Savaş Serverı ve Boşa Giden Ambrosia

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba,

Ares serverında kaynaklanan problemden dolayı yaşanan yoğunluk sebebi ile ticketlarda gecikme olmaktadır.
    Ancak tüm ticketlar ile Comamız sıra ile ilgilenmektedir.Hepsine yanıt verilecektir.

Lutfen konu ile ilgili ticket açarken:

*Ödeme yaptığınız kartın ilk 6, son 4 hanesi,

*Bankanızın online işlemler menüsünden harcama yaptığınız miktarı gösteren tam ekran görüntüsü ve

*ilk gönderdiğiniz ekran görüntüsünde, mailin size geldiği saatinde yazılı olduğu tam ekran görüntüsü ekleyiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz.
  • BURJUVA wrote:

ticketin süresi var 2 gün cevap vermek için son 10 dk ya kadar bekliyorlar öyle cevap veriyorlar . belge istediler eksiksiz attım . şimdi 2 gün cevap süresi var 47 saat 50 dk sonra tekrar cevap verecekler :( @FastFooD ciddi ciddi ilgilen artık şu iş ile .
    Mail atarken ekran görüntüsü ve hangi ödeme yöntemiyle sipariş verdiysem onu söylüyorum adam bana yazıyor ki belgeleri tamamlayınız kredi kartı ekstresi vs vs ula ben baştan demişim mobil ödeme diye adam tutturdu hala kredi ekstresi :)
  • dün istediğiniz belgeli yolladım rica etsem cevap süresi son 10 dk kalana kadar beklemesen cevap versen @PannaCotta
    @'FastFooD cuma günü saat 18 de ilgileneceğini söyledi şuan pazartesi akşamı ve bir arpa boyu yol gidemedik. sadece 1 gününüzü ayırsanız ve hızlıca bitirsek şu işi nasıl olur? kendi paramız için yalvaralım mı artık ?
  • Gardas öyle kolay olmuyor o isler. Belgeler almanyaya yollaniyor. Hesap detaylari incelenir. Belgelerin dogrulugu kanitlaninca almanya türkiye comasina mail atar. Burdanda size ticket yolu ile ambrosialariniz ödenir .

Siz belgeleri istenildigi gibi yollamazsaniz bu iş uzar gider :geri:
  • BURJUVA wrote:

dün istediğiniz belgeli yolladım rica etsem cevap süresi son 10 dk kalana kadar beklemesen cevap versen @PannaCotta
    @'FastFooD cuma günü saat 18 de ilgileneceğini söyledi şuan pazartesi akşamı ve bir arpa boyu yol gidemedik. sadece 1 gününüzü ayırsanız ve hızlıca bitirsek şu işi nasıl olur? kendi paramız için yalvaralım mı artık ?
    Gece saat 1-2-3 den önce cevap vermezler @pannacotta cevap verir 3-5 dk geçmeden biz direk geri cevap yazarız yine 2 gün bekletiliriz.. @'FastFooD' ticketta ekran görüntüsü yolluyorum mobil ödeme diye 5 dk sonra kredi kartınızın online işlemler bölümünden aldığınız ücreti içeren ekran görüntüsü atın diye saçma sapan bir cevap geliyor paramızlar rezil ettiniz 1 arpa yolu boyu geçtim 0.001 milim yol alamadık.. Pi sayısını bulmak sizin ticketa cevap vermenizden daha kolay.. Ve ayrıca işlem sırası yok sizde kimin ticketı daha önce attığı önemli değil.. adam benden 1 gün sonra atıyor benden önce adama cevap veriliyor.. adama yol gösteren benim ama yolu bulamayanda benim bir yardım eli uzatın..
  • İlgilenmediğimizi nereden çıkarıyorsunuz?

Ticketleriniz açık bir şekilde duruyor, ek bilgiye ihtiyaç olursa mutlaka size dönüş yapılacaktır. Ticketinize cevapladığımız takdirde ekranımızdan kaybolur ve boş yere beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Ticket açan kişilerin bilgileri ödeme departmanına iletildi, karşılığında hangi hesaba ne yüklenmiş kontrol edilecek.

Gerekli kontroller sonrasında mutlaka dönüş yapılacaktır. Bu işlem ortalama 10 iş günü sürebilir. Nedenine gelince, sizlerin yaptıkları hiç bir ödeme aynı gün şirket hesabına yansımaz ve şirket kayıtlarında görünmez.

