ARES JUBİLE (ARES- clo/kdtk)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• ARES JUBİLE (ARES- clo/kdtk)

2 -3 haftadır server rahat duruyor gibi gözüksede ARES düşmanları çalışıyorlar :) bizlere baskına 1 hafta aralık ile gelen ve varını yogunu ortaya koyan bu iki ittifağı tebrik eder bir dahaki sefere daha iyi hazırlanmalarını dilerim. Benim anlamadığım sürekli 1 hafta aralıklar ile bize ugramanız sizlerin halen ortak oldugunuzu inkar etmenizle ters düşüyor :) Ayrıca yaklaşık kdtk kara savaşı raporu kadar 1 hafta önce clo ile bir o kadar asker kestirdik ama zamanım yoktu raporu koyamadım.

ARES- clo Savaşı

1 HAFTA SONRA GELEN ARES- kdtk Savaşı

1. Büyük Tek Cephede olan en büyük kara savaşı

Gemi Savaşları

Buda kdtk kardeşlerimizin ada içinde bizden 3 kat kara askeri varken stateji hatalarından dolayı Gökhan abi tek onların hepsi adlı çalışması ile ordularının nasıl dagıttığımızın raporları :)

2006'dan beri ARES

TURABİ
    • Tebrikler Gökhan kardeşim,

yalnız başlık ARES/FİRE/ATSIZ vs KDTK olmalıydı.

savaş anında FİRE dan ilk gün 80k,2.gün 80k general çeken biz değil,ARES'tik. Sende biliyorsun ki bu savaşı siz değil Fire kazandı :) Fire yi tebrik ederim.Savaş başladı ATSIZ,FİRE bizim şehirleri işgal etmeye başladı,her halde buda rastlantı değildir.

İnşallah bir gün Depo olarak getirdiğiniz hesaplarla değil,bizim gibi emekle basıp savaştığınız gemi,askerle bir savaş kazanırsınız
      Finch-NOTOS

RedWolf39- ARES-3
    • Yorumum silinmiş. Yorumuma karışma mod.

Tekrar söylim. Clo olarak bizimle savaşırken Fire+Atsız ittifakından aldığınız askerler olmasa 10 kere o savaşda yenilirdiniz.

Anlaşılan KDTK ile savaşınızdada Fire+Atsız destek olmuş

Ben Aresle savaşımızın galibi olarak Fire+Atsız ittifakını görüyorum :)

Onları tebrik ediyorum. Zira biz sizle savaştığımızı sanıyoduk zira Fire+Atsızla savaşmışız

Tebrikler Fire ve atsız :))

Notos-CLO
      Korkaklıkta ar ilerlemekte şeref vardır.
    • Tebrikler için teşekkür ederiz öncelikle kendi kendinize gelip hazırlanıp illegal operasyonlarda herşey mübahtır bunu bilin. yalnız bunun tersini iddaa ediyorsanız resmi savaş için gerekli yerler ile görüştünüzde istediğiniz şekilde yine savaş veririz her daim. Clo resmi savaş istedi istediği koşulda savas verdik yine kazandık illegal savaş istedi illegal verdik savaşı isteyen kdtk lı varsa müracaat etmeleri yeterlidir. İyi oyunlar
      2006'dan beri ARES

TURABİ
    • Arkadaslar sozlerınızı balla kesiyoprum ama bu arkadaas saavs ısteyen gelsın dıyo. SAVAS TEKLIF ETTIK SAVASI KABUL ETMEDILER.. Ve depo saavsı ıstemıyoruz bılegıne guvenıyosan gel dedı. Bızde dedık bılegımız cok agrıyo depomuza guvenıyoruz. Neyse gel zaman gıt zaman ktdk ares savası baslamaıs aaa bakın ne gorelım ares depodan asker cekıp kdtk ya karsılık vermısss :((( bakın bakın cok onemlı bı sey aaaa goruyon mu sen bıde baska ıttıfakın deposundan cekmıs dıyolar ohom ohom dıceklerım bu akdar :))) KOMEDISIN ARESS :))
    • Anlaşmalı savaşdada kendi bileğinizin hakkı yoktu.

Size makul bi teklifim var . Gidin fire ile birleşin. Böyle perde arksından firenin depo hesapları ile savaşmaktan bıktım :))

Atsızıda alın. Oda çerezlik de olsa asker verdi :)

Tekrardan Ares Kdtk savaşının galibi olan Fire depo hesabı ile Atsız ittifakını tebrik ederim :))))

