin gelmesine yine saldırmadın korkudan neden arkadaslarin savaşsın beni güçsüz duruma düşürünce sen boş şehre gelip savaş kazandım diyecektin. Irticanın gölgesinde savaşıyım diye geciniyorsun.
      bu oyun ittifak savasi. sende yardim isteseydin. ama sende haklisin kimden yardim isteyeceksin ittifakiniz tatil köyü gibi
    • DELTAGUCU wrote:

Ramazanabi wrote:

GÖZTEPELİ'nin forum hesabı ban yediği için ben sana onun yerine cevap vereyim canım kardeşim. General o adaya geldiği gün, senin içerde 3000 askerin vardı. onun ise yan adada bekleyen 45bin artı olarak 20binde senin işgal ettiğin şehire gelen askeri var idi. Sen o adamı orda görünce hemen korkup beyaz bayrak bastın ve bütün cepheleri kapatıp kendi kabuğuna çekildin madem okadar büyük savaşçıydında niye tatildesin şuanda onu söylesene.Önce destek aldığın oruç reis agoradan göztepelinin tarlam olacaksın diye mesaj yazması üzerine korkup tatile kaçtı, sonra sen kaçtın. GÖZTEPELİ'nin seni kesmek için desteğe ihtiyacı yok. Sana adres vermiş buyur gel demiş ama korkudan gidemeyip tatile almışsın. Ve şimdi gelip burda yalan yanlış yazıyorsun insanların önünde. Bükemediğin bileği öpmeyi öğren yada boş konuşmada işine bak. LAZKOPAT'ın adaya gelmesi GÖZTEPELİ'nin bilgisi dahilinde değildi bunuda burdan söyleyeyimde ağlamak için başka mazeretler ara kendine. 15 kişiyle tek başına savaşıyorsun ve sen destek almıyorsun öylemi? Güldürme allah aşkına türk ittifakı sana destek olmasa senin cürmün neki 15 kişiyle savaşasın armadaki bütün oyuncular gibi seninde için boş anca laftasın.

TraNSKoP wrote:

Ramazanabi wrote:

bu oyun ittifak savasi. sende yardim isteseydin. ama sende haklisin kimden yardim isteyeceksin ittifakiniz tatil köyü gibi
      ne yalan yanniş yazacağım kardeşim rapor ortada agorada yazılanlar ortada senin genarelin davet etti doğrudur. Benim ona verdiğim cevapta belli destek almadan kendi şehrinden cikamayacagida belli lazkopat generalinizin haberi olmadan adaya isinlanip isinlanmaz generalinizin şehrine desteği kafasına göre mi yapıyor.
      Oruç reis agoraya yazdı savasmiyacagini vakti olmadığını savunmasız şehirlerinin de on olmadığı süreiçerisinde sizin tarlanız olmaması için tatile çıktı.
    • Ortada olan tek şey senin kaçıp tatile alman, ve beyaz bayrakları büyük bir hızla sallaman

canım kardeşim. Kendi şehrinden niye çıkamasınki, bak foruma astım o raporu zaten 3 saatlik falan askerin kalmıştı.

Destek atsan adadan başka desteklerde gelecekti o şehre yani hiç lazkopat falan diye ağlama

sen 15 kişiyle savaştığını idda ediyorsun ya peki sen 2mluk hesabınla desteksizmi yaptın bunu?

Hiç sanmıyorum :D destekçilerin olmasa aynı şuanda oldugun gibi tatil modundaydın taa en başından.

GÖZTEPELİ' sana birkaç gömlek büyük gelir yiğidim, o yüzden debelenme burda boşuna.

• savaşlarda varlık gösterecek bir durumunuz yok burda estirip duruyonuz.
      Burda açığı kapatıyorsunuz savaşlarda varlık gösteremeyenler hep burda.
      Diğer müttefiklerinizde gelsin böyle tadı çıkmıyor.
      Sadece arma ile savaşmadık türk kb 40 haramiler hepsi yardım etti ama yetmedi.
      Şimdi tebrik edin artık yenildiniz çamura yatmayın...
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • DELTAGUCU wrote:

Ortada olan tek şey senin kaçıp tatile alman, ve beyaz bayrakları büyük bir hızla sallaman

canım kardeşim. Kendi şehrinden niye çıkamasınki, bak foruma astım o raporu zaten 3 saatlik falan askerin kalmıştı.

Destek atsan adadan başka desteklerde gelecekti o şehre yani hiç lazkopat falan diye ağlama

sen 15 kişiyle savaştığını idda ediyorsun ya peki sen 2mluk hesabınla desteksizmi yaptın bunu?

Hiç sanmıyorum :D destekçilerin olmasa aynı şuanda oldugun gibi tatil modundaydın taa en başından.

GÖZTEPELİ' sana birkaç gömlek büyük gelir yiğidim, o yüzden debelenme burda boşuna.

Ne o şehire bayrak dikmiş gibi konuşuyorsun göztepeli nin kahyaligini yapıyorsun benden kaç rapor aldın saysam 4,5 rapor ben kaç rapor aldım 100-200 tatile herkes çıkar benimde düğünvardı oraya gidecektim agoradanda yazdım. Ve çıktım. Bunda gocunacak ne var rapor alamadın diye mi üzülüyorsun
    • LoDoS_21 wrote:

savaşlarda varlık gösterecek bir durumunuz yok burda estirip duruyonuz.
      Burda açığı kapatıyorsunuz savaşlarda varlık gösteremeyenler hep burda.
      Diğer müttefiklerinizde gelsin böyle tadı çıkmıyor.
      Sadece arma ile savaşmadık türk kb 40 haramiler hepsi yardım etti ama yetmedi.
      Şimdi tebrik edin artık yenildiniz çamura yatmayın...
      vah canım size hiç kimse yardım etmedi. Delta aytim, gücünüz yetmedi merkezlerinizde dağılıyordunuz, atlas, feda, efe, şu seamen ve adresin olduğu ufak ıttifak adını unuttum onlardan ve daha ismini sayamadığım kaç ittifaktan destek aldınız. Yalan mı