Asker ve Altın Ticareti

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Asker ve Altın Ticareti

Merhaba arkadaşlar bugün sizinle bir şey paylaşmak istiyorum

Oyunda her yer depo hesaplar doldu kendi nüfusu şehirleri kaynağı yetmeyen hesaplar üstlerine istedikleri gp ve altını alıp şov yapmaya çalışıyolar dün de benim adama bi arkadaş geldi toplama ittifaktan kendisi ordan burdan bağış/multi/bot/ip hesaplarından aldığı 56k gp ile gelip yenildi adamın nüfusu 8 bin ama 180 m altın ve 200 kargo gemisini almış binlerce gemi basmış nasıl acaba onun vatandaşlar saatlik 3 değil de 100 altın mı üretiyolar soruyorum sonra bu bi oyun ben keyfine bakıyorum istediğim gibi altın yüklerim diyip başımıza savaşçı ve iyi oyuncu kesiliyorlar

Her neyse demem odur ki madem böyle işliyor bu işler buradan bi duyurum da var bu mesajla birlikte yok mu bana 1 milyar altın 1 milyon gp verecek bi hesap karşılığı neyse verelim ondan sonra görelim şeklinizi sevgili karaborsa fatihleri :)

:tes))
    • Bu depo.muhabbetleri çıktığından beri benim kendi fikrim oyunun zevki azalmış, eskiden böyle şeyler yokken savaşlar daha bir zevkli oluyordu.Şimdi tepedeki ittifaklar 3-4 hesabı depo yapıp altın getirip rakiplerine gözdağı veriyorlar fakat forumu incelediğim kadarıyla bütün serverlarda bu olay yüzünden harketsizlik var. Forum üzerinden atışma oluyor sadece.Bakalım ileriki zaman neler gösterecek. İyi akşamlar dilerim.

LİPS
      CHAOS İttifak Generali
    • Mathilda wrote:

Oyunda her yer depo hesaplar doldu kendi nüfusu şehirleri kaynağı yetmeyen hesaplar üstlerine istedikleri gp ve altını alıp şov yapmaya çalışıyolar dün de benim adama bi arkadaş geldi toplama ittifaktan kendisi ordan burdan bağış/multi/bot/ip hesaplarından aldığı 56k gp ile gelip yenildi adamın nüfusu 8 bin ama 180 m altın ve 200 kargo gemisini almış binlerce gemi basmış nasıl acaba onun vatandaşlar saatlik 3 değil de 100 altın mı üretiyolar soruyorum sonra bu bi oyun ben keyfine bakıyorum istediğim gibi altın yüklerim diyip başımıza savaşçı ve iyi oyuncu kesiliyorlar

Her neyse demem odur ki madem böyle işliyor bu işler buradan bi duyurum da var bu mesajla birlikte yok mu bana 1 milyar altın 1 milyon gp verecek bi hesap karşılığı neyse verelim ondan sonra görelim şeklinizi sevgili karaborsa fatihleri :)

Ne kadar da haklı bir isyan :ucmaimun:
    • Mathilda wrote:

Beni bırakıp gitmeden önce düşüncektin :D Ben varken kimseler tokanamadı sana :opucuk:
      Bi defa bişiler oldu ama onda da şansa tatile aldıydım :oycanimm:
      OttomanEmpire
      [OTTO]
      тнє αηcιєηтѕ