Lütfen beklemede kalınız.

Syagılaırmla.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay:
  • Turp wrote:

Gardas öyle kolay olmuyor o isler. Belgeler almanyaya yollaniyor. Hesap detaylari incelenir. Belgelerin dogrulugu kanitlaninca almanya türkiye comasina mail atar. Burdanda size ticket yolu ile ambrosialariniz ödenir .

Siz belgeleri istenildigi gibi yollamazsaniz bu iş uzar gider :geri:
    güzel kardeşim şimdi sen yeni açılan savaş dünyasına başladım adana yerleştim kartın ile 2500 ambrosi aldın sonra bir anda oyundan çıktı hesap . oyun listesinden server silindi. sonra tekrar geldi herşey sıfırlanmış . yeni bir adaya yerleştin ama çektiğin ambrosiler gitti.
    sende oyuna başladın . ikariam türk sunucusuna ticket açtın . ödemeler için gameforgeye de ticket açtın.ve forumda konu oluşturdun. game forgeden 4-5 saat sonra cevap geliyor ödemeler geri iade edilemez diye çünkü durumu bilmiyorlar . ama türk ticketde ses seda yok çünkü cevap vermek için 2 gün süre var son 10 dk cevap vermeli.ve öylede oldu server açıldıktan 2 gün sonra @FastFooD duyuru yaptı.
    bundan sonrasını misalli anlatacağım 2 yaklaşım olsun.
    1 yaklaşım 2 yaklaşım
    (adım1)ticket açılır o gün içerisinde cevap verilir 3 adet bilgi istenir ticket açılır 47 saat 50 dk beklenir 3 adet bilgi istenir
    süresi (en fazla 5-6 saat) süresi(2gün)
    (adım2)3 adet bili gönderilir eksik var ise haber verilir 3 adet bilgi gönderilir 47 saat 50 dk sonra eksik varsa haber verilir
    süresi(en fazla 5-6 saat) süresi(2gün)
    (adım3)belgeler tamam ise onay verir bize merkeze yollar belgeler tamam ise 47 saat 50 dk sonra onay veriri bize merkeze yolar
    biz haber bekleriz(en fazla 5-6 saat) biz haber bekleriz(2 gün)
    bundan sonrası merkeze kalmış ama birinci yaklaşım iş ortalama 2 günde bitecekken ikinci yaklaşımda 6 gün sürüyor.merkezden cevabı bekleriz sıkıntı yok ama türk ticketindeki ilgisizlik çok yoruyor insanı sürekli 47 saat 50 dk.belgeleri dün attım tekrar 47 saat 50 dk dolmasını bekliyorum eğer eksik belgem varsa tekrar 47 saat 50 dk bekleyeceğim :(
    @FastFooD @PannaCotta
  • bürokrasi bürokrasiii ve bürokrasiiiii

geçmiş olsun
    server ın 10 dk erken açılmış olmasından anlamalıydınız :)) söylenen saatte açmadıklarından 16:00 da resetlemek durumunda kaldılar

Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım !
    Copyright © 2007 ''Orijinal
    İnternet ortamı işte; Dalgasız Denizde , Herkes Kaptan
    :hayalet:
    PSi : EFE
  • Rider22 wrote:

bürokrasi bürokrasiii ve bürokrasiiiii

geçmiş olsun
    server ın 10 dk erken açılmış olmasından anlamalıydınız :)) söylenen saatte açmadıklarından 16:00 da resetlemek durumunda kaldılar
    gardaş sen trafik vardır diye işe giderken 10 dk erken çıkmıyormusun.

arkadaslarda erken üye olan yol alir demiş üye olmuş. nerden bilsinler yolda kaza olacagini :geri:
  • Rider22 wrote:

geçmiş olsun
    16:00 da değil 16:25 geçe sıfırlandı bilmeden konuşmayalım lütfen muhalefet olma

Turp wrote:

Rider22 wrote:

geçmiş olsun
    gardaş sen trafik vardır diye işe giderken 10 dk erken çıkmıyormusun.
    arkadaslarda erken üye olan yol alir demiş üye olmuş. nerden bilsinler yolda kaza olacagini :geri:
    sana gıcığım ama yorumunu beğendim muhalefet olmadın ilk defa bize :)

@PannaCotta @FastFooD 3. Güne girdi ticket hala cevap yok bi ilgilenin :)
    AZRAİL