Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1 cephede kaybettim bunu acıkca dile getiririm ama adilce savastım surdan asker kacırmadan arkadas kalitesi kadar konusmalı artık :) 30k gp ilede kesiliyosa artık ne diyim dew e bn

hep aynı numaralar asker kacırmalar savastan kacmalar bn bos sehre gelemedim sizin gibi tek basıma 2 adyaa 0 gemi ile girdim biraz kalite ve saavs bilgisi edinin ki sizi ciddiye alayım

Ben izin verdikçe rahatsınız !!
    • yağmalardan devam edelim

dün biraz hırpalandıklarından ötürü bir kaç Kıyım ittifak üyeleri tatillemekte buldu çareyi o sebeple gündüz biraz durgun geçti

tabi tatiller neticesinde Kıyımlı arkadaşların oyundan çok kopmaması adına buradan çekildim neyse ki başka tarlalar sürülmeyi bekliyordu

gelelim gece bana operasyon yapmaya çabalayan ctbli arkadaşıma
      çok sevdiğim komik birisi kendisi :=)
      ancak daha gün ışıldamadan başarısız girişimini bizim forum sayfasında örtmeye çalışması hoş olmamış kendisine yakıştıramadım. ittifakından abileri de savaşı forumda kazanmaya çalışıyor sanırım oradan çekmiş.
      casuslarımın hepsi sizlerin şehirlerinde olduğundan, her bir şeyim meydandadır keza pek çok kez casuslamasına rağmen ben uyurken kendi kendini kestirtmeyi nasıl başardı şaşırdım açıkcası : /

daha sonra toptan saldırıya geçip beyaz bayrak çektiği raporu da buraya asıyorum kimseye savaştan geri kaçtı gibi cümleler kurmamasını tavsiye ediyorum

görüldüğü üzere 1 değil , 2 rapor kazanmışım birisi uykumda ama olsun
      kendisi kıstasım zaten değildir ancak ordumu surdan kurtarmam bile öyle zoruna gitmiş ki şaşırdım sanırım 7 büyük günahtan birisi buydu.
      taktik namına bir şey bilmediğin aşikar buradan anlatmam uzun sürer ama son saniyeye kadar ordu içeride mi diye bakmana çok güldüm açıkcası
      ayrıca topuklarına sert vurma acır *swh. ileride sen de belki güzel bir savaşçı olabilirsin.

---Lord of the archness

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Ctb ittifakı yağmalarına devam
      bu üyeler varla yok arasında sanırım kimse hop ne yapıyon diye bir karşılık göstermedi : / ittifak mıydınız topluluk mu

arkadaşlarda daha kaynak var ben sıkıldığım için böyle bıraktım
      yeni sulara açılalım.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • 1 aylık büyük bir savaşın son cephe raporlarını da daha fazla geç olmadan paylaşayım . Oyunla alakalı sıkıntılar olsa da savaşta benim şehrimden kırmızı rapor alacaklarını 5 yada 6. rapordan sonra anlayıp savaş bitti. İki tarafta iyi gp altın harcadı raporlar mevcut kimin hangi ittifaka geçtiği yardım aldığı da mevcut. Bu savaş gibisini yapabilecek başka ittifak tanımıyorum ve yok zaten lips serverın da.

• ctb tarlaları sürülmeye hazır , yalnız sağlam bina basıyorlar tebrik ederim sizin işiniz çiftçilikmiş ,savaştan kaçmak yaramış böyle iyi olduğunuz işlerle uğraşmaya devam edin.
      ayrıca kedicikte mışıl mışıldı bu gece , kime gideyim diye çok kararsız kaldım dikkat edin piyango size de vurabilir. ça ça ça

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Cümleten merhaba değerli arkadaşlar,op arkadaşlar

Geçtiğimiz bir kaç gündür korsanda CTB-KIYIM-1915 in ortak mürcüsü Helcat i devirmemden dolayı merkezimden uzak olan ufak şehrime Cellat Tugsat ve 1915 ittifağı operasyonlar düzenlemiştir..
      Hazırlıksız olmama rağmen nasıl cevap verdiğimi ve sonrasında hepsini nasıl teker teker gezdiğimi sizinle paylaşayım..

Füze yapmaya çalışıp yapamadığı x20 var bundan rahat

Bununla beraber 500 den fazla füze kesimi oldu..

İttifakça geldikleri kara savaşı

Vee elinde 100k dan fazla generalle kaçtı :baby:
      Yine beklerim..
    • 1915 in bu saldırılarını ger püskürttükten sonra hepsini bizzat kendi şehir ve adalarında ziyarete gittim
      @YILDIRIMBAYEZID sağolsun yağmalara eşlik etti :)

Öncesinde Cellatın füzeleri yedik yine :) Gelmiş süs gibi duruyordu
      Öncesi

Sonrası

Raporlarla devam ediyorum

Ertugrul tatile kaçtı varan-1

eru tatile kaçtı varan-2

oropher yağma yedi tatile kaçtı varan-3

Veee server 1.si de olsan yağmayı yersin çiftçi arkadaş..

Gördüğünüz gibi hep tatil yapıyor bunlar
      Savaşacaktık neredesiniz ? :kilit:

The post was edited 1 time, last by ObiWan: Sslerdeki tam ekran görüntüsü kırpılmış haliyle değiştirilmiştir. ().

• Normalde buraya tek mesajım yok ama atamadan geçemicem.
      Füze yapmaya çalısıp yapamadığı x20 diyorsun yaptıklarımıda atsan gerçekten dürüst bir davranış gösterip :)
      ve 500 füze derken savaşta kesilenlerle beraberse senden ölmüyormuş gibi hava yaratmasan keşke. Eğer füze taktiği ile 500 füze kestim diyorsan burada baya büyük yalan atmış olursun :) 1 kere fuze tutturdun ondada 100 füzem gitti o kadar :) baskada yakalayamadın hep yakaladıgını zannettın :D örnegin sen oraya marıfet gıbı x20 yazıyorsun ya sen bı fuze taktıgıne cıkınca kac aksıyon yapıyorsan o kadar 'x' :Dcevabı sen ver ben sayamadım
      Sadece forumda şekil yapıyorsunuz elındekı kendı ordunla kendı deponla savasamadın ucan hollandalıyı ındırdıgın ıcın savası bıtırdık adına kactı dersın bıraz altın yak ben gene gelecem sana :D

CeLLaT_TuĞŞaT (1915)
    • cellat_tugsat wrote:

koyulan raporlara da baktım 115 füze kesilmiş savasların toplamında 500 nası kestin :D :D
      İttifağın tatilde alayınıza saldırdım tek tek tatile aldınız.
      Kesilen füzeler 500 ün üzerinde raporlarına aç bak.. Ne kestiğimi iyi bilirim.Boşa giden aksiyonum oldu onlar tutsa daha güzel olurdu.O korku yeter sana..Uyuyamadın korkudan be :)
      Gp deposunu niye üstüne alındın ki.Onun sizinle alakası yok.
      Altın-gp-amb hiç sorun değil Allaha şükür.Senin için sorun ama gördüğüm kadarıyla..Oyunda yalnızca bana zarar vermek üzerine bir amaç edinmişsin, piyonsun zaten CTB-KIYIM ın piyonu..Söyle onlara az daha gp altın versinler.Hepsini doktor harcattı dersin :baby:
      Bugün kendi şehrini kurtaramadın daha..

• tartışmayacam 500 füze diye avun sen elınde rapor olsa 30 kere koyardın :D .. tamamen burda gösteriş peşindesin boşa yormucam kendimi buda o sehrını acamıyor dedıgın raporun tamamı eksik atmışın tamamlayım :)
      CeLLaT_TuĞŞaT (1915)