Pinned Ambrosia ile ilgili Soru-Cevap

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ambrosia ile ilgili Soru-Cevap

Merhabalar,

Bu başlık altında ambrosia ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Nasıl alınacağı, nerelerde kullanılacağı ambrosia ile ilgili tüm sorularınızı bu başlık altından dile getirerek cevap alabilirsiz.

Not : Lütfen soru sormadan bölümdeki konuları inceleyiniz...
    • ambrossia kazan

hocam iyi günler bu oyunda ambrosia almaya tıklayıp ambrossia paketını secıyoruz en altta ambrossia kazan var bu nasıl oluyor bilen bırı cevap verebılırmı ıyı gunle
    • Meds wrote:

hocam iyi günler bu oyunda ambrosia almaya tıklayıp ambrossia paketını secıyoruz en altta ambrossia kazan var bu nasıl oluyor bilen bırı cevap verebılırmı ıyı gunle
      Ewt o nasıl oluyor acabaa...?(
    • ucretsiz ambrosia kazanmak iki sekildedir.

sponsorpay ile
      Ambrosia kazan ile

Ambrosia kazan bolumunde cikan anketlere dogru cvp ve dogru bilgiler verdiginiz taktirde ucretsiz ambrosia kazanabilirsiniz.

SponsorPay ile o bolumde ikariam'in Reklamlarini aldiklari sitelere uye olma karsiliginda ayni sekilde ambrosia kazaniyorsunuz.

Ambrosialarin hesaba eklenme sureleri 20 dk ve 1 gun icinde degiskenlik gosterir.

Tamamen yasaldir.

Ey medine minberinde " ümmeti, ümmeti " diye hüznü giyen sevgili
      Ey mekke mihrabında alemler hesabına " Allah! " diyen sevgili
      Rabbinden bize ne getirdi isen amenna Duyduk, itaat ettik
      Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
      Ve hâlâ ümmetinin başındasın
    • Ben de bir şey soracağım bu konu ile ilgili ben oraya tıkladım doğru yanıtlar da verdim şuanda da surveyhead hesabımba 18.89 tl var
      Peki ben bunu ambrosiya ya nasıl dönüştüreceğim ???
    • Ben de bir şey soracağım bu konu ile ilgili ben oraya tıkladım doğru yanıtlar da verdim şuanda da surveyhead hesabımba 18.89 tl var
      Peki ben bunu ambrosiya ya nasıl dönüştüreceğim ???

ikariam uzerinden sadece yaptiginiz ilk kayit icin ambrosia alirsiniz.
      daha sonrasinda o siteden yaptiginiz anketler ikariam icin gecerli degildir.
      daha net anlatmam gerekirse

o site ikariama sadece reklamini vermis ve tesvik primi olarak ambrosia onermis oyunculara.
      daha sonrasinda doldurdugunuz anketlerin parasini ambrosia ya ceviremezsiniz.
      sadece Paypal hesabi acarak ordan kendi hesabiniza aktarabilirsiniz.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • PRYSMIAN wrote:

yukarıdaki resimde alt tarafta vodafone yazıyo ama seçeneklerde yokk bunun nedeni nedir??
      Şu an için Türkiye' den sadece Turkcell ve Avea ile ambrosia alınabilmektedir. Vodafone ile ambrosia alınamamaktadır.
    • bu ambrossia kazanma işini halen yapamadım yanı ambrossıa kazana basıyorum fakat karsıma general yazan bı sayfa gelıyo ve ıngılızce nasıl yapcam anlayamadım detaylı bısekılde anlatabılecek varmı acaaba sımdıden tesekkurler
    • hocam bende bısı anlatamıcam fırtınam'ın dedıklerını yapmaya calıstım cok kurcukladım alakasız sıtelere fln gırdım baktım olmucak alf+f4 cekdım cıkdım :D sabah bı gırdım ambrossianın oldugu yerde 5 yazıyor bıdaha kurcıklıyım dedım bu sfr general yazan yerde hıc bısı yok benm ya zaman zaman cıkıyor yada bi iki sferlık yapılıor eger nasıl old. ogrenırsen bızede ogret :D
    • Ambrosia kazan Sekmesi ile ambrosia kazanma.

oyunu Actigimizda yukardaki ikariam Plus dugmesine basarak ambrosia elde et diyoruz...

Ambrosia kazan Butonuna basarak yeni ekrana gidiyoruz...

Bu ekranda okla gostermis oldugum alanda anketler bulunur genelde
      bende suan mevcut yok hepsini doldurdugum icin.
      bu anketler doldurulduktan sonra 20 ila 1 gun arasinda ambrosialar yuklenir hesabiniza.

.
      ikinci bolum sponsor Pay ile ambrosia kazanmak.
      burda da ayni sekilde İkariam Plus sekmesine basarak ambrosia elde et diyoruz.
      Daha sonra Asagidaki ekranda;

ulkeyi Secip Sponsor Pay dugmesine basarak ikinci ekrana geciyoruz.

Bu ekranda da Yukarda kirmizi okla isaretledigim ucretsizler Sekmesine basarak,uye olma karsiliginda ucretsiz ambrosia kazanma siteleri mevcuttur.

siyah okla gosterdigim alanda gelecek olan ucretsiz ambrosialarin miktaridir her site icin...

iyi forumlar.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • kardesım verdıgın bılgıler ıcın tesekkur ederım ılk basta gösterdıgın 6 altın yazan yere bastıgımızda facebook sayfasına baglanıyor orayı anlamadım
    • clas wrote:

kardesım verdıgın bılgıler ıcın tesekkur ederım ılk basta gösterdıgın 6 altın yazan yere bastıgımızda facebook sayfasına baglanıyor orayı anlamadım

bu kisim ucretsiz degildir
      herhangi bir satin alma karsiligi ambrosia hediye olarak geliyor o kismi atlayiniz.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın