Güncelleme Önerisi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Güncelleme Önerisi

İkariam 10. yılında

Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı

1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı
      2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adadan herkes kaçıyor ÇÖP ADA olarak isimlendiriliyor
      3) Grafikler çok geri kaldı , Belediye binası 20 den sonraşehir içi görünümü değişmiyor 25 30 35 40 da değişmesi lazım ki cazip olsun görünüm oyundaki en önemli şeydir

bu 3 konu hakkından artık güncelleme kesinlikle yapılmalı yıllardır neden kimse hiç ilgilenmiyor anlamıyorum yeni server amak yerine bu maddeler uygulanırsa oyuncu artışı %16 ila %19 artacağı kesindir

SAYGILAR

FNC TENKER
      FNATIC TENKER
    • 1:Altın yağması geri gelsin

çoğu oyuncu geri gelir 3-5 hesap ile ıp paylaşımlı oynayanlar hesaplarını devreder serverlar canlanır

2:savaş sistemleri değişmeli

1 sene süren savaşmı olur belli bir kota konulmalı (süre kotası-raund kotası-kesim farkı kotası gibi ) yada gemi kesilme sayısı artırılmalı ki savaşlar kısa süreli olsun

ve konuyu acan arkadaşa katılıyorum...

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,Suçumuz var mı?
      Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

[BOB] Best of Beta Sayfasına Gider
    • cLuBBeR- schrieb:

1:Altın yağması geri gelsin

çoğu oyuncu geri gelir 3-5 hesap ile ıp paylaşımlı oynayanlar hesaplarını devreder serverlar canlanır

2:savaş sistemleri değişmeli

1 sene süren savaşmı olur belli bir kota konulmalı (süre kotası-raund kotası-kesim farkı kotası gibi ) yada gemi kesilme sayısı artırılmalı ki savaşlar kısa süreli olsun

ve konuyu acan arkadaşa katılıyorum...
      Sen betadaki şu rekor savaşta savaşıyodun galiba helal olsun iyi dayanmıssınız
      raund 21 olmuş
    • Feveran schrieb:

Sen betadaki şu rekor savaşta savaşıyodun galiba helal olsun iyi dayanmıssınız
      raund 21 olmuş

Aynen kardeşim inanın bizim rekor deneme gibi bir çabamız yok çok sıkıldık ve bunaldık bizlerin sayfasına girersen bitirmek için yaptığımız hamleleri görürsünüz ...

zaten yıllardır bu savaş sistemi yüzünden savaşmıyorduk ittifakca mecburi bir savaş yapıyoruz şuan bu sistem değişmeli

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,Suçumuz var mı?
      Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

[BOB] Best of Beta Sayfasına Gider
    • FNC Tenker schrieb:

İkariam 10. yılında

Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı

1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı
      2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adadan herkes kaçıyor ÇÖP ADA olarak isimlendiriliyor
      3) Grafikler çok geri kaldı , Belediye binası 20 den sonraşehir içi görünümü değişmiyor 25 30 35 40 da değişmesi lazım ki cazip olsun görünüm oyundaki en önemli şeydir

bu 3 konu hakkından artık güncelleme kesinlikle yapılmalı yıllardır neden kimse hiç ilgilenmiyor anlamıyorum yeni server amak yerine bu maddeler uygulanırsa oyuncu artışı %16 ila %19 artacağı kesindir

SAYGILAR
      Aynen destekliyorum

Savaş raundlarının süresi de acilen düşürülmeli @cLuBBeR- dediği gibi
      İnaktif yada cezalı hesaplardan altın yağması olabilir, olmalıda... Ama aktif hesaplardan altın yağması oyuna tat katmaz bence

Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım !
      Copyright © 2007 ''Orijinal
      İnternet ortamı işte; Dalgasız Denizde , Herkes Kaptan
      :hayalet:
      PSi : EFE