Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• bende ip li hesap oldugunu nerden cıkardın ?? kaldıkı bu zamana kadar coktan banlanmıs olmam lazım degılmıydı ? oyundaki herkes benim multim he dogru sen öyle avut kendini adamlar paket acar onuda ben yaptım dogru :)) benim degilde senin ban yemen yakındır depo tası olmadı altın cek gp cek birliginde kesmeye yardım etmek için gelmeyen kaldımı :) bide rapor paylasıyor son 1 haftalık birligilinizdeki gp aktivitesine bakmak yetiyor ancak sıkısınca gp cekin bide oyuncuyum diye cıkıyorsun hadi doktorcum hadii hadii ben o gp yi kendim bastım sizin gibi sıkısınca depoyu ac gp cek saldır muhabbeti olmadı olan da bu asker kesilir önemli degil hammaddeye de gelince cektiginiz ham 1 günlük barbar yagması onuda ancak pazar sabaha karsı cekersin sabah 6 ya kadar beni mi bekledin :D :D :D
      imzasız :bumpcu: :bumpcu: :bumpcu:
    • Evet sevgili az ve öz olmayan sayıdaki forum sakinleri
      biraz aradan sonra yine buralardayız bilinsin ki her zaman gelebiliriz her zaman gidebiliriz

Ancak Bazı Arkadaşlar Sadece Yokluğumuzda Aslan Kesilebilir. Ben Varken O İş Naşş Pardon Yaşş..

''Tarkan - Dilli Düdük arkadaşlar'' dinleyin öneriyorum iyi parça

malumunuz üzere 3 4 ittifak birleşmesine rağmen savaştan çekilen CTB ittifakı meydan boş saha bizim havasında etrafta dolanmaktaymış.
      Lakin raporlarda görüleceği üzere laf ile peynir gemisi yürümez zira ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Vakit denk gelmiş oyuncaklarım da çokça konuşur olmuş ( evde barbiem var alınmayın lütfen )
      ee Hoca da durur mu ( Ben ) yapıştırmış ışını CTB merkezine ve elbette olaylar gelişir ( gelişmedi )

Şüphe yok çok konuşan arkadaşlardan birisi ( tmm tmm benim de çenem düşük ) muhtemelen adı buralarda gezmez sanıyordu bizi tanımıyor tabi.

Heyecanlı bir arkadaş öyküsü güzel :=)

DD3

Bu arkadaş 3 şehri yan yana dizmiş

nereden ne kaçıracağım diye hesaplarken kaynakları da eritmesi lazım malum ( ne bulsa basıyor )
      sursuz şehirde bina basıp ordusunu da hangi şehire koyacağını şaşırınca pose avantajıyla

10 hoplitlik yağmayı yiyiverdi e kardeş bi bak nereye ne birim atmışız kıyamam bina iptal edip sur da dikmedi :/ bunlar savaşçı inandık tmm

oyunu rahat oynayan bir arkadaşta bu kusra kalma keyfini kaçırdık biraz ama sende kaçırmış olabilirsin bu sıra kaçan kaçıran belli değil

hm gelelim en karacı ilk karacı hep karacı en iyi arkadaşımıza adını bi yerden hatırlıyorum yarım milyon ( böyle diyince çok gözüküyor ) yağma attığım arkadaş

e be biraderim tamam murat abi ( slowe ) bana özelden taktiği verdi casusa gerek yok direkt yollayacaksın tüm orduyu ( nereden baksan iyi taktik )

ama canımsın adam senin ittifakında bir baksana suru kaç seviye ( şehrine çift sol klik ) dalma demiyorum yine bodoslama dal saygıdeğer karacı

Ve tatiller... kaçınılmaz. yargılamıyorum yok pardon yadırgamıyorum bende tatil yapıyorum

Aman diyim buralara gelipte sen bir de karşı tarafı gör yazmayın arkadaşlar ( karşı taraf bizimkiler )
      2 gündür yan adanızdayım hani taktik casus değildi saat başı farklı isimler tatbikat mı var ?
      buyrun geliniz madem.

