``ava giderken avlananlar :))))`` mesajı üzerine

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ``ava giderken avlananlar :))))`` mesajı üzerine

2m puanlık yüce imparator `akilah` ile ilgile birkac anımızı sizlerle paylasmak isteriz .

Gece 01.00 sularında düzenlenen operasyonda önce bagıs hesabını tatile alarak PÜSKÜRTMEYE calısan,Daha sonra girdigimiz adada asker KAÇIRAN,kacırmayı basaramayıp son çare olarak Önce kendi HESABINI, sonrada `Unique` adlı hesabı tatile alıp KAÇAN kişinin hatırasını buraya asarak bir manipule`nin daha engellenmesine vesile oldugumuza inanıyorum :)

GELELİM RAPORLARA ;

Şimdi gelelim bu İkili`nin arasında `EVLATLIK` gibi kalan ve bı anda terkedilen KENDİ ADASINDA Kİ DİĞER AGARTHLI ARKADAŞA ;

Kime niyet kime kismet gönül isterdi ki akilah`ı keselim ama kendisi KACMAKLA MESGULDU MAALESEF :baby: :br::

Vee YAĞMA RAPORLARI ;

Akilah`ın tatile alarak forumdan kacmaya calısmasını engellemek suretiyle paylastıgımız bu raporlara birkac maddede biz eklemek isteriz ;

1)akilah`ın adasına öle plan yapıp girmeye gerek yok ufak diş göstersen sölediklerini yutup Kaçar zaten :zuhah:
    2)davul bile dengi dengine lafına aldırıs etmeyiniz . cünkü bu oyun yürek meselesi 8)

3)Daha önce saygı sınırlarını acıp 2 gün banlanan akilah bu seferde `kactın,ışınladın` laflarını söyledikten sonra o muazzam ekonomili hesabını gecenin 1`inde tatile alması bencede son nokta oldu :zuhah:

Bu oyunda EGO kasıp kendilerini yenilmez zannedenlere vurmus oldugumuz SOPA kalan tüm Ego sahiplerine bir ders olur umarım :bet:

Burada daha cok sıralardım cümleleri ama ZEVK vermiyorsun be Akilah , daha önce belirttigin gibi adama gelmis olsaydın zevkine savasırdım ama artık Sizlerin yapmıs oldugu tüm soğutucu hamleleri tek tek kullanacagım :thumbsdown:

Son olarak Yürüttügümüz BAŞARILI OPERASYONDA EMEGİ GECEN HERKESE TESEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM

SAYGILARIMLA :hophop:

• O konu başlığını hatırlıyorum,yazılanların da içeriğini az çok biliyorum..

Bu oyunda puandan daha mühim şeyler var..

Çatısı yeşil arkadaşını düşünmeden geride bırakmak gibi...

Bunun izah edilebilir bir yanı yok,sadece isimler değişiyor yoksa aynı senaryo kendini kurtar geride kalanın pek önemi yok..
  • yine mi spam ?

Tek bir cevap yazacağım ama korkuyorum sayısız spama maruz kalırız diye.(Hem özelden hem forumdan spam üstüne spam.)Çok uzun yazmayın hepsini okumuyoruz göz gezdiriyoruz sadece.

Mantığını anlatmak istedim ama olmadı.Asker kestirmeyebilirsiniz,aynı adada olan yakınınızı arayıp onun da asker kestirmesini istemeyebilirsiniz.Hesabınızı tatile alabilirsiniz,aynı adadaki yakınınıza da hesabını tatile aldırabilirsiniz.

Tüm bunlar aynı adada ve aynı ittifakta bulunduğunuz dostunuz kamarata'yı bir başına bırakıp 2 hesabı tatile alıp onu kaderine terk ettiğiniz gerçeğini değiştirmez.

Burada sadece hesabınızı tatile almadınız onu geride bıraktınız ve bencillik edip kendinizi kurtarmak için kaçtınız,o milyonluk puanlarınızın bir önemi olmadığını siz kendiniz gösterdiniz aslında.

Size saygı çerçevesinde yaklaştım ama siz özelden saygısızlık yaptınız malesef.Yaşınıza hürmeten ve bir hanımefendi olduğunuz için bana sataşmadığınız sürece muhatabım değilsiniz.

