Oyuna Güncelleme Şart

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Oyuna Güncelleme Şart

İkariam 10. yılında

Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı

1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı
      2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adadan herkes kaçıyor ÇÖP ADA olarak isimlendiriliyor
      3) Grafikler çok geri kaldı , Belediye binası 20 den sonraşehir içi görünümü değişmiyor 25 30 35 40 da değişmesi lazım ki cazip olsun görünüm oyundaki en önemli şeydir

bu 3 konu hakkından artık güncelleme kesinlikle yapılmalı yıllardır neden kimse hiç ilgilenmiyor anlamıyorum yeni server amak yerine bu maddeler uygulanırsa oyuncu artışı %16 ila %19 artacağı kesindir

SAYGILAR

FNC TENKER
      FNATIC TENKER
    • Deniz Duvarı isminde bir bina olsun mesela. Deniz savaşlarında sur işlevi görsün.
      Kütüphane isminde bir bina olsun mesela. Her seviyesi araştırmaya %2 katkı sağlasın.
      Şantiye isminde bir bina olsun mesela. Her seviyesi inşa sürelerinde %1 azaltma yapsın.
      Hamam isminde bir bina olsun mesela. Her seviyesi hem daha fazla fazladan işçi çalıştırmanı sağlasın hem de mutluluk olarak şehre katkı sağlasın.
      Gelecek araştırmalarının sınırı 40 olsun mesela.
      Ticaret gemilerinin sayısı 250'ye çıksın mesela.

Bunlar nasıl sizce?

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • İttifak envanteri isminde bir envanter daha olsun. Elçilik binasından tüm üyelerin içeriğini görebildiği ancak sadece yöneticilerin aktifleştirebileceği şekilde.

Harita da sıradan barbarlar yerine rastgele konumlarda çok daha güçlü barbar köyleri çıksın, bu köyleri ittifak ile birlikte mağlup ettiğimiz takdirde ittifak envanterine koyulacak ödüller versin. Örneğin örs ile aynı etkiye sahip ancak tüm ittifak üyelerine etki eden ve 12 saat süren bir güçlendirme gibi.

Daha da önemlisi forumda dile getirilen önerilerin şirkete iletip iletilmediği hakkında bilgi verecek bir operatör konu hakkında açıklama yapsın.
    • FNC Tenker schrieb:

İkariam 10. yılında

Artık gerçekten güncellenmesi gerekiyor bu oyuna kimse bakmıyor mu artık saldım çayıra mevlam kayıra mı neden hiç bir güncelleme yapılmıyor , oyunun daha çekilir daha güzel bi hale gelmesi için sürekli bu konuyu açacağım lütfen herkes desteklerini göstersin artık cidden tadı kaçmaya başladı

1) Aynı adadaki 2 şehir arasındaki gemi hızı arttırılmalı
      2) Ares'in Kalesi adlı tapınağın özellikleri değiştirilmeli , moral yerine bakım masrafı düşüren bir özellik olmalı çünkü bu adadan herkes kaçıyor ÇÖP ADA olarak isimlendiriliyor
      3) Grafikler çok geri kaldı , Belediye binası 20 den sonraşehir içi görünümü değişmiyor 25 30 35 40 da değişmesi lazım ki cazip olsun görünüm oyundaki en önemli şeydir

bu 3 konu hakkından artık güncelleme kesinlikle yapılmalı yıllardır neden kimse hiç ilgilenmiyor anlamıyorum yeni server amak yerine bu maddeler uygulanırsa oyuncu artışı %16 ila %19 artacağı kesindir

SAYGILAR

FNC TENKER
      Ares tapınağının etkisinin değiştirilmesine katılıyorum +1. Yani tapınağı etkisiz kılacak bir birim çıkarmışsın, milletin aklı varsa gidip kurmaz ares adasına şehrini...
    • beyler burda çok beğeni ve cevap olursa belki duyulabilir en azından bu güncellemelerden birini bari yapılması iyi olur arkadaşlarınızdan destek isteyin üstte tutalım konuyu yoksa yok olur gider 2 3 güne bu konu artık gerçekten sıkılmaya başladı herkes oyun geride kaldı 2018 değil 2014 kıvamında kafadan 4 yıl geride güncellemerle hem biz mutlu oluruz hem onlar her türlü
      FNATIC TENKER
    • Büyük Elçi binasında Level olacak extradan herkes kaynak atarak mesela Kristal atarak bwelli bir levele gelince lider bir özellik aktif edicek mesela 200.000 Kristal bağışlandığında ittifakta aktif edilmesi sonucu 1 günlüğüne Tüm kaynaklardan %5 extra bakım masrafları %5 düşmesi yada 1 günlüğüne %100 güvenlik kaynak gibi vs bir çok extra özellik getirilebilir oyunun içinde çeşitlilik artarsa zevk de artar daha aklıma gelenleri yazsam yeni bi oyun çıkcak nerdeyse :D
      FNATIC TENKER