Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bu sefer hikayelendirme yok arkadaşlar. Emeğim değerini bilmiyorsunuz.
      Talep gelirse bir dahakine yaparım.

Slowe ( murat abi ) ben sana dedim neden tek cephede savaşıldığını burada yazamıyorum eminim ittifak arkadaşlarında biliyorlar.

Bu savunma işi sizin bildiğiniz bir şey. 10 gün 5 cephe saldırı yaptım 5 şehir savunmada kaldınız ortaya çıkanınız olmadıydı hatırlarsınız tüm cephelerden kaçtığınız günü
      Hatırla 5 Kasımı Hatırla

yahu benim senin adını yağmalar ile foruma kattığım rapor hala o sayfada duruyo boy boy
      ben senin sura takılıp 1 mızrakçıya düşmene gülüyorum. diğer karacı arkadaşınız gibi. savaşçılık ile değil beleşçilik ile nam yaptığınızı gösteriyorum.

''bu adamlar değilmiydi tek cephede kalıyonuz cephane buguyla savaş yaptık sanıyonuz diye forumda yaygara koparan'' evet bunu yapanda bu şahsiyetin ve yoruma gelenlerin ittifakı olan CTB idi neyi savunup neyi kötülediklerini anlamak güç

Düello atacakmışım yahu siz ittifakça gelin ben tek savaşacam birinizle savaşıp kendi adıma niye leke katayım.

Neyse raporlara geleyim . Ayrıca böyle ölmem arkadaşlar bakın müttefikinizin raporlarını da asıyorum toplanın iki ittifak gelin yoruma.
      Bu arada Aykut benim yaktıklarım buralardan eksik olmaz çok ateşlenirlerse sen söndür forumu da yakmasınlar :=)
      Ben vurdum mu izi kalır. Hafıza kaybı harici çaresi yoktur. ( oyun manasında reelde dövmeyin beni lütfen.)

Bana ''rodos atma saldıralım'' diyenler

bu müttefikiniz

bu da yağmadan sonra kendini kaybeden arkadaşınız

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Sadece CTB içerir
      Evet Foruma yazmama sözüm savaş bitene kadardı ve şuan başlattığım savaş bitti.

mevzuyu başından itibaren öğrenmek isteyenler

9.sayfadan başlasınlar

Sadece kısa belirteyim
      Forumda CTB nin klavye savaşçıları ( Cinqen , Mefistofeles,Transkop ,Slowe) çok konuşuyordu. Karşılık vereceklerini sandım yanılmışım
      CTB ye SAVAŞ TARİHİ ve SAVAŞ İLANI verdim. İPTAL ettiler. CTB nin merkezine IŞIN attım savaştan çekildiler.

Hep söylediğim şey
      Ben varken KRAL Benim
      Siz Ancak Ben Yokken Kralcılık Oynarsınız.

Şuan Savaşın son dönümü aktaracağım.

Öncelikle belirtmeliyim ki 1800 küsür turlu savaş raporu ne yazık ki CTB savaşı kaybetmeden 2 gün önce yani ayın 28 in de yapılan güncelleme sonucu buga girmiş ve kaybolmuştur.
      2k round olan yeşil bir rapor asacaktım kısmet değilmiş.

Raporun dağılmasından sonra CTB Lideri olan EL_CORDOBEZ bizzat özelden ''oyun bile bize çalışıyor savaş düştü'' diye sevinmiştir

Raporun dağılmasından sonra CTB Diplomatı Slowe bizzat özelden ''biz bir şey yapmadık ama işimize geldi orası doğru'' demiştir
      inkar ederlerse onaylar doğrultusunda mesajları paylaşabilirim.
      Rapor nerede diyecekler için açıklama budur.

Arta kalan bu 2 günlük süreçte pek çok defa yeni cephe açmaya çalıştım CTB nin 4 merkez adasını dolaştım
      33 70 , 32 69 , 34 67 , 35 64

diğer adaların ss yok bunu da arkadaşlara atmak için almışım
      CTB lilerin bu yazdıklarımı inkar edeceklerini sanmam

2 gün boyunca savaşacak cephe bulamadım komuta kademesinden yağma için 10 12 şehir dolaşabildim ancak elbette hepsi boş idi.

Konu başındaki sayfadan savaş başındaki ctb yağmalarını görebilirsiniz.

CTB ittifakı bazı savaşmak isteyen üyelerine izin vermemiştir.
      inkar ederlerse ispatlayabilirim ss leri mevcuttur. Ben olsam orada 1 dakika durmam.

Dedikleri tek şey sizinle savaşamayız, altın yaktırmaya çalışıyoruz.
      Bu söylemi de yine inkar ederlerse ispatlayabilirim ss leri mevcuttur.

SALDIRI ve SAVUNMA puanları

Cinqen ( ctb üyesi )

''Dew drop ittifakına gelin bütün yandaşlarınızıda toplayın bir olun devirebilecekmisiniz bakalım diye daha napalım biz bu kadar istisnayı kim kime göstermiş ''

Slowe ( ctb diplomatı )
      ''Arkadaslar bu oyunda kazanmakta kaybetmekte var.
      Tebrik etmesini bilelim.
      Biz kimse için kötü oyuncu demedik
      Aktiv olmadığınızı size nazaran daha aktiv oyunculaRamiz olduğunu bu yüzden de istediğimiz gibi burada hareket edebiliyoruz.
      Arada senin gibi Oktay biri çıkıyor
      Onda da gereken yapılıyor goruyorsun''
      Gereken yapıldı mı rodos ve savaştan kaçma , ek olarak aktif olan kimlerse sıraya dizilsinler koordinat versinler ben yan adanızdayım.

Kadirb3y ( ctb üyesi )
      ''By kim ki bize kafa tutuyo abisi Dew gelsin Topu gelsin 1.3m gp ile rodos ve tatile basmaya bnzemez savas yürek isidir delikanlı isidir mertlik''

Bu başlığı okusun ve ctb için şimdi ne yapacağını düşünsün mertlik delikanlılık istiyorsa ittifakından çıkması gerekecek

Bir kaç arkadaşı tenzih ederim karakter olarakta oyunculuk olarakta ctb gibi bir yere hapsolmaları üzücüdür. İsim vermeyeceğim tüm server bilir zaten özü sözü bir olanları.
      Şimdi diğer Ctb liler bu ve benzeri mesajlarınızı hangi elle tartacaksın merak ediyorum. Buradayım ve siz de ittifakınız da yoksunuz.

Alayınız gelin.

Bir Daha Savaş diye karşıma çıkmayın. Tarih veririm kaçarsınız. Yanınıza Işınlarım kaçarsınız.
      Bu da bonus iyi bakın hepiniz varsınız.

Kimseyi yadırgamadım rodos yüzünden.
      İttifak generaliyim her ittifakta da general oldum . Bir kere bile rodos basmışlığım yoktur.
      Burada Generaliniz, Lideriniz, En çok konuşanınız ve En Karacınız mevcuttur. Ctb olarak rodosa laf atmayı umarım kesersiniz.

Şimdi Kaynak isteyenler özelden yazabilir. Yağma atmak isteyenlerde özelden yazsın hesap açık koordinat belli adını da görüldüğü üzere güzel bir hale getirdim.

Siz ancak bunu yaparsınız o da ben varken değil ben gidince. Yorumlara cevap vermeyeceğim

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Biz tebrik etmesini biliriz bilmesine de
      3 aydır hazırlık yapıp da tek başına gelmeyen bir ittifağın neyini tebrik edeyim.
      Önce durusce savaşmayi öğren
      İş rapora gelince sadece ben de 3 4 tane raporun var
      10 12 raunt savaşıP kaçtığın.
      Çok savaş bir arkadaşın da neden. Girdiğin savaşlardan kaçıp kaçıp duruyordün.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von slowe ()

• Neu

KIYIM ittifakı ile olan savaş KIYIM ' ın geri çekilmesi ile tamamlanmıştır.

Böylece CTB ve KIYIM ittifakına karşı başlattığım her iki savaş da ZAFERİMİZ ile neticelenmiştir.

CTB ittifakı savaş cephelerinde rodos atıp savaştan çekilirken kıyım üyeleri mesaj ile tebrik etmeyi uygun bulmuşlardır.

Her iki ittifak da saldırıları karşılayamamış ve pes etmiştir.

Kıyım ittifak üyelerini tebrik ederim

İleride daha komplike ve güzel savaşlara diyelim

UFAK KESİMLER

UFAK KESİMLER KARA

ANA SAVAŞLAR

SON CEPHE

Görüldüğü üzere bazıları gibi bahane öne sürüp savaştan kaçanlar

kıyım=ctb diyenler

Ben slot küçültülmesine rağmen savaşı bırakıp kaybettiniz demem

Rakibim tamamdır diyene kadar devam ederim

YAĞMALAR

SAVAŞ SONUCU OLUŞAN DURUM

Biz BÖLGE İle savaştık kazandık adamları DAĞITTIK .. CTB İLE BİRLEŞTİLER ( çılgıntürk wielkosc...)

Biz JÖN ittifakını yağmaladık tarla ettik dağıttık . CTB İLE BİRLEŞTİ. ( stumm , painkiller .... )

CTB , Efsaneler ile birleşti

CTB 3 kere birleşti ..Ek olarak Önceki Savaşta ( KIYIM , 1915 , CHAOS ) 3 ittifaktan yardım aldı. En sonunda işi bitiremeyeceklerini anladı ve kaçtı. Hesap taşıma buga girmesine rağmen taşınmamasına rağmen ANTLAŞMAŞI SAVAŞI bozup AKTİF değilken saldırdılar . GERİ KAÇTILAR.

Raporlar PA sayfasında ve DEW-D sayfasında mevcut

KIYIM ittifakını kenarı koyuyorum

CTB li arkadaşlar

BEN YANINIZA IŞIN ATTIM.

LİDERİNİZ .6 AY Hazırlık yapmışsınız Bu şartlar da SAVAŞIRIZ YA DA SAVAŞMAYIZ dedi ( kendini avutma hazırlık falan yok vakit bulduğum gün ışın attım )

Anlıyorum hazmedemiyorsunuz ancak . Size savaştan çıkın rodos vurun diyen kimse buraya gelmeyin ona gidin.

Diplomatınız gelip kem küm ederek tebrik etti.

Geri Kaçmayı Kaldıramıyorsanız size RODOS basın diyene gidin . Size Savaşa Giremezsin diyene gidin. Buraya gelmeyin.

Anlıyorum ağrınıza gidiyor ANARYA yapmak. Dediğiniz lafları yutmak ama muhattabı burada değil. SİZE KAÇIN diyen kim ise ona gidin.

Ben FORUMDA her postu beğenecek kadar vaktim varken SAVAŞTAN KAÇMAM

Ben ALAYINIZ GELİN dedikten sonra gelenlere ALTIN yakın deyip SAVAŞTAN KAÇMAM

Ben savaştan çekilmek için RODOS Atıp Gpleri depoya saklayıp SAVAŞTAN KAÇMAM.

Değil siz Ne kadar serverda tanıdığınız varsa getirin .Ben AKTİF oynarken Yanıma gelen adamdan RODOS atıp SAVAŞTAN KAÇMAM

Evet hazmedemiyorsunuz ama yeri burası değil .

SİZE EMİR veren kimse ona gidin . Bana SAVAŞTAN ÇEKİL diyecek adam daha doğmadı. Bana RODOS attıracak olan da daha doğmadı.

1 Hafta oldu Numaram var koordinat verin Gelirim dedim

CEVAP verebilen olmadı.

Şimdi meydana çıkabilirsiniz çocuklar. Ama dikkat edin tekrar geldiğimde kafanız yine kumda kalacak....

KIYIM İTTİFAKI ATILAN RODOSLARDAN BAZILARI

CTB RODOSLARINDAN BAZILARI

Kıyım ittifakı rodos atıp savaşa devam etmiştir. Rodos suç değildir.

Ancak Rodosa atıp tutan herkesi Rodosa laf edemeyecek duruma getirdim

Buraya gelip ağlamayın GP nizi ALTININIZI ve İPİNİZİ kim elinde tutuyorsa gidin ona ağlayın

CTB ve KIYIM Savaş Sonrası SALDIRI ve SAVUNMA PUANI

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK