Piyon ittifakı sözde savaş raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Piyon ittifakının gurur duyacağı raporu daha önce paylaşmıştım ama tekrar paylaşayım. Baktım ki üyeleri sadi uzuuuuuuuuun tatilden geri dönmüş, bana saldırıyor. hemen karşılık verdim.

adadan yükselen dumanlar çok uzaktan görülmüş olacak ki, dumanı gören gelmeye başladı :D
      neyse dedik biz işimize bakalım. ufaktan kesime başladık.

Sonra çok garip olaylar silsilesi yaşanmaya başlandı. Hani forum kahramanları hem bizim sayfamızda hem kendi sayfalarında sürekli şikayet ediyorlar ya "rodoooooosssssss" diye ağlıyorlar ya... inanın, bunu duyan rodos heykeli utanmaya ve ağlamaya başladı. hemde içini çeke çeke, hüngür hüngür :D

rodosu yedikten sonra keyifle askerlerimin kesilişini izlerken, birileri savaşa dahil oldu

Siz forumda ahkam kesmeye devam edin, arkadan dolaşıp ikincil hesaplarınızla yağmaya devam edin. ama sonra tatile almayın haa :bump:
      Zoru severim, imkansız zaman alır... :sukur:
    • Piyon ittifakı sözde savaş raporları sayfasındasınız, yani doğru yerde paylaşım yapıyorsunuz.
      Arkadaşımız tatilciliği üyeniz sadi den öğrenmiş olabilir. kendisini bir kaç kez tatile göndermişliğimiz var. Zaten sizinde yan adaya gelip sömürge kurmanızın, bana ve adamdaki arkadaşlara saldırmanızın sebebide arkadaşınızın tatile gitmesini engellemekti >oley: :br::

Eğer benimle muhatap oluyorsanız ben tatile almam, aynı adadayım. buyrun gelin. sizi her daim ağırlamaktan şeref duyarım. beni durduramazsınız, engelleyemezsiniz. sizin aklınıza gelmeyecek taktiklerle, bütün ittifaklarınızın (ssf,rüya ve diğerleri) şehirlerimi ve limanlarımı engellemesine rağmen halen savaş bölgesine asker ve gemi gönderiyorum. benden öğreneceğiniz çok şey var. Takipte kalın... başka yere ayrılmayın.
      size son bir tüyo vereyim : o getirdiğiniz gemi sayısını biraz artırın. birde engelleme yapmak istiyorsanız arada bir mutlaka işgal kaldırıp yağma yapın. limanlarda mutlaka her türden en az 2 raund yetecek gemi bırakın. bunlar bu işin ince ayrıntılarıdır :bet:

Zoru severim, imkansız zaman alır... :sukur:
    • Benim yorurm yazdığım yer tıklanma rekorları kırıyor bu aralar :)

Rahatsız olanlar var heralde. Sirkülerde isim felan vermeler. Sanada sıra gelecek.Duyuyorsundur olanları. Seni 5. yazdım 8)
      Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D GENERALİ

D A N D İ K