Pinned Ambrosia ile ilgili Soru-Cevap

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şey olsun konusu orta asyada birbirleriyle savaşan göçebe halklar. Irk seçimi olur başlangıç için asyalı ırkların seçimine izin verilir gelecek güncellemede ırkların sayısı, haritanın genişliği, ırklara has özellikler, aynı ırktan oluşan toplulukların birleşimi sayesinde devlet kurma özelliği vb. Oyunun En' i güncel dünya haritası benzeri bir haritada bütün ırkların açık olduğu devletlerin kurulu olduğu gibi devletlere tabi olmayan küçük toplulukların olduğu bir gerçek zamanlı oyun olarak görülebilir. Aslında hoş olurdu.. Şu araba yarışını yapayım sıra ona da gelecek. KKK8
      :spamm:
    • sayın moderatör arkadaslar 1.sorum ben tek bır oyun hesabını ıs yerınde mobılden ve evde kullanıyorum ve bana ara ara multı hesap ıle ılgılı ag paylasımı yapmamı soleyen mesajlar gelıyor neden merak edıyorum.?

2.sorum şudur ki pc den almaya kalktıgımda 12tl ye 50 adet ambrossıa verırken , mobilden almaya kalktıgımda 17.99 tl ye 50ambrosıa verıyor nedenını merak edıyorum. yardımcı olurmusunuz ?