Lütfen pokemanlara cevap vermeyin onlarda lütfen yazmasın zira bunu okudum ve artık olaylara çok farklı bakıyorum
      bilmemnesözlük./w/pokemonun-gerçek-hikayesi (lütfen okuyun)

Konu hakaret ve aşağılama içermemektedir. Lütfen düzenleme yapılmasın.
      Bizi yöneten moderatör ve operatör büyüklerimizden ve de idareci abilerimizden anlayış bekliyorum bugünlerde bir konu açmak kaç saat vakit alıyor. (hele ben isem baya çok)

tebessüm ettirdiysek ne mutlu

Evet arkadaşlar beğendiyseniz lütfen beğenmeyi unutmayın . Emeğe saygı + Rep lütfen ( bugünde bayağı lütuf yaptı )

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • farkindamisin bilmem ama 200 k generallık ile yan aramıza som Attın.
      Kaile alıp saldirma gereği bile duymadık.
      Artık sizi tanıyoruz.
      Savasmaz siniz boş şehirlere girecek iki rapor alacak astım kestim hava atacaksin.
      Saldırsak Rodos üstüne Rodos basacaktım sonra burada marifet yapmış gibi anlatacaksın.
      Yüz tane rapor verip aldığın bir raporla artistik yapan adamsın.
      Burada istediğin kadar anlat seni burada herkez biliyor artik

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von slowe ()

• ya bu şey değilmi 'savaşcı dersin' diye nick yapıp savaştan kaçan :D
      şimdide 'korkma bu kadar' yazmış 2 tane deniz cephesinde karşıladık arkasına bakmadan KAÇTI ! :D korkma bu kadar diyorum sana fazla kesmicem söz :D

ayrıyetten ışın attım merkezlerine falan orda 4-5 ada göstermişsin o adaların 2 sine hiç giremedin 1 i nede yarım yamalak girip kaçtın :D yav sen şu egonu bi kenara bırakıp şow işlerinden bi vazgeçsen artık güldürmüyor

yağma görmek istiyorsan buradan
      adam akıllı kesimli rapor görmek istiyorsanda şuradan bakabilirsin

ana şehrimin bulunduğu ada dahil hiç bi şehrime tek 1 asker gemi bile atamadın

olayları farklı lanse etmeyi bırak herkes kimin ne olduğunu biliyor
      yiyin yağmanızı oturun oturdugunuz yerde :kiss)

• archness schrieb:

Evet sevgili az ve öz olmayan sayıdaki forum sakinleri
      biraz aradan sonra yine buralardayız bilinsin ki her zaman gelebiliriz her zaman gidebiliriz

Ancak Bazı Arkadaşlar Sadece Yokluğumuzda Aslan Kesilebilir. Ben Varken O İş Naşş Pardon Yaşş..

''Tarkan - Dilli Düdük arkadaşlar'' dinleyin öneriyorum iyi parça

malumunuz üzere 3 4 ittifak birleşmesine rağmen savaştan çekilen CTB ittifakı meydan boş saha bizim havasında etrafta dolanmaktaymış.
      Lakin raporlarda görüleceği üzere laf ile peynir gemisi yürümez zira ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Vakit denk gelmiş oyuncaklarım da çokça konuşur olmuş ( evde barbiem var alınmayın lütfen )
      ee Hoca da durur mu ( Ben ) yapıştırmış ışını CTB merkezine ve elbette olaylar gelişir ( gelişmedi )

Şüphe yok çok konuşan arkadaşlardan birisi ( tmm tmm benim de çenem düşük ) muhtemelen adı buralarda gezmez sanıyordu bizi tanımıyor tabi.

Heyecanlı bir arkadaş öyküsü güzel :=)

DD3

Bu arkadaş 3 şehri yan yana dizmiş

nereden ne kaçıracağım diye hesaplarken kaynakları da eritmesi lazım malum ( ne bulsa basıyor )
      sursuz şehirde bina basıp ordusunu da hangi şehire koyacağını şaşırınca pose avantajıyla

10 hoplitlik yağmayı yiyiverdi e kardeş bi bak nereye ne birim atmışız kıyamam bina iptal edip sur da dikmedi :/ bunlar savaşçı inandık tmm

oyunu rahat oynayan bir arkadaşta bu kusra kalma keyfini kaçırdık biraz ama sende kaçırmış olabilirsin bu sıra kaçan kaçıran belli değil

hm gelelim en karacı ilk karacı hep karacı en iyi arkadaşımıza adını bi yerden hatırlıyorum yarım milyon ( böyle diyince çok gözüküyor ) yağma attığım arkadaş

e be biraderim tamam murat abi ( slowe ) bana özelden taktiği verdi casusa gerek yok direkt yollayacaksın tüm orduyu ( nereden baksan iyi taktik )

ama canımsın adam senin ittifakında bir baksana suru kaç seviye ( şehrine çift sol klik ) dalma demiyorum yine bodoslama dal saygıdeğer karacı

Ve tatiller... kaçınılmaz. yargılamıyorum yok pardon yadırgamıyorum bende tatil yapıyorum

Aman diyim buralara gelipte sen bir de karşı tarafı gör yazmayın arkadaşlar ( karşı taraf bizimkiler )
      2 gündür yan adanızdayım hani taktik casus değildi saat başı farklı isimler tatbikat mı var ?
      buyrun geliniz madem.

Lütfen pokemanlara cevap vermeyin onlarda lütfen yazmasın zira bunu okudum ve artık olaylara çok farklı bakıyorum
      bilmemnesözlük./w/pokemonun-gerçek-hikayesi (lütfen okuyun)

Konu hakaret ve aşağılama içermemektedir. Lütfen düzenleme yapılmasın.
      Bizi yöneten moderatör ve operatör büyüklerimizden ve de idareci abilerimizden anlayış bekliyorum bugünlerde bir konu açmak kaç saat vakit alıyor. (hele ben isem baya çok)

tebessüm ettirdiysek ne mutlu

Evet arkadaşlar beğendiyseniz lütfen beğenmeyi unutmayın . Emeğe saygı + Rep lütfen ( bugünde bayağı lütuf yaptı )
      heh he anladık canım sen değilmiyidn savastan sonra hesabımı acık bırakcam yagmalayın diyen simdi ne oldu sana gelseler köye gittim net gitti dersin tatil yaparsın bravo sana 2 yagma almıssın lips serberinin tarlası
    • Evet gelelim yeni yeni raporlara
      Malumunuz bir önceki paylaşımlarda CTB merkezine ışın attığımı biliyorsunuz [ bilmiyorsan öğren. Hocamıza selamlar (C.Karatay) ]

Hafiften önceki mesajlara değinmek isterim ( yalan uzun olacak )

Öncelikle Hiç ( yazıyla ''sıfır'' rakamla ''0'') rodos basmadım ancak bunu bana diyen kişiler zorda kalınca ''şakkadanak'' rodos basmışlardır. Yadırgamıyorum sadece zabıtlara geçsin.

Bu ışın atmamdan gelen süreçte

Rodos basmazsan saldırırız gibi teklifler aldım. Hani kaale almayanlar için söylüyorum.
      Özelden ben başkalarına benzemem benle savaşırsan sonun kötü ben şöyleyim böyleyim diyen biradere hiç saldırmamışım.
      Acaba aramızda kültürel olduğundan olabilir mi ? Eveet eveeet öyleydi.
      Dün gece tüm şehirlerini dolaştım ama boş, ss lerini illa isterse buraya eklerim.

Biraz vakit sonra ''gel resmi savaş olsun'' burada harcanıyorsun tarzı anlaşalım teklifi de aldım

Bu CTB baya teklifkar çıktı ama malumunuz ben bu arkadaşlara vaktinde savaş tarihi verdim ancak tarih geldiğinde ortada yoklardı . ( Puf olmuşlar abisi ).

Bir arkadaş bak geliriz ha!! demişti ona hithafen

Ben böyle iyiyim şöyle asarım böyle keserim sen şöylesin diyen biraderime gelsin

bana yazı yazma arkadaşım icraat göster.

