server ve sunucu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• server ve sunucu

server ve sunucu değişiklerinde artık ücretli olmasın sınır gelsin rahatça başka serverler da ve sunucularda bulunabilelim
      oyunun artık albenisi kalmadı oyunda hiç bir canlılık aktivite kalmadı
      oyuncuları atkinlikler yaparak bir çözüm üretmek bir yol olmadığını düşünüyorum
      oyununda hesabı yeni açanlar 1-2 ay a oyundan sıkılıp gittiklerini düşünüyorum eskilerse eski zamanlarındaki savaşlı aksiyonlu geçen günleri ne geri dönmek istiyor şuan herkes işsiz gibi (mecazi anlamda ) çiftçilik yapıyor nerdeyse bilmiyorum belki benim server öyle ama olmuyor böylede
      BİR ÇÖZÜM GETİRİLMELİ indirimlerle etkinliklerle olmaz bu şey buradan sesimi duyurmak istiyorum yöneticilere
      :bumpcu: :hata:: :hata:: :ofkelikalabalik: :ofkelikalabalik: :bumpcu: :hoba:
    • TARNSFORMERS schrieb:

server ve sunucu değişiklerinde artık ücretli olmasın sınır gelsin rahatça başka serverler da ve sunucularda bulunabilelim
      oyununda hesabı yeni açanlar 1-2 ay a oyundan sıkılıp gittiklerini düşünüyorum eskilerse eski zamanlarındaki savaşlı aksiyonlu geçen günleri ne geri dönmek istiyor şuan herkes işsiz gibi (mecazi anlamda ) çiftçilik yapıyor nerdeyse bilmiyorum belki benim server öyle ama olmuyor böylede
      BİR ÇÖZÜM GETİRİLMELİ indirimlerle etkinliklerle olmaz bu şey buradan sesimi duyurmak istiyorum yöneticilere
      YANİ ŞUNU MU DİYORSUN ARTIK HERKES İSTEDİĞİ SERVERDAN İSTEDİĞİ DEPOYU GETİRSİN OYUN TAMAMEN DEPO SAVAŞLARINA DÖNSÜN ?
      Milijas - Notos
    • TeKSeN schrieb:

Ben de yeni konu açmayı fazlalık gördüm ve diyorum ki;
      Artık 20 serveri dörde 5'e bölüp serverleri yeniden birleştirelim, aksiyonu güzel, stratejisi fazla düşünceler ve meraklar getirecektir oyuna.
      Adminlere teklifimdir, uğraşadursunlar
      8)
      Sadece serverları birleştirmek kalıcı bir çözüm olmayacaktır. Server birleşimi ancak oyundan kopmayan, iyi kötü oynamaya devam eden kemik kadro için bir süre eğlence sağlar. Oyuncu sayısının artması için, ikariam oyun sisteminde yeniliklere ihtiyacı var, görsel olarak yeni şeyler yapılmalı. Oyun içinde farklı etkinlikler getirilmeli. En azından "şu şu dönem arasında en fazla saldırı puanı kasan ittifak için bir süreliğine az bakım masrafı ne biliyim kaynak üretim bonusu ödülü verilecektir gibi" dönemsel yarışmalarla motive etmek lazım oyuncuları. Böyle böyle artar oyuncu sayısı.
    • Prinfe schrieb:

TARNSFORMERS schrieb:

YANİ ŞUNU MU DİYORSUN ARTIK HERKES İSTEDİĞİ SERVERDAN İSTEDİĞİ DEPOYU GETİRSİN OYUN TAMAMEN DEPO SAVAŞLARINA DÖNSÜN ?
      Onu demiyor ama o kapıya çıkıyor. Maalesef her durumu suistimal edecek oyuncu çıkıyor.Kaçarı yok.
    • Amarendra schrieb:

TeKSeN schrieb:

Ben de yeni konu açmayı fazlalık gördüm ve diyorum ki;
      Artık 20 serveri dörde 5'e bölüp serverleri yeniden birleştirelim, aksiyonu güzel, stratejisi fazla düşünceler ve meraklar getirecektir oyuna.
      Adminlere teklifimdir, uğraşadursunlar
      8)
      Sadece serverları birleştirmek kalıcı bir çözüm olmayacaktır. Server birleşimi ancak oyundan kopmayan, iyi kötü oynamaya devam eden kemik kadro için bir süre eğlence sağlar. Oyuncu sayısının artması için, ikariam oyun sisteminde yeniliklere ihtiyacı var, görsel olarak yeni şeyler yapılmalı. Oyun içinde farklı etkinlikler getirilmeli. En azından "şu şu dönem arasında en fazla saldırı puanı kasan ittifak için bir süreliğine az bakım masrafı ne biliyim kaynak üretim bonusu ödülü verilecektir gibi" dönemsel yarışmalarla motive etmek lazım oyuncuları. Böyle böyle artar oyuncu sayısı.
      herseyi iyi hos arkadaslar lakin burdako yoneticilerde ciftci onu napcaksiniz sadece banlama olsum ne bileyim ceza olsun onlarla ilgilenmekteler isleri bu cunki onlar bile skiliyor artik bu oyuna gunceleme getiricekler yukari taraf onlarda siz sag ben srlamet bence :) yillardir 10 yildirnoynuyorum su formda o kadar cok sey okudum 1 tanesi geldi sadece oda 10 yilda 1 :)