iyi oyunlar
  • :) yazdıkların beni sadece gülümsetiyor....sana sataşmadığım süreceymiş; yaw maxwelin hamiliğine soyununcaya ben seni tanımıyordum bile. seferberlik ilan edip gelen sen... sonra koşa koşa çok büyük iş yapmış gibi hem de maxwele yazdığım birşeye atıf yaparak yayınlayan sen. konuyu az çok biliyormuşsun konuyu bilsen utanırdın maxwel yerine..seferberlikle gelebildiğin birini yargılayan sen. sonra saygı abidesine dönen sen.. balamir beni tarla deyip yayaınladıklarınla ve şakşakcılarınla karıştırma..
  • balamir hani bana özelden attıgın mesaj var ya dışarı çık oksijen al diye bende sana onu tavsiye edeceğim şimdi. valla zarar vereceksin kendine. ne demek istediğimi gayet iyi anladım. akıl oyunları laf cambazlıkları ile olmuyor bu işler... bu da kimmiş diye baktım nerden çıktı ortaya diye merak ettim:)) sonra baktım ki maxwelle aynı kafada.. iki yağma yapıp seferberlik ilan edip foruma dökülenlerdenmiş öğrendim:))
  • hakkımda tüm bilgiler mevcut. ben tek bir kişiye bile sormadım bu kim diye. sadece foruma baktım seferberliğinden sonra:)) ya sen hiç muhattap olmamışsın maşallah, kan bağım , o bu her bilgi mevcut :)))) ne çok ciddiye almışsın öyle.. şöle bir bakıp geçmen doğalda bu ne böyle:))) maxwele yazdığımda ne çok dokunmuş sana.. bi sor bakalım neden yazdı sana bunu diye. ne diyecek. kafa aynı olduğu için alacağın cevap sana tuhaf gelmez o ayrıda... sor bakayım çaka beye ne söz vermiş ne yapmış... bana o bu bahsetme biliyorum ben sizi...
  • burda çoğunuz delikanlısınız. ilk önce delikanlı gibi verdiğiniz sözleri tutacaksınız, sonra kimseyi arkadan vurmayacaksınız gider ayak, seni dediğim gibi tanımam genel davranış tarzın bu mu bilmem ama gezdiğin kişileri tanırım ve bana oyun ahlakı verecek bir oyun ahlakına sahip olmadıklarını iyi bilirim. gezdiğin kişiler kadar değerlisin benim için...
  • uzattıkça uzattınız diye son kez yazıyorum.Hayal dünyasında yaşıyorsunuz gerçekten.

Saldıracağımız adada olan hesaplar ile ilgili bilgi alışverişi oldu sadece kendinizi nimetten saymayın yani.sizi bilmem etmem oyunda bir aksiyonunuzu görmedim bugüne kadar.tek bildiğim bizimkiler sizi korsanda saf dışı bıraktıktan sonra bir daha korsanda esamenizin okunmaması.

egonuzu kendinize saklayın lütfen,3 kişi geldik saldırdık seferberlik diye yaygara kopardınız,çok pişman oldum saldırdığımıza çok konuşuyorsunuz ve çok uzatıyorsunuz alakasız bir sürü şey yazmışsınız.

Balamir wrote:

Benim tanınmak gibi bir misyonum ya da gayretim yok,ada arkadaşımı kaderine terk edip,tatile alıp kendimi kurtarmak gibi bir vizyonum olmadığı gibi..

iyi oyunlar

adaya geldik ittifak arkadaşınızı bırakıp gittiniz,şununla ilgili tek cümlenizi görmedim çorbaya çevirdiniz forumu.

hadi kolay gelsin size,gözlerim kanadı
  • benim korsanla ilgilendiğim aylar 5 i geçmez. oyuna başladığımda da ilgilenmedim çok uzun süre. sonrada sizinkilerle muhattap olmamak için bıraktım:)) ben korsancı değilim:))
    yaygara koparmışım ben:)) yaw koşa koşa buraya düşmüşsün:)) seferberlikle geldiğin kişiye:)) görünce bende bu kadar mantıksızlık olmaz diye cevap yazdım:)) arkadaşlarımı gerektiği zaman ve bunu yapacak durumdaysan savunurum ben . iyi bilir size sıgınanlar:)) tek söleyebileceğin bu değil mi. gece yarısı seferberlikle gelen biri ne diyecek ki başka:)) sonra yorumlanınca da davranışları ne çok yaygara kopardın oluyor:)) bugün kü durum ve yazdıklarım hep birbiriyle alakalı ve belli bir süreçte yaşananlar deneyimlerin sonucudur.. iyi laf edince buralarda haklı olmuyorsun:))
  • aaa son bir şey de söyliyeyim:)) benim başlığıma atıf yapıp kullanmışsın ya:) şimdi sana ava giden avlanır ne demek açıklamıyacağım. yaz nete oku. benim maxwelle yaşadığım tam buydu. vurup kaçmaya çalışırken yakalandı ve aldıkları malzemeleri geri verdi. hem de saldırmazlık anlaşması yaptığı bir adada. senin durum ne bu sözü kullanabileceğin. tek aklım kesmedi. topladım ittifakı gittim. gece seferberlikle saldırdım tatile aldı:))) ittifak savaşı mı ilan ettik merak edip bana sordu:)) ben verdiği sözü tutmayıp gider ayak saldıran birini burada deşifre etmişim bu sana neden dokundu bu kadar:))