Yönetimin tutumsuz davranısları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bunu mu demek istediniz ?

Feveran wrote:

Ordaki hesapların hepsi aynı gün açılmış gerçekten büyük tesadüf :)
    İkarim oyuncuları aynı zamanda gameforge'un bir müşterisi
    bide bu gözle bakın olaya
    Despotluk yapmanın anlamı yok
    Oyuncuların rahatsız olduğu bir konu var ortada
    Ticket üzerinden sorunu çözmeye çalışmışlar ancak pannacottada belliki bana yaptığı gibi yazılı hazır text atmış
    İnsanlar yıllarını vermiş bu oyuna biraz kafa dağıtmak istiyorlar sadece fazla değil
    Yönetemiyosanız bu işden anlayan birine bırakın işi
    Takıma karşı açılan her karşıt fikre hazır text atıp daha sonra konu kilit yazarak olmaz bu iş
  • Balamir wrote:

Tekrar yineliyorum kimin elinde ne varsa,kim ne biliyorsa paylaşsın olaylar lafta kalmasın.Özelden atın ben paylaşayım hiç sorun değil.Hesabım banlansa umrumda olmaz bu satten sonra.Forumdan başka adaleti arayacağımız bir yer yok malesef.

Balamir wrote:

Aramızdaki fark ben hiç banlanmadım,oyun hayatım boyunca tek bir üslup cezam dahil yok.
    Arkadaşa bi su çalın, bu posttan sonra oyun kuralı ihlalinden banlanacaktır.

kim nerede kural ihlali var derse oyun içi 3.parti yazılım, porxy araçları vs. kullanmak yasaktır. orada gördüğüm kadarıyla "browsec vpn" yüklü.
  • arkadaşım senin sorunun ne ben yönetimden memnun birisi değilim bunu kaç defa söyleyeceğiz
    sizin yapmış olduğunuz boş beleş sözlerle olmaz bu iş
    sizin niyetinizin ne olduğunu ben biliyorum mağdur ayaklarında takılıp bundan prim sağlamaya çalışmayı bırakın bu nunara tutmuyo başka bişey bulun
  • Emre2058 wrote:

Balamir wrote:

Tekrar yineliyorum kimin elinde ne varsa,kim ne biliyorsa paylaşsın olaylar lafta kalmasın.Özelden atın ben paylaşayım hiç sorun değil.Hesabım banlansa umrumda olmaz bu satten sonra.Forumdan başka adaleti arayacağımız bir yer yok malesef.

Balamir wrote:

Aramızdaki fark ben hiç banlanmadım,oyun hayatım boyunca tek bir üslup cezam dahil yok.

kim nerede kural ihlali var derse oyun içi 3.parti yazılım, porxy araçları vs. kullanmak yasaktır. orada gördüğüm kadarıyla "browsec vpn" yüklü.
    Benim hesabımın ismim Balamir,beni kural ihlalinden banlayacak varsa buyursun banlasın.

Ben bizzat yukardaki ss'i pannacottaya atmış insanım neyin kafasındasın acaba,pc de vpn yüklü diye banlanacak değilim onu ikariamda kullanıp kendi çıkarıma kullandığımı ispat edene çeyrek altın.

Tepe şu whatsapp görüntülerini atsana buraya işine geleni beğeneceğine.
  • Balamir wrote:

Emre2058 wrote:

Balamir wrote:

Balamir wrote:

Benim hesabımın ismim Balamir,beni kural ihlalinden banlayacak varsa buyursun banlasın.
    Ben bizzat yukardaki ss'i pannacottaya atmış insanım neyin kafasındasın acaba,pc de vpn yüklü diye banlanacak değilim onu ikariamda kullanıp kendi çıkarıma kullandığımı ispat edene çeyrek altın.

Oyun kurallarında biraz göz gezdirirsen yasak olduğunu okursun. gözden kaçmış olabilir, görüldüğünde mutlaka işlem yapacaktır moderatör haberin olsun.
    Özelden iletişime geçeyim sende, attıgım linklere tıkla, sonra çeyrek altınımı alırım ama ispat edebilirsem kabul mü ?
  • Emre2058 wrote:

Balamir wrote:

Emre2058 wrote:

Balamir wrote:

Balamir wrote:

Benim hesabımın ismim Balamir,beni kural ihlalinden banlayacak varsa buyursun banlasın.Ben bizzat yukardaki ss'i pannacottaya atmış insanım neyin kafasındasın acaba,pc de vpn yüklü diye banlanacak değilim onu ikariamda kullanıp kendi çıkarıma kullandığımı ispat edene çeyrek altın.

Oyun kurallarında biraz göz gezdirirsen yasak olduğunu okursun. gözden kaçmış olabilir, görüldüğünde mutlaka işlem yapacaktır moderatör haberin olsun.Özelden iletişime geçeyim sende, attıgım linklere tıkla, sonra çeyrek altınımı alırım ama ispat edebilirsem kabul mü ?
    Hesabım banlansın sana çeyrek altın özelden yaz bana benim hesabım banlandığında.

O dediğin browserdan giriş yapmış mıyım yapmamış mıyım op zaten incelediğinde görür.

Benim hesabım banlanır açılmazsa sana çeyrek altın,ben banlanmazsam buradan özrü dilersin anlaştık mı ?
  • Oh ne güzel dünya kullan vpn'yi proxy'i sonra şu kural ihlali yapıyor banlanmıyor bu kural ihlali yapıyor banlanmıyor
    proxy'i kullanma amacın ne senin bi açıkla bakalım
    bizzat panacottaya atmış olmak çokmu marifet
    başkası aldığında forumlarda agoralarda sevinç naraları atıp kendimiz ban aldığımızda yönetime saydırmayı bıraktığımızda hep birlikte adam olacağız inşaAllah
  • Balamir wrote:

Hesabım banlansın sana çeyrek altın özelden yaz bana benim hesabım banlandığında.

O dediğin browserdan giriş yapmış mıyım yapmamış mıyım op zaten incelediğinde görür.

Benim hesabım banlanır açılmazsa sana çeyrek altın,ben banlanmazsam buradan özrü dilersin anlaştık mı ?
    kaç derece oldu 360ı geçti gerisini ben sayamadım. ilk kanıtla çeyrek altın, sonra banla çeyrek altın sonrasında ise ama ban açılmazsa ceyrek altın :D

bence battın adamsan kabul et. yakışanı yap, yada sus balamir han ismini burada forumda batırma
  • Feveran wrote:

Oh ne güzel dünya kullan vpn'yi proxy'i sonra şu kural ihlali yapıyor banlanmıyor bu kural ihlali yapıyor banlanmıyor
    başkası aldığında forumlarda agoralarda sevinç naraları atıp kendimiz ban aldığımızda yönetime saydırmayı bıraktığımızda hep birlikte adam olacağız inşaAllah
    Benim ikariamda proxy kullandığımı operatör görebilir ?

Gecenin bu saatinde daha 10 gün önce söyledikleriyle çelişen kişiye burada açıklama mı yapayım.

Ben ikariama giriş yapmış mıyım yapmamış mıyım op göreve !!

Kural ihlali varsa banlanırsam o zaman konuşursunuz şimdi ahkam kesme,gidip hemen ticket aç.
  • Balamir wrote:

Feveran wrote:

Oh ne güzel dünya kullan vpn'yi proxy'i sonra şu kural ihlali yapıyor banlanmıyor bu kural ihlali yapıyor banlanmıyor
    Benim ikariamda proxy kullandığımı operatör görebilir ?
    Gecenin bu saatinde daha 10 gün önce söyledikleriyle çelişen kişiye burada açıklama mı yapayım.

Ben ikariama giriş yapmış mıyım yapmamış mıyım op göreve !!

Kural ihlali varsa banlanırsam o zaman konuşursunuz şimdi ahkam kesme,gidip hemen ticket aç.
    Evlat belliki zor günler geçiriyorsunun anlıyorum
    psikolog tanıdıklarım var
    kartvizini vereyim istersen
    sen anlamıycam belliki
  • Feveran wrote:

birşeyden çekinmiyorum ben
    dostlarıma sıkıntı çıkarır senin gibi tipler
    alphaya beklerim gel misafirim ol sülfürümün tadına bak
    şurada ismini söylemeye cesaretin yok,bir kamyon laf ettin.

Senin vardır puanın kesin öyle misafir değilsindir,ne savaş raporun var ne yağma raporun.

ismini söylemeyeceksen konuyu dağıtma hadi,senin yüzünden ve kalemşör yüzünden zaten dağıldı konu.
  • ortada dağılacak bi konu yok
    neyin muhabbetini yapıyosun
    avel kafalarında takılıyorsun burda
    proxy'i kullanan sensin başkalarına IP ihlali yapıyor diyorsun
    proxy'i niye kullanılır herkes gayet iyi biliyor
    daha fazla uzatma
    IP den ban alıcakmısın almıycakmısın görücez
    olurda alırsan bakalım burda arsızlık yapıp başkalarına suçlama yapmaya devam edecekmisin merakla bekliyorum