Ufak bir değişiklil !!!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ufak bir değişiklil !!!

Sayın mod'larım ve op'larım

Uzun soluklu ve çok katılımcılı savaşlarda foruma rapor asabilmemiz için ekran görüntüsü alırken büyük kalıyor ve rapor üstündeki SAAT- TARİH rapora sığmıyor.

bu savaş formatındaki TARİH SAAT kısmını GALİP-YENİLEN görsellerinin üstüne yada altına koysanız forumda asacağımız raporlarda sıkıntı olmadan asabilir forumdaki gereksiz tartışmaları (düzenlenmiş-eski rapor- ne zamanın raporu ) ortadan kaldırmış oluruz ...

bildiğim kadarı ile eskiden asılan forumlarda TARİH - SAAT koymak sart idi şimdiki sistemde baktıgımızda leptop ve notebook lara ekran ufak oldugundan cogu rapor sıgmıyarak bos ekran görüntüleri alınıyor sayfalardada hoş durmuyor...

Sadece ufak bir istek teşekkürederiz...

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,Suçumuz var mı?
      Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

[BOB] Best of Beta Sayfasına Gider
    • arkmada schrieb:

Şöyle bir tavsiye vereyim. Ekranın sağ altında tarayıcınin internet ölçeği var. Oradan oyun u küçültüp tam sığdirabilirsiniz. Zaten öneri lerin hiç biri gerçekleşmiyor bu şekilde çözebilirsiniz

Bizim uzun savaşa meydan hazırlıyorumda belki gerçekleşir diye ne kadar küçültürsem küçülteyim olmuyor he yazılar görünmeyince bir manası kalmıyor

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,Suçumuz var mı?
      Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

[BOB] Best of Beta Sayfasına Gider
    • kücülterek aldiginiz raporlar asildiginda iyi okunmaz. ekran görüntüsü alan programlar var. sizin sectiginiz kismin resmini alir. ben kullanmadim ama arastirabilirsiniz. ben parca parca alarak birlestiriyorum sigmayan raporlari paintte genelde. :)
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."