Pinned Ambrosia ile ilgili Soru-Cevap

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ambrosia kullanıyor olmanız multi hesap kullanabileceğiniz anlamına gelmez, kural ambrosia olsun olmasın herkes için aynıdır.
      1 yıl oyundan uzaklaştırma :
      ** Çoklu Kullanım (tüm hesaplar kapatılır /eğer varsa en küçük hesaba tekrar dönüş için izin verilir.)

The post was edited 1 time, last by Gokhlayeh ().

• bi kaç ay önce aynı dünyada 2 hesaba bakmak zorunda kaldım ama aynı pc den girmedim farklı pclerder farklı ıp lerden girdim ama şimdi o 2 hesaplada alakam kesildi . şimdi aynı dünyada sadece 1 hesabım war .. herhangi bi sorunla karşılaşırmıyım hesapların hiç biri ticaret savaş vb bi etkileşimde bulunmadı online olma saatleri farklı farklıydı...
    • Bu alan sadece Ambrosia ile ilgili soru ve cevap bolumudur.

oyun ici destek icin

Yardım ve Sorular

kismina Yeni Konu acabilir ordan yardim alabilirsiniz.

Ey medine minberinde " ümmeti, ümmeti " diye hüznü giyen sevgili
      Ey mekke mihrabında alemler hesabına " Allah! " diyen sevgili
      Rabbinden bize ne getirdi isen amenna Duyduk, itaat ettik
      Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
      Ve hâlâ ümmetinin başındasın
    • selam ben şimdi kendi hesabıma kendi telefonumdan ambroissa alıdım aynı serverde arkadaşımda oynuyor onun hesabına kendi telefon numaramdan ambroissa alabilirmiyim multi hesap olurmu ?
    • nseo1992 wrote:

selam ben şimdi kendi hesabıma kendi telefonumdan ambroissa alıdım aynı serverde arkadaşımda oynuyor onun hesabına kendi telefon numaramdan ambroissa alabilirmiyim multi hesap olurmu ?

tabiki bu mumkundur.
      Buna kisaca Gift (hediye) ambrosia diyebiliriz.

Arkadasiniz ambrosial elde et dugmesine basip
      belirlediginiz telefon veya Sms yontemini secip istediginiz miktari sececek.
      bunun akabinde istenilen cep telefonu numarasina sizin numaranizi yazicak size gelen mesajada onay verdikten sonra,
      arkadasinizin hesabina ambrosialar yuklenmis olup ,sizin cep telefonunuzdan ucreti kesilecektir.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • F i r t i n a m wrote:

nseo1992 wrote:

selam ben şimdi kendi hesabıma kendi telefonumdan ambroissa alıdım aynı serverde arkadaşımda oynuyor onun hesabına kendi telefon numaramdan ambroissa alabilirmiyim multi hesap olurmu ?

tabiki bu mumkundur.
      Buna kisaca Gift (hediye) ambrosia diyebiliriz.

Arkadasiniz ambrosial elde et dugmesine basip
      belirlediginiz telefon veya Sms yontemini secip istediginiz miktari sececek.
      bunun akabinde istenilen cep telefonu numarasina sizin numaranizi yazicak size gelen mesajada onay verdikten sonra,
      arkadasinizin hesabina ambrosialar yuklenmis olup ,sizin cep telefonunuzdan ucreti kesilecektir.

teşekkürler
    • Merhaba ben şu ambrossia elde et bölümünü tam anlamadım yeni anketler gelmiş gibi üye falanda oldum ama anket bulamadım sitede e mailime bir tane gelmişti ondada hiç para kazanma ile ilgili birşeylerden söz etmedi şu yeni anketlerle ilgili resimli bilgi verebilirseniz çok ii olur şimdiden teşekkürler. X(
      :minigun: Sonsuza dek Baryur. :missilelauncher:
    • Merhaba ben şu ambrossia elde et bölümünü tam anlamadım yeni anketler gelmiş gibi üye falanda oldum ama anket bulamadım sitede e mailime bir tane gelmişti ondada hiç para kazanma ile ilgili birşeylerden söz etmedi şu yeni anketlerle ilgili resimli bilgi verebilirseniz çok ii olur şimdiden teşekkürler. X(

@Baryur

Ambrosia elde et dugmesinden ambrosia alimi icin;
      anket bolumune bastiginiz zaman sizi direk anket sekmesine goturur ise ,
      Anketi dogru sekilde doldurdugunuz zaman 20 dk ile 1 gun icinde ambrosialariniz gelir.

Eger anketteki istenilen sartlar sizde mevcut degilse anket yarida bitirilir ve o anketi bir daha dolduramazsiniz.

DİKKAT:
      ikariam ambrosia sayfasindan direk anketlere giden sayfalar icin sadece ambrosia gecerlidir.
      daha sonrasinda sponsor sitenin uyesi olmaniz ve anketleri cevaplamaniz ambrosia kazandirmaz size.

DİKKAT:
      Anketler belli zaman araliklari ile gelir yeterli cevaplar alindiginda otomatikmen kaldirilir.

NoT:
      Suana kadar En fazla ambrosia veren anket 37 ambrosia birden vermistir.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • ikariam plus'a basin

ambrosia elde et
      daha sonrasinda alt tarafta Ambrosia Kazan butonuna basin

orda anketler ve verdigi amnrosia miktarlari yazmaktadir.

cogu site ingilizcedir saglikli bir netice icin ceviri yapmaniz veya ingilizce bilmeniz lazim.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • fırtınam ambrossia sınırı var mı bana sımdıye kadar 18 ambrossia oldu 1-2 ambrossia veren sıtelere gırdım vs. ama gelmedı 18de tıkandı kaldı varmıdır bı sınırı
    • @Meds

daha once uye oldugunuz yerden ayni sekilde tekrar ambrosia almaniz söz konusu degildir.

baska siteler reklamlarini verirse o zaman ambrosia kazanmaya devam edersiniz.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • peki ozaman söyle bisey sorucam cıkan anketler surveyhead dan gelıyor cogunlukla tıklıyorum uyelık yapmamı ıstıyor uyelıgım var dıyorum ama anket falan gostermıyor bu durumu bılıyor musun ? :D
      bayagı mesgul ettım senı ama :D
    • @Meds

daha onceki yazilarimdada belirttim sordugunuz soru iki kere geldi

o siteye ilk kayitta sadece ambrosia alirsiniz diger kayitlarda veya o siteden baska anketlerden alamazsiniz.

sadece ilk kayit icin tesvik niteliginde hediye veriyor
      sonrasi icin o actiginiz hesap ustunden ikariam disinda ordan anket basina para kazanabilir.
      ve bu paralari paypal yolu ile banka hesabiniza aktarabilirsiniz.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın