Yönetimin tutumsuz davranısları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Feveran wrote:

burada tek amacınız yönetimin tek yanlışında(ortada bi yanlışlık olduğunuda ispatlamadınızya neyse farazi konuşuyorum) yönetimi yüklenmek karalamak nasıl karalarsam karalayayım yeterki

Balamir wrote:

Feveran wrote:

Gameforge'un umrunda bile değil burası yönetilere emanet etmişler oyunu yöneticer napıyosa yapsın istediğini banlasın istediğini imtiyaz göstersin

Feveran wrote:

Oyuna yıllarını veripde amb kullanmayan adamları tek hatada banlayın
    Sürekli amb kullanan adamları baş köşeye oturtun
    Feveran yorumlarınla meşgul etme sayfayı önce kendinle çelişmemeyi başar ondan sonra yazarsın.
    Konu dağılmasın.
    Kenidinle çelişeceksen sayfayı meşgul etme tutarlı şeyler yaz ya da ufkunu genişletmek için git kitap oku insanlara önereceğine.
  • Senin ağır itham dediğin şöyle olur hemen örnekleyeyim.

Biz kimseye para karşılığı hesap açtın diye mesnetsiz bir ithamda bulunmadık.

Bizim savunduğumuz olay bellidir,adaletsiz,haksız,hukuksuz bir ortam var ve buna çanak tutanlar..

Bunun görmezden gelinmesi,müdahale edilmemesi kabul edilebilir bir şey değil.

Bu yorumu yapan zat gelip bildiklerini açıklasın o vakit,kimin hesabı hangi sebeple açılmış,neyi görmüş.Kime multini kapat yoksa banlarım demiş.

Madem herkes eteğindeki taşları döküyor kim ne biliyorsa anlatsın o zaman,yer yerinden oynasın.

Whatsapp konuşması mı paylaşın bir dakika durmayın,ekran görüntüsü mü,chat sayfası mı ne var ne yok herkes döksün eteğindeki taşları.

Ben niye ikariamın kölesi olayım ortada herkese eşit mesafede olan yöneticiler yoksa.

• Bu casusluk raporu kanıt olarak kabul görmeyebilir ki buda çok normal bence . İp paylaşimi kurallarını iyi bildiğimi söylenemez ama ip paylaşımı yapılan hesaplar illa tek bir kişiye ait olmak zorundadır gibi bir kural var mı hocam ? Yani zorunluluktan aynı ip den giriş yapmak zorunda kalan 2 kişi ip paylaşımı yapıp bozamaz mı ? Yöneticinin işlem yapması için kesin kanıtlara ihtiyacı vardır sonuçta. Her olasılığı düşünür. Oyun adminini içeren çok fazla konu var . Herkes şaibeli birşeyler bildigini söylüyor. Ama elle tutulur birsey yok.
    Senin de dedigin gibi herkes etegindeki taşları dokmeli.Bildiğinizi soylediginiz diger konulara da değinin .Çok fazla iddia , var. Herkes neyi biliyorsa söylemeli. Böylece ne oyun yöneticisi zan altında kalır, nede siz iftiraci olursunuz.
    Mesela bir oyuncu oyun yöneticisinin telefon numarasına nasıl ulaşır ? Ben Bunu anlamakta zorlandım. Bunu ispat edebilirseniz herkesin yaptığından farklı bir şey yapmış olursunuz.
  • DAYAKMAKINESII wrote:

Bu casusluk raporu kanıt olarak kabul görmeyebilir ki buda çok normal bence . İp paylaşimi kurallarını iyi bildiğimi söylenemez ama ip paylaşımı yapılan hesaplar illa tek bir kişiye ait olmak zorundadır gibi bir kural var mı hocam ? Yani zorunluluktan aynı ip den giriş yapmak zorunda kalan 2 kişi ip paylaşımı yapıp bozamaz mı ?
    Bozamaz. Ortak ip kullanimi varsa ip paylasimi yapmasina gerek yoktur. ticket atarak ortak ip kullanimi bildirmesi lazim. bildirim yapmadan önce bildirilen hesaplar arasinda bir iliski olmamasi gerekir.

ip paylasimi yaparsa ayni kisi kullanir manasina gelmektedir.. bozarsa bozdugu hesaplarda ip degisikli hangi hesapta olduysa o hesap kapatilir. hesap devri yasak oldugundan.
    "İki gecem var ikisi de uykusuz;
    ya sensizim uyuyamam,
    ya da sen varsın uyku haram.."

• DAYAKMAKINESII wrote:

Bu casusluk raporu kanıt olarak kabul görmeyebilir ki buda çok normal bence . İp paylaşimi kurallarını iyi bildiğimi söylenemez ama ip paylaşımı yapılan hesaplar illa tek bir kişiye ait olmak zorundadır gibi bir kural var mı hocam ? Yani zorunluluktan aynı ip den giriş yapmak zorunda kalan 2 kişi ip paylaşımı yapıp bozamaz mı ?
    Ankara'da yaşıyorum hemen kaikiasta bir tane hesap aç,benim kendi emeğimle büyüttüğüm 400 küsür k lık hesabım var,Ankara'da yaşamıyorsan farklı şehirlerden açılan hesapları ıp paylaşıp bozalım bakalım sonuç ne olacak.

Ben o 400 küsür k hesabı banlatmaya hazırım,aynı şekilde sende oynadığın serverı söyle ben ordan hesap açayım farklı şehirde olan elinizdeki puan muadili bir hesap ayarla sonucu birlikte görelim !!

Senin dediğin gibi olsa acil bir durumda x şehrindeki adam b şehrindeki kişinin hesabına ıp sunar işini görür bozardı.Yani senin dediğin mümkün değil,oyun kurallarında yeri yok.

Ha şu olur aynı evde aynı aileden 2 kişisinizdir,oynamak için farklı kişiler ıp sunar aralarında oynar hiç bir aksiyon olmadan.

Dikkat etmediğiniz şu ıp sunulmadan önce aralarında ticaret var,sonra hesap açılıp ıp sunuluyor.Arada Maraşlı hesabı ticaret işine giriyor.Bu olay sonucunda Maraşlı ve Yerdeki Yıldız hesapları banlanırken ıp sunan hesaba hiçbir şey olmadı.

Burada mantık hatası varsa birlikte çözelim sorun siz.

Yukarıdaki olayı yapmaya hazırım ikariam umrumda değil bu saatten sonra yeter ki bir şeyler ıspatlansın
  • bak tekrar söylüyorum
    ben bugüne kadar iki defa ceza aldım biri IP den dolayı biri üslup cezasından dolayı ikisindede haksızdım
    benim söylediğim yönetimin taraflı yönetim yapması olayı şudur şahsi fikrimdir yapmışdır yapmamışdır bilemem çevremden duyduklarıma yönelik konuşuyorum
    sezgisel konuşuyorum
    ama sizin ortaya attığınız ithamlar kanıt isteyen ithamlar
    ayrıca sizlerinde nasıl bir kişilik yapısına sahip olduğunuzu iyi biliyorum
    o yüzden boş beleş şeyleri burda insanlara kanıt diye göstermeyi bırakın varsa sağlam birşeyler görelim yoksa uzatmayın daha fazla
    attığın ss'yede baktım o şekilde insanları bende yerim açarım bi konu haksız yere banlandım bu adam yönetimden anlamıyor falan filan herkes hücum yönetimin üstüne
    oldu bitti
  • Bu konunun onaylanması 2 koca günü buldu,sayfadaki mod konuya müdahale etmez umarım.

Tekrar yineliyorum kimin elinde ne varsa,kim ne biliyorsa paylaşsın olaylar lafta kalmasın.Özelden atın ben paylaşayım hiç sorun değil.Hesabım banlansa umrumda olmaz bu satten sonra.Forumdan başka adaleti arayacağımız bir yer yok malesef.

Bu düzen böyle gitmemeli,
  • iMaM wrote:

DAYAKMAKINESII wrote:

Bozamaz. Ortak ip kullanimi varsa ip paylasimi yapmasina gerek yoktur. ticket atarak ortak ip kullanimi bildirmesi lazim. bildirim yapmadan önce bildirilen hesaplar arasinda bir iliski olmamasi gerekir.
    ip paylasimi yaparsa ayni kisi kullanir manasina gelmektedir.. bozarsa bozdugu hesaplarda ip degisikli hangi hesapta olduysa o hesap kapatilir. hesap devri yasak oldugundan.
    Mesela ikimiz aynı ıttifakta oynayan 2 farklı kisiyiz. Ben sana misafirlige geldiğimde senin ağını yani ipni kullanmak zorunda kalsam. Oyun içerisinden ip paylaşımı yapsak veya ticket açarak bildirsek durumu olmaz mı ? Neden böyle birşey soruyorsun dersen eskiden böyle bir şey vardı. İp paylaşimi olmadan önce insanlar zorunluluktan kullandıkları ortak ip yi ticket açarak söylüyordu operatorlere. Ordan kurdum bağlantıyı.

@Balamir Çok bildiğim bir konu başlığı değil ancak bunun proxy si o'su bu'su bir sürü dalı budagı detayı var . Mesela ticket açtığınızda yonetici bu konuda size ne cevap verdi ? Tahmin ediyorum benim gibi cevap vermiştir.
  • Feveran wrote:

bak tekrar söylüyorum
    ben bugüne kadar iki defa ceza aldım biri IP den dolayı biri üslup cezasından dolayı ikisindede haksızdım
    benim söylediğim yönetimin taraflı yönetim yapması olayı şudur şahsi fikrimdir yapmışdır yapmamışdır bilemem çevremden duyduklarıma yönelik konuşuyorum
    sezgisel konuşuyorum
    ama sizin ortaya attığınız ithamlar kanıt isteyen ithamlar
    o yüzden boş beleş şeyleri burda insanlara kanıt diye göstermeyi bırakın varsa sağlam birşeyler görelim yoksa uzatmayın daha fazla
    attığın ss'yede baktım o şekilde insanları bende yerim açarım bi konu haksız yere banlandım bu adam yönetimden anlamıyor falan filan herkes hücum yönetimin üstüne
    oldu bitti
    Oyuncu ismin nedir arkadaşım ? Bu kadar mı zor oyuncu ismini söylemek.

Aramızdaki fark ben hiç banlanmadım,oyun hayatım boyunca tek bir üslup cezam dahil yok.

Ambrosia harcayanlar baş köşeye oturtuluyor demişsin(kimse bu adamlara dokunmuyor demişsin şimdi sezgisel diyorsun,kime dokunmadılarsa yaz,seni o fikre yönlendiren sadece sezgilerinse yazma) kurduğun cümlenin ne anlama geldiğini idrak etmeden yazma daha lütfen fikrini söyledin konuyu saptırma bırak bize laf yetiştirmeyi.

Oyuncu ismin ne söyle merak ettim seni,kimsin diye
  • DAYAKMAKINESII wrote:

Mesela ikimiz aynı ıttifakta oynayan 2 farklı kisiyiz. Ben sana misafirlige geldiğimde senin ağını yani ipni kullanmak zorunda kalsam. Oyun içerisinden ip paylaşımı yapsak veya ticket açarak bildirsek durumu olmaz mı ? Neden böyle birşey soruyorsun dersen eskiden böyle bir şey vardı. İp paylaşimi olmadan önce insanlar zorunluluktan kullandıkları ortak ip yi ticket açarak söylüyordu operatorlere. Ordan kurdum bağlantıyı.
    kurallari iyi okursaniz 1 oyuncu 10 hesap ile oynayabilir. bunuda oyun icinde hesaplari ip paylasimi yaparak birbirlerine baglarlarlar. ip paylasimi bozdugu an hesap devrine girer.

