ARMAGEDDON İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrik ederim beyler sizi de Delta ittifağınıda takip ediyom herhalde zengin bir ittifaksınız Delta ittifağı sizi kıskanıyor sırf gp deposu taşıyorsunuz diye suçluyorlarda ama şunun farkında değiller ikariam onlara da aynı olanağı sağlıyor neyse kolay gelsin güzel kesimler hadi rastgele :thumbsup:

#ParamVarSanane
      #NazarEtmeNeOlurÇalışSenindeOlur KKK7

• Keyifli oyunlar.

Şimdi siz bu benim raporu asmışsınız tamam da, be geri çekildikten sonra Odulu Emre arkadaşımın başına neler geldi, onu biliyor musunuz? :D

Buradan yayınlamayacağım tabii, isterseniz sayfamıza astığımda görebilirsiniz. :D

Tebrikler ne diyelim...
      :thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • :)) şuan devam ediyor savaş bakalım kaç gün dayanabileceksin ben 1 yıl ordayım kacmadan 100 lük rodos vurmadan:)) 200. raund a geldik . ben sizin sayfanıza yazmıyorum alınan raporların hepsi asılacak sende as alıyorsan eğer en doğal hakkın:)) çirkefliğe gerek yok ulubatlı çamura battı kardeşim:)
      :angry:
    • Sürekli aynısını yapıyorsun emre. Sürekli çirkeflik yapan sensin ama insanları suçluyorsun.
      100 lük rodos vurduğun rapor bizim sayfada mevcut gidip bakabilirsin.

Ben hiçbir şeyi çirfekliğe vurmam. Hiçbir zaman oyun için insanlarla ters konuşmam kalbini kırmam. Şu ana sizin ittifaktan çok fazla oyuncu ile muhabbet ettim hatta seninle bile ettik. Ama senin tarzın yanlış. Sen insanları aşığılamayı, sinir etmeyi ve olayları çok farklı yerlere çekmeyi marifet sanıyorsun... Şu yazdığın mesaj bile çirkeflik dolu... ittifakınızdan herkesle anlaşabilirken bir seninle sıkıntı var. Onlara da sorabilirsin benim tarzım budur oyun için ters gitmem kimseyle

Benim yaptığım bu işi Mehmetyarbay 81.8 de günlerce yaptı. Savaştan çekildi füzeleri kesti kesti savaşa girdi. Ben yapınca mı çamura yatmak oldu?

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • ULUBATLI wrote:

Sürekli aynısını yapıyorsun emre. Sürekli çirkeflik yapan sensin ama insanları suçluyorsun.
      100 lük rodos vurduğun rapor bizim sayfada mevcut gidip bakabilirsin.

Ben hiçbir şeyi çirfekliğe vurmam. Hiçbir zaman oyun için insanlarla ters konuşmam kalbini kırmam. Şu ana sizin ittifaktan çok fazla oyuncu ile muhabbet ettim hatta seninle bile ettik. Ama senin tarzın yanlış. Sen insanları aşığılamayı, sinir etmeyi ve olayları çok farklı yerlere çekmeyi marifet sanıyorsun... Şu yazdığın mesaj bile çirkeflik dolu... ittifakınızdan herkesle anlaşabilirken bir seninle sıkıntı var. Onlara da sorabilirsin benim tarzım budur oyun için ters gitmem kimseyle

Benim yaptığım bu işi Mehmetyarbay 81.8 de günlerce yaptı. Savaştan çekildi füzeleri kesti kesti savaşa girdi. Ben yapınca mı çamura yatmak oldu?
      sorun aksiyon yapman değil oyunda da söyledim bende yapıyorum rodos felanda sorun değil oyun kuralı bunlar ama gelip burda raporumun altında tahrik edici davranışlarda bulunursan karşılığını misliyle ödetirim:) şimdi daha fazla raporlarımızı gölgeleme toz ol burdan.
      :angry:
    • Merhabalar;

Savaş ve Yağma Raporlarını yayınlamanız gereken bu konuda; polemik çıkaracak, konu dışı, hakaret veya forum kurallarının herhangi bir maddesini ihlal etmeyiniz. Konu dışı postlarınız tarafımca temizlenmiştir. Lütfen forum kurallarına uygun postlar atınız.

Saygılarımla.
    • Merhaba

Forum Kuralları Madde 14.a dan Felicity modun uyarısından sonra