Pinned Ambrosia ile ilgili Soru-Cevap

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• arkdaslar cıkan anketı doldurdum ama bı turlu ne yapılaanı anlamadım hatat bı kac tane doldurdum ama ambrossıa gelmedi=)) yardım edebılırmsınız karsıma şöle bi sayfa geldi

• Bu sayfanin mevcut oldugu siteye ilk uyelik icin sadece ambrosia alabilirsiniz
      daha sonraki doldurdugunuz anketler var ise ve ordaki hesabinizda TL bazinda birikiminiz söz konusu ise
      burdaki TL bakiyesini paypal hesabi acaraktan hesabiniza aktarabilirsiniz.

mevcut sitenin ilk uyelik ambrosia miktarida yanilmiyorsam 2 veya 3 olmasi lazimdi.

suan orda dolduracaginiz anketler size ambrosia kazandirmaz.

Ey medine minberinde " ümmeti, ümmeti " diye hüznü giyen sevgili
      Ey mekke mihrabında alemler hesabına " Allah! " diyen sevgili
      Rabbinden bize ne getirdi isen amenna Duyduk, itaat ettik
      Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
      Ve hâlâ ümmetinin başındasın
    • hocam o sıteden ben yaptım 5 ambrossia geldı dıye hatırlıorum ama sorun şu madem tl bazında oluo ilk kayıtdan sonra neden sımdı bendekı reklamda 13 ambrossia gosterıo ve bnu alamıcakmıyım :(
    • @meds
      alabilirseniz oranin bir ekran goruntusunu buraya koyabilirmisiniz
      13 ambrosialik bolumu.

bazi anketlerde istenilen sartlara uymadginiz vakit anket sonlandirilir ve ambrosia alamazsiniz.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • havale yapacağımız zaman banka kodu IBAN numarasına parayı yatırdı mı benim yatırdığımı nasıl anlayacaklar?Yani havale sayfasında konu diye kısım var.o herkese değişik mi geliyor?
    • @meds
      ordaki anketi eksiksiz doldurdugunuz vakit 13 ambrosia hesabiniza eklenecektir.
      yanliz sizde aradigi ozellikleri bulamadiklari vakit anket sonlandirilir ve ambrosia odenmez.

@fatih_reis
      Konu kismindaki her kullanici icin 20 farkli karakter kod verilir
      size verilen kodda size ozel olucak
      cikardiginiz havalenin konu kismina mutlaka ordaki kodlari eklemeniz gerekli
      aksi halde hesabiniz ile iliski kurulamaz.

banka hesap bilgileride asagida yazmaktadir.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • birde havale işlemini yaptıktan sonra birkaç gün sürebilir diyor.birkaç günden kastı ne?
      ben sabah 10 da parayı havaleyle göndersem akşama kadar gelmez mi?
      eğer 1 hafta sonra para gelmezse ticket açıp söylediğimizde ambrossialar geliyor mu yoksa boşuna mı gidiyor paralar?
    • fatih reis wrote:

birde havale işlemini yaptıktan sonra birkaç gün sürebilir diyor.birkaç günden kastı ne?
      eğer 1 hafta sonra para gelmezse ticket açıp söylediğimizde ambrossialar geliyor mu yoksa boşuna mı gidiyor paralar?
      Lütfen para havalesinin genelde 3-5 gün sürebileceğini hatırlayınız. Yutdışı havalelerinde bu süre 7 güne kadar uzayabilir. Araya giren haftasonu ve resmi tatiller, havalenin hesabımıza aktarmını daha da geciktirebilir.

Bu süre aşıldığı takdirde, lütfen "hesap sahibinin adı", havale ettiğiniz "para miktarı" ve havale yaparken belirtmiş olduğunuz, banka dekontunuzda da yazılı olan "havale gerekçesi" bilgileriyle birlikte bizimle irtibata geçiniz.
    • fatih reis wrote:

birde havale işlemini yaptıktan sonra birkaç gün sürebilir diyor.birkaç günden kastı ne?

Üzerinde ''Bu bankamatikten yatırdığınız para anında hesapta!'' yazan bankamatikler var. Ben bir tane İş Bankasında görmüştüm. Zaten havaleyle alacaksan ve gamesultandan alacaksan en hesaplısı iş ve garanti bankası oluyor.
      Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz.Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

• Telefon İle Ambrossia Alımı İle SMS ile Ambrossia alımı arasındaki fark nedir?

Telefon ile.

istenilen miktari sectikten sonra siparis icin sizden istenilen sadece telefon numaranizi yazmak.
      ve bunun akabinde aninda size gelecek mesaja evet yazarak gonderdiginiz vakit ambrosialar hesabiniza yuklenecektir,
      ayni zamanda ambrosia ucreti sizin faturaniza veya kontorlu hat ise hattiniza yansitilacaktir.

SMS ile
      ayni sekilde istenilen miktar secilir ve siparis edilmek uzere telefon numarasi verilir
      gelen mesajı onayladiginiz vakit ambrosialar hesabiniza aktarilir.

FARKLAR.

Telefon ile.
      18 ambrosia alinabilir.
      40 ambrosia'ya extra %11 ambrosia verir.
      90 ambrosia'ya extra %25 verir.
      18-40-90 olmak uzere 3 secenek ambrosia mevcuttur.
      telefon ile 90 ambrosia 20 tl iken SMS ile 80 ambrosia 20 TL dir.ustelik Telefon ilede extra hediye mevcuttur.
      SMS ile

40-80-160 ambrosia alinabilir.
      160 ambrosia'ya extra %14 verir ve hesapli pakete girer.(oneririm)
      40 ve 80 ambrosia icin extra hediye yoktur.

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın

• Peki Sizce Ambrosia Niçin Gereklidir; Özellikleri Arasından Hangisi Daha Güzeldir :?:

Genel Tartışma

herkese gore bu durum degisir bu baslik altinda genel tartisma bolumune konu acarak
      tartisilabilinir uzerinde...

Ya Rasulallah
      Sen hâlâ kırk yaşındasın
    • Merhaba arkadaşlar.ben sarayı seviye 2 yapmak için ambrosia ile tüccar da 1 e 1 yapmak istiyorum ama olmuyor 5 amb... diyor bende 18 var ama basıyorum hiç bir şey olmuyor grrii kutucuk halinde yardım edin