ortak ip bildirimi kurallari cok farklidir. ortak ip yapilan hesaplar incelenir. eger arasinda herhangi bir iliski tespit edilirse multi kapsamindan bildirilen hesaplar kapatilir. Ayrica ortak ip kullanimi sonlandirmak icin tekrar ticket atmaniz gerekecektir.

bakin yeni acilan serverlarin birinde bir kisi ittifak arkadaslarinada üyelik alip arkadaslarina hesaplari vermis. ayni ip den yaptigi icin ip paylasimi olmadigi icin tüm hesaplar kapatildi. sen misafirlige gittim ip paylasimi yaptim sonra misafirlikten döndüm ip paylasimi iptal edeyim dersen hesaplar ban yer.

Bir örnek daha verirsek. ayni serverda 3 aydir oynayan A ve B hesaplari. Simdiye kadar farkli iplerden girmis daha sonra ayni ip den girmek zorunda kalinmis. ip paylasimi yaparsaniz ban yersiniz. yapilmasi gereken ortak ip bildirimidir.
    "İki gecem var ikisi de uykusuz;
    ya sensizim uyuyamam,
    ya da sen varsın uyku haram.."

• DAYAKMAKINESII wrote:

Mesela ikimiz aynı ıttifakta oynayan 2 farklı kisiyiz. Ben sana misafirlige geldiğimde senin ağını yani ipni kullanmak zorunda kalsam. Oyun içerisinden ip paylaşımı yapsak veya ticket açarak bildirsek durumu olmaz mı ? Neden böyle birşey soruyorsun dersen eskiden böyle bir şey vardı. İp paylaşimi olmadan önce insanlar zorunluluktan kullandıkları ortak ip yi ticket açarak söylüyordu operatorlere. Ordan kurdum bağlantıyı
    Senin dediğin olay hesap bakıcılığı olarak geçer,yasak ve hesaplar banlanır. o dediğin mümkün değil yani.
  • iMaM wrote:

Bir örnek daha verirsek. ayni serverda 3 aydir oynayan A ve B hesaplari. Simdiye kadar farkli iplerden girmis daha sonra ayni ip den girmek zorunda kalinmis. ip paylasimi yaparsaniz ban yersiniz. yapilmasi gereken ortak ip bildirimidir.
    Tam olarak bundan bahsediyorum. Eskilerden bir arkadasimin , kız arkadaşının çalıştığı şirkete gittiğinde aynı ipden girebildiklerini biliyorum mesela. Ticket atıp durumu bildirmişlerdi ve sorun olmamıştı . Simdi aynı durum fazladan yapılan bir ip paylaşım yüzünden ban gerektirir diyorsun. Bunu bilmiyordum açıkçası. O yüzden sordum.

@Balamir bu olayla açtığınız ticket'a cevap verildi mi ? Verildiyse ne dendi ? Yasak değilse paylaşabilir misin ? :)
  • ben kurduğum cümlenin bilincindeyim arkadaşım sen merak etme kaikiasa sadece sihbet muhabbet için girip çıkıyorum ana hesabım alphada
    sen konuları saptırıp prim sağlama peşindesin mağdur ayaklarında takılmayı bırak
    sen olayı hala anlamadın kimsenin savunuculuğunu yapmıyorum
    olan biteni söylüyorum
    ben o cümleyi söylerkenki devir farklıydı şimdiki devir farklı
  • Feveran wrote:

o yüzden boş beleş şeyleri burda insanlara kanıt diye göstermeyi bırakın
    ee suanda sen benı zan altında bırakıyosun . gene lafını yedin . konusmak icin konusdugun bes belli !! Kimsin nesin bilmem zaten sölemeye cesaretin yetmez ! Bu sana son mesajım seni gale almayacagımı bil diye yazıyorum.
  • @DAYAKMAKINESII şöyle bir şey buldum detaylı işini görür

ORTAK İP BİLDİRİM KURALLARI:
    Bildiğiniz gibi oyun içi ip paylaşımı yaparak 10 hesaba kadar sahip olabiliyorsunuz. İp paylaşımı izni olmadan, 24 saat içinde aynı ip'de yer alan hesaplar 365 gün tatilsiz kapatılacaktır. İp paylaşım izniniz dahi olsa bu kuralı 3. kişler aracılığıyla size avantaj sağlayacak şekilde kullanamayacaksınız. (örneğin; X kişisinde 5 tane hesap var bu 5 hesapla birlikte korsan puanı biriktiriyor, biriktirdiği bu puanları sürekli aynı kişiye yağmalatması yada bir başka kişinin sürekli aynı kişiyi yağmalıyor olması 3. kişiler aracılığıyla kuralı ihlal etmek olarak dikkate alınacaktır.)

*İp bildirimli hesaplar arasinda hic bir sekilde filo hareketi olamaz.(ticaret,nakliyat,saldiri,savunma,korsan da dahil yani hic filo hareketi yapamazlar.)

*İp bildirimli hesaplar, ayni sekilde 3. bir hesaba es zamanli hic bir sekilde filo hareketiyapamazlar.(ticaret,nakliyat,saldiri,savunma,korsan da dahil yani hic filo hareketi yapamazlar.)

*ya da 3. hesaplar araciligi ile İp bildirimli hesaplar arasinda es zamanli etkilesim olamaz.(yani bildiriminiz olmayan baska bir hesap aracililigi ile bildirimli hesaplar arasinda dolayli yada diirek supheli bir durum olusamaz.)

*İp Bildirimi devam ederken; Ayni yada farkli baglantidan girildiginde bildirimli hesaplar arasinda gecerli olan tum kurallar devam eder.

*Ortak İp Bildirimi iptal edildikten sonra, 7 gun ayni kurallar(ip bildirim kurallari) gecerlidir..7 gun sonra 2 ayri oyuncu gibi bildirimsiz oynayabilirsiniz.

*Bir oyuncu surekli ip bildirim yapip, sonra iptal edip, sonra tekrar ip bildirim yap- iptal,yap-iptal...seklinde oynayamaz.

*ip bildirimi surekli olarak iptal edilip tekrarlanamaz.

*İp paylaşımlı hesaplar birbirlerine kesinlikle Casus gönderemezler.

*İp paylaşımlı hesaplar Aynı İttifaklara yada Farklı İttifaklara girebilirler.

*İp paylaşımlı hesaplar Oyun içi mesajlaşma sistemini sorunsuz kullanabilirler.

*İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında kültürel anlaşma yapabilirler.

*İp paylaşımlı hesaplar aynı adalara bağış yapabilirler ve aynı adada bulunabilirler.

*İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında arkadaş isteği gönderebilirler.
  • Feveran wrote:

ben kurduğum cümlenin bilincindeyim arkadaşım sen merak etme kaikiasa sadece sihbet muhabbet için girip çıkıyorum ana hesabım alphada
    sen konuları saptırıp prim sağlama peşindesin mağdur ayaklarında takılmayı bırak
    sen olayı hala anlamadın kimsenin savunuculuğunu yapmıyorum
    olan biteni söylüyorum
    ben o cümleyi söylerkenki devir farklıydı şimdiki devir farklı
    Tamam sen haklısın.Sustum.
  • -maxwell- wrote:

Feveran wrote:

ee suanda sen benı zan altında bırakıyosun . gene lafını yedin . konusmak icin konusdugun bes belli !! Kimsin nesin bilmem zaten sölemeye cesaretin yetmez ! Bu sana son mesajım seni gale almayacagımı bil diye yazıyorum.
    komik insanlarsınız ne diyelim bir saattir hala anlamadınız olayı
    herşeye tek perspektifden bakmayı bırakın artık bi zahmet
  • Feveran wrote:

-maxwell- wrote:

Feveran wrote:

komik insanlarsınız ne diyelim bir saattir hala anlamadınız olayıherşeye tek perspektifden bakmayı bırakın artık bi zahmet
    Tamam sen haklısın,sustuk.