BOZKURT (KURT) İTİFAKINA SAVAŞ İLANIMIZDIR ...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BOZKURT (KURT) İTİFAKINA SAVAŞ İLANIMIZDIR ...

YÜREĞİ YETEN CESARET EDEBİLEN BÜTÜN KURT İTİFAKINA VE GENERALİNE LİDERİNE ÜYELERİNE DEFALARCA TEKLİF ETMEMİZE RAĞMEN NE SES NE SEDA KORKU GÜZELDİR DE FAZLA ABARTMAYIN SİZİN CANINIZI ÇOK YAKMAYACAĞIZ HODRİ MEYDAN....

UNDER - WORLD (U-H-H) İTİFAKI LİDERİ _______MALATYALI_______
    • happie wrote:

eXeLanceKHAN Hadi şimdide artistlik yapsana :D korktu kaçtı demek kolaydı, ben tek başıma kaçtım. Siz koca ittifak kaçıyorsunuz :D
      Bir yere kaçtığımız yok savaş raporları sayfamızda kanıtları mevcut onlar planlı zamanlı savaş istiyor çünkü yağmalardan sıkıldılar artık çünkü aktif tecrübeli kadroları az bunu rencide etmek için söylemiyorum gerçekten bizimkide dahil her ittifakta vardır illaki ama uhh de dah fazla . bu da bi çözüm arayışı sonuçta hakkını yememek lazım:)

Malatyalı reis biz resmi bir savaşa dahil olmayacağız daha önce sürekli savaş halindeydik başka ittifaklarla çok yıprandık bir süre gelişimimizi hızlandıracagız servera hareket gelmesini istiyorsanız başka müsait ittifaklara bu konuyu açmanızı öneririm bu da son sözümüzdür uzatmaya gerek yok sanırım iyi oyunlar
    • happie wrote:

Doğrular zoruna mı gitti, kaçtınız işte. Adamlar delikanlı gibi savaşalım dedi, siz yok biz savaşacak kapasitede değiliz saldırıp kaçıyoruz sadece dediniz. Üstte yazılanları okumanda mı yok :D
      Bu orduyu basmayı mantıklı bulan birinden korkmak pek akıl işi değil bence kardeşim kesmemek için kendimi zor tutuyorum:):):)

• happie wrote:

Doğrular zoruna mı gitti, kaçtınız işte. Adamlar delikanlı gibi savaşalım dedi, siz yok biz savaşacak kapasitede değiliz saldırıp kaçıyoruz sadece dediniz. Üstte yazılanları okumanda mı yok :D
      Yav herşeyi anlarımda buraya gelip kaçtı diyecek en son kişi sensin be :))

Önce casusluk yaptın whatsap konuşmalarımızı düşman ittifağa aktardın.

Sonra bütün şehirlerini korkudan 7 saat mesafe uzak yere taşıdın.

Bizim uhhli Sagopa kajmer bile senden iyidir :D
      eXeLanceS KHAN

Uzun bi aradan sonra tekrar döndüm.

ТUЯКS
      PAN

POSEİDON'A BAŞLADIK. BEKLERİZ !
    • Gabriel hocam sen iyi birisin o yüzden sana bişey söylemeyeceğim. Adam fantastik birisidir belki, çünkü sizinle yaptığımız savaşta taş atıcılarla gelen bir sürü oyuncunuz vardı :)

Sagopa benden iyidir, doğru söylüyorsun. Adamın forumda dünya kadar mesajını okudum bitane kötü laf ettiğini görmedim

Fakat şu serverdaki en terbiyesiz ve seviyesiz sensin :D eXeLanceS KHAN

Ayrıca şehir taşımamdaki en büyük nedenlerden birisi sizinkinlerin adaya katkı yapmaması. Ben tek başıma 800k bağış atmışım, sizin 3 oyuncunuz 80k atamamış. Örste rahip çalıştırıyorum seviyeleri düşüyorlar. Utanmadan bide multiyle adada yer kapatıyorlar, isteyen bakabilir 46.48 ada koordinatı. Tam bir multici yuvası :) Hadi bunada bişey bul. Paketle artistlik yapıp, üstüne üstlük sirkülerden uhh'nin bi yerinden geçeceğim diyen kimdi hatırladın mı? Hadi bunlarada yalan de :)
    • sagopa52 wrote:

Gabri258 wrote:

Bu orduyu basmayı mantıklı bulan birinden korkmak pek akıl işi değil bence kardeşim kesmemek için kendimi zor tutuyoru
      Hodri meydan o zamn neyi zorluyorsun ki
      Hangi birine yetişeyim kardeşim yoruldum azcık mola hem şehrimi koruyor bedavaya iyi oldu bu belediye falan basıcaktım.. bu arada bi oyuncunuzun taktiğini cok begendım malları korumak adına helal olsun valla böle adamları görünce seviniyorum serverda
    • Gabri258 wrote:

Hangi birine yetişeyim kardeşim yoruldum azcık mola hem şehrimi koruyor bedavaya iyi oldu bu belediye falan basıcaktım.. bu arada bi oyuncunuzun taktiğini cok begendım malları korumak adına helal olsun valla böle adamları görünce seviniyorum serverda
      teveccühünüz ne diyim sizden kapmışlar bişiler hani amatörüz ya :whistling: Bi sizi de meydanda görseydik toplu savaşta marifetlerinizi gösterseydinizde bizim amatör arkadaşlar sizden daha çok şey kapsaydılar :hmmm:
    • sagopa52 wrote:

Gabri258 wrote:

teveccühünüz ne diyim sizden kapmışlar bişiler hani amatörüz ya :whistling: Bi sizi de meydanda görseydik toplu savaşta marifetlerinizi gösterseydinizde bizim amatör arkadaşlar sizden daha çok şey kapsaydılar :hmmm:
      malatyalı reis halleder onu:) özlemişim be reisle kapısmayı kaç sene olmus
    • ibrahimm wrote:

happie wrote:

Böyle gereksiz muhabbet yapan biriyle tartışmakta hiç zevkli olmuyor daha olgun birisi yok mu :)
      gereksiz muhabbet yapmayalım savasalım burası mezbahane sizde kurbanlık savasamıyorsanız gidin ciftlik oyunları oynayın birbirinizin tarlanızı surun :oycanimm: yanlış oyundasınız ha illa biz tek sey yapabiliyoruz hem savasıp hem gelişemiyoruz paketsiz savasamıyoruz altın biriktirip diğer ittfaklardan balon veya yuzer us alamadan savasamıyoruz diyorsanız tabi durum başka :rant: meyi bırakın gabrinin deyimiyle naşlanın
      >oley: :bumpcu: :hata::
    • palamedes wrote:

aaaa onlar kacarmı hiç naşlıyolar sonrada marşlıyolar taktik geregi sadece oda lütfen serverda kime ders verebilmişler hangi ittifakı yendiler neyse serverda kimseye naş yani bizim deyişimizle kaçma dersi vermesinler savasamıyoruz :yavasat: >ban: >oley: :yardim: :dovus: :dovus:
      Diyene bak?

Siz hangi ittifakı yendiniz? daha doğrusu hangi ittifakla savaşmaya maçanız yedi? Paketlerini harcamış ittifafağa savaş ilanı verebiliyorsunuz ancak yazık.. :)
      eXeLanceS KHAN

Uzun bi aradan sonra tekrar döndüm.

ТUЯКS
      PAN

POSEİDON'A BAŞLADIK. BEKLERİZ !
    • Savaşamıyorum sanırım ben evet evet...

Çoluk çocuk dolmaya başladı artık buralardan gitme vakti. insanı bezdiriyorsunuz gerçekten düşmanın bile akıllısı şart :) saldırmıcam artık size rahat uyuyabilirsiniz şu tiplere bak bunlara saldırsan ne yazar oyunun zevki kaçıyor:)