Bu arkadaşlar ben ışın atmadan 2 3 saat öncesine kadar hala forumda esip gürlüyorlardı, heheyt be ama

HAREKET YAPMA HAREKETİN KRALINI GÖRÜRSÜN.
      yes olrayt.

Diğer arkadaşların olaylar hakkında bilgisi yok sadece pokeman vazifesi ancak
      1.si hesabımı sözde savaştan CTB nin geri çekilmesinin ertesi günü açabildim. ban yiyene kadar 1 kere saldırılmadı herkes biliyor.
      2.si kime ne olur bilinmez benim bağlılığım yok giderim gelirim keyfime göre
      3.sü ''İroniden anlamayan nesile aşina değiliz'' bu kalıba bir hafta çalışsın araştırsın. Mümkünse biraz kitap okuyup ufkunu açmanı tavsiye ediyorum

Gelelim raporlara

Bu hep karacı en karacı arkadaş şehrine gemi koymayı bilmiyor olabilir mi karacı çünkü ( sene olmuş 2018 hala kara deniz mi var? )

Bu raporları sırf boş yapılmasın diye aldım

Şunu çok net söyleyeyim arkadaşlar YAĞMA ZAFER DEĞİLDİR!. Bir kaç m kaynak için değişik değişik oynayan arkadaşlar oyunu çok ileride daha güzel anlamaya başlarlar.

Bu arada yağma attıklarım ses etmiyor bu güzel demek ki yakında hiç biriniz konuşmayacak.
      Yalnız cordobez ve mefistofeles bu geceden hal olacaktı ancak kaynaklar puf olmuş.

Slowe ( murat abi ) forumda olmanın hakkını verenlerden ona yağma atıp bitmeye yüz tutmuş forumun daha kötü hale gelmesine göz yumamam lütfen anlayış gösterin..

Ve Her Hazin Öyküde Olduğu gibi Tatiller..

Bu kadar Tatilden sonra aklıma şey geldi. Yerli komedi seri filmleri gibi

Şimdi sizin adınız ÇILGIN TÜRKLER BURADA ya
      2. film gibi olsun ÇILGIN TÜRKLER TATİLDE nasıl ama, başrolde archness :=)
      yine üstaddan gelsin

Bundan sonra ÇILGIN TÜRKLER BURADA yerine ÇILGIN TÜRKLER TATİLDE puahahahha

Yorum ve beğeniyi esirgemeyiniz.
      Unutulmasın ki
      Beni sizler yarattınız.

El emeği göz nuru hazırlık.Tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu.

Beni siz delirttiniz.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • yağmaları için tebrik ederim.
      Yagmalarini kucumsedigim yok güzel raporlar.
      Ama bizim sayfaya bakarsan liderinizi dahi 1 buhardevi ile yağmalandıgini görürsün.
      Marifet biryerlerden asker gemi satın alıp merkeze işin atmak değil.
      Attığın o işinin hakkını vermektir.
      Yoksa 200 k generallık yüklenmişin.
      Yanıma gelmişin
      Robot değilim sürekli online olayım.
      Gece bir saatte gelirsin Yağmalarsin
      Yapabiliyorsan som attığın yerde birinin askerini yada gemisini kes.
      Neden saldirmadigimiza gelince saldırmadan da gp nin 4 de birini kaybettim.
      Saldırıp neden seni eglendirelim.
      Tabii bu saldirmiyacagiz anlamına gelmez.
      Bi gece ansızın gelebiliriz de.
    • Bu pokemanlar neden çok konuşuyor pokitop yok heralde koyamıyorlar...