Notos-CLO
      Korkaklıkta ar ilerlemekte şeref vardır.
    • siz halen gelip yüzlü yüzlü konusuyormusunuz burda hadi sadrazamda yüz yok bilirim herkezde bilir de siz neyin derdindesiniz ....clo hazırlanıp geldi KESTİK gönderdik ....aradan 5 gün üstüne yancılarını kdtk yı gönderdiler iyide hazırlanmıslar onlar cık onlarda yemedi gemi aldıkta bırakın alalım :) onuda gectim aradan yine 2 gün gecmedi abileri blokc u gönderdiler aha şimdi savasıyorlar 15 GÜNDE 3 İTTİFAK SAVASI BIRAKIN HABERİMİZ YOKTU AYAKLARINI SİZ BİRBİRİNİZE YANCI OLURSUNUZ SAVASDAN ANLAMAZSINIZ CENEDEN BAŞKA BİŞE BİLMEZSİN BEN HİÇ BİR DÜNYADA GÖRMEDİM Kİ SAVASTAN CIKMIŞ BİR İTTİFAKA ASKERİ YOKTUR DİYE DALANLARI BUDA HERZAMAN SÖYLERİM KARAKTER MESELESİ SİZ GİDİN ABİLİ KARDEŞLİ YEGENLİ BİRLEŞİN BELKİ OZAMAN GELİR KESERSİNİZ DİYECEMDE YOK KABİLİYET OLMADIGI İCİN ONUDA YAPAMAZSINIZ .
      :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: SUS VE İZLE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :düello: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :minigun: :missilelauncher:
    • sormussun ben söylim firenin deposundan asker cekilmedi sadece gemi alındı digerleri zaten yetti bu yeterli cevaptır sana

Ramiz DAYI schrieb:

boybeyi kardeş kendi kendinize hazırlanıp illegal operasyonlarda herşey mübahtır demişsin ama bi önceki anlaşmalı,legal,biz kendi kendimize hazırlandığımız(siz kendi kendinizemi bilmiyorum ) savaştadada firenin deposundan asker çektiniz buna mantıklı bi cevap verirmisin kardeş
      :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: SUS VE İZLE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :düello: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :minigun: :missilelauncher:
    • depodan gemi cekip getirmedik bu bir. bakin bakalim depo acilmis mi. ikincisi 1 haftadir serverda 5 6 ittifaka saldirdik kanitlarida forum sayfamizda var buyrun bakin. sizin kkimle savas yaptiginiz umrumda degil. FIRE da daldik TURKS e de daldik MANGA yada daldik sira size geldi.. HERKES BILDIN BLOCK ittifkai tek basinadir ve hepinize bedeldir.. savas teklif ettik kabul etmediniz bugun sen kabul ettin o yuzden ses kesin artik . 15 AGUSTOS ARES BLOCK savasi olucaktir resmi ilan yakinda paylisilacaktir. Bu kadar basit simdi kucuk capli savsimiza odaklanalim 1 haftada uc ittifak falans aldirdi gecin bu ayaklari. Savunma puanima bakmadiniz sanirim her gun saldiri aliyorum ben sizin kadar aglamiyorum :))) hadi rastgele 15 agustos unutmayin bam bam :))
    • YAZAMADAN EDEMICEM KANIM KAYNIYO BEE :))) hani diyonuz ya som yikiyo veya depodan gemi cekiyo savs yapmis ittifak saldiriyor diye.. 15 KISILIK ITTIFAKTAN TIR TIR TITRIYOSUNUZ 15 AGUSTOSU ALI KOCU BEKELDIGIM GIBI BEKLIYORUM 1T INDIRIN 2T INDIRICEM 5T DEPO INDIRIN 10T INDIRICEM OMG ;))
    • K E H A N E T schrieb:

depodan gemi cekip getirmedik bu bir. bakin bakalim depo acilmis mi. ikincisi 1 haftadir serverda 5 6 ittifaka saldirdik kanitlarida forum sayfamizda var buyrun bakin. sizin kkimle savas yaptiginiz umrumda degil. FIRE da daldik TURKS e de daldik MANGA yada daldik sira size geldi.. HERKES BILDIN BLOCK ittifkai tek basinadir ve hepinize bedeldir.. savas teklif ettik kabul etmediniz bugun sen kabul ettin o yuzden ses kesin artik . 15 AGUSTOS ARES BLOCK savasi olucaktir resmi ilan yakinda paylisilacaktir. Bu kadar basit simdi kucuk capli savsimiza odaklanalim 1 haftada uc ittifak falans aldirdi gecin bu ayaklari. Savunma puanima bakmadiniz sanirim her gun saldiri aliyorum ben sizin kadar aglamiyorum :))) hadi rastgele 15 agustos unutmayin bam bam :))
      birisi savunma puanındanmı bahsetti :zuhah: :kihkoh:
    • heh iste tamda bundan bahsediyodum :)) ne guzel de ornek verdin :) sen elindeki yuksek gp lerle sp ve sabunma kastin ben gunluk her gun savasirken kastim :)) ikariam bilen kisiler ne demek istedigimi gayet iyi anlar :))
    • K E H A N E T schrieb:

BLOCK sayfasini ziyaret edebilirsin :) ve ittifak savaslarimizi :) serverda yenisin sanirim sen KEHANET ve BLOCK ittifakini bilmediigne gore :)
      laf cambazlığından başka icraatı olmayan birsin.. üyeniz herayı günlerce ablukada tuttum korkudan biriniz gelip elimden alamadınız..utanmadan şimdi bide geçmiş karşımda kendini övüyorsun.. herkesin icraatı yüksek skor tablosunda yazar ve savaş raporlarında da yazar..
    • cok haklisin biliyo musun herayi 3 gun ablukada tuttun biz nasil gelemdik seni almaya... hmm dusunelimm bakalim.. aa buldum sanirim cok zekiyim yahu FIRE ile savasiyoduk raporlarda o da var tuh bak buda tutmadi dimi ya ee baska soyle hadi :))