Oyuna Güncelleme Şart

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mod değil de Op,Sgo ve Game Admin,CoMa felan lazım.

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • Mod gelse konuyu kapatmaya gelir ama. :)

Nöbetçi Team

• Evlatlarınıza miras bırakın ciftciliğe devam

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,
      Suçumuz var mı? Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

EN UZUN DENİZ SAVAŞI 36032 raund 375 gün TIKLA
    • FNC Tenker wrote:

bu maddeler uygulanırsa oyuncu artışı %16 ila %19 artacağı kesindir
      Abi %16 ile 19 artacağını nasıl öngördün neden 15-20 yada 20-25 değilde 16 -19 :)

Nakliye gemilerinin taşıma kapasitesi 1 k olsun. Nakliye gemileri 3 katı asker taşıyabilmeli.
      Uzak bir adaya kara askeri götürdün ordan savaşa attın nakliye gemilerin boşa çıkmalı meşgul olmamalı.

Round başı kesilen birimler şu an kesilenin en az 2 katı olmalı. Balon gemisi saatte 8 yerine 20-24 adet olmalı hızı arttırılmalı.
      Hiç bir tapınak olmamalı özellikle örs. Parası olan 5-10 milyona gelince örse şehirleri taşıyıp parası olmayana avantaj sağlamamalı. Savaşlar örsü olan 10-15 kişi etrafında dönüyor. Örsü olmayan savaş zevkini tadamıyor.

kendi evinde sınırsız cephane bugu hatası kaldırılmalı,
      rakip nasılki 1 saatte doldur boşalt yapıyorsa ev sahibide 1 saatte doldur boşalt yapabilmeli.
      Rodos asni yağma saldırırısı için gerekli diyenler, rodosa sadece ilk 3 roundda basılabilsin, devamında rodos işlevsiz olsun.
      Savaşırken askeri gemiyi geri çekip sur çıkarmak yada şehri vermek askeri gemiyi kurtarmak olmasın geri çekilen birim 8 saat dağılsın altın yaksın ve şehirde anarşi çıksın, üzüm sarfiyatı x3, altın sarfiyatı x3 olsun.
      Gemileri 2 gün measfeden geri çekip tatile aldın altın masrafı 2 gün boyunca devam etsin bunun cazibesi kaldırılsın.
      Karaborsa kesinlikle kaldırılsın.
      kaynak satışlarında max fiyat 10 altın olsun.
    • Bir ilavede bulunayım,
      cephanesi biten birim varsa her round her slottan 5 er tane kesilsin havan cephanesimi bitti 5 er li kesilsin yada tüfek.
      kara şahmerdanı olmasın taamen kaldırılsın öyle arka safa 1000 tane atıp haftalarca savaştırmak yok topçu olacak doldur boşalt yapacan topçuylada.

Tüm bunlar olsun o zaman oyunun tadından yenmez.
    • Ben Mezarlık (askere özel moral kaynağı) ve Kölelik (daha az maliyetli asker alternatifi) önermiştim. :) Oyuna karamsarlık getirmek gibi olacakmış ama neyse. :D

Nöbetçi Team

• Konu muhatabı Tr sorumlusu coma @FastFooD

Comam Tr oyuncuları olarak isteklerde bulunsak bunu şirkete iletip bizi bilgilendiremez misiniz?

-Ticaret gemileri kapasitesi ya da sayısının artırılması Tr oyuncularının tamamının altına imza atacağı bir talep(diğer ülkeler de destekler bence)
      -Nitekim ikariam mobil uygulaması da güncellenmesi ilgilenilmesi gereken bir konu.Siz kesin bir dille belirttiniz şirketin desteğini çektiğini yalnız buna rağmen çok fazla oyuncu kullanmaya mobil üzerinden oynamaya devam ediyor.Bununla ilgili bir şeyler yapamaz mıyız?
      -Tapınak ve birimlerin yenilenmesi ciddi bir süreç.Oyunun veritabanını etkileyen bir çok değişimi beraberinde getirebilcek zor bir süreç kabul ediyorum.Yalnız bununla ilgili de yenilikler yapılamaz mı?

Bu 3 konuda benim 10 yıldır gözlemlediğim kadarıyla tüm TR oyuncuları olarak hemfikiriz.
      TR sorumlusu olarak ve TR serverları sahibi olarak bu konularda bizler için bir şeyler yapmanızı temenni ediyor,güzel haberlerinizi bekliyoruz...
    • 92 Milyon Euro görünüyor.

Yani 504 Milyon 182 Bin 320 Lira ve 12 Kuruş.

Nöbetçi Team

• Geriye kaldı 50 Milyar 418 Milyon 232 Bin Kuruş.

Nöbetçi Team

• Geriye kaldı 50 Milyar 418 Milyon 230 Bin Kuruş.

Nöbetçi Team