Az eğlenceli olsun istedik yoksa rapor da ziyadesiyle var. Ayrıca bakana bağış yok bakma kardeşim. ( gözüne kurban bir şey olmaya )

Neyse senin canını hangi sw de yaktım bilemiyom malum bulunduğum sürece hiç bir sw de kimseye çiftçilikle ağalık paşalık yaptırmam bileğinin hakkıyla alacaksın serveri ki eyvallah diyelim.

belli ki sende de bitmez tükenmez bir ateş yakmışım ama olsun seviliyorsun ^^

bi iki rapor koyayım en azından sürecin devam ettiği gözüksün
      bir rapor al dediler savunmadaydım çıktım vurdum geri geldim. siz neye yapamazsın derseniz ben yaparım.

puhhahahhaha buna çok güldüm kendi de izliyorsa selamlar.bu olanlardan sonra beleş yağmacı olduğunu anladım

Bana özendi sanırım ( ben göstere göstere vururum çünkü ). tamam bir şeyler öğrenmeye çabalamışsın az çok kapmışsındır da ama bu kadarı yetmez ileride yine dene elbet başarırsan tebriğe geliriz o vakte kadar sıradan kendi çapında yağmalarla takıl 34242 m bedava kaynak falan yağmala.

bak mesela bu yağma ama sana anlatmıcam nasıl aldığımı sonra imreniyorsun deniyorsun başaramayınca da hayal kırıklığı olur falan üzülürüm.

Savaş devam ediyor 1 v ctb yapıyorum yaptım yapacam ( 3'lü kalıp tek bi cümle sayılır )
      neticesine göre burada herkes yaptıklarıyla ya da yapamadıklarıyla erdemli şekilde gelir konuşur.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • sen ve senın gıbı zıhnıyeter yuzunden bu oyun bu kadar zevksız hale geldı
      uzerıne 100 200 k generallık cekıp savunmaya yatıp
      savasmayı marufet sananlar yuzunden ınsanlar savastan soguyor.
      yenı bır cephe acmaya kalksak savasacak adam bulamayız ıttıfakta
      ıkı tane depo ayarla bır gun bırınden bır gun dıgerınden gp cek savas
      sonrada buna ıttıfak savası de
      oldu olacak bızden bırınden duello teklıfın de bulunsaydın da onunla kapıssaydın dıger oyuncuları bos yere rahatsız etmeseydınız
      sımdı bazı sıvrı zekalar cıkıp taktık maktık dıyecek.
      bu taktık maktık degıl bu bızde savasacak adam yok o yuzden butun ıttıfak bırlestık bı depo yaptık
      bu ara en onlıne kısımızı de bulduk
      hala bır ıttıfak olduklarını gosterme cabasıdır.
      ama gercek oyuncular neyın ne oldugunu goruyor anlıyor
    • Öncelikle Tebrikler archness kardeş 22 askerımı kesip bu kadar sevinç çığlıklarına girip forumda paylaşmana hayran kaldım açıkcası tabi alabildiğiniz raporlar sadece bu bizim 10 da 1 imiz kadar değil inan üzüldüm haline tüm derdinin savaştan kaçıp tatile alıp havanlara kadar kestirip arkadaşlarını su ismital ettiğinden bi başarı sağlayıp göz boyamak olduğunu herkes biliyor 1 vs ctb demişsin yanına 3-5 ittifak daha al gel buyur hodri meydan ne yapabilirsin ki ? kaş yapıcam diye göz çıkartma arkadaşlarına ama :)

ben şu tarz raporları foruma asmaya utanıyorum elimde 10 larca rapor varken böyle sana içim yandı gerçekden kardeşim seni bu hale düşürenler utansın dicemde utanmıyoruz eziyoruz resmen :)
    • beyler siz kime laf anlatıyorsunuz ?
      bu adamlar değilmiydi tek cephede kalıyonuz cephane buguyla savaş yaptık sanıyonuz diye forumda yaygara koparan
      bu adamlar değilmiydi 3-5 alev kesince foruma savaşı kazanmış gibi raporları asan :D
      dejavü oluyorum resmen aynı senaryolar başrollerde gene aynı isim :D
      700 raunttur savaşta savunmada yatan sadece depolardan gp çekerek savaş yaptıgını sanan
      saldırdığı yerlerde karşılayınca max 5. rauntta beyaz bayrak çeken kendini savaşcı sanan bi kardeşimiz var biraz büyüsün oda öğrenir savaşmayı merak etmeyin :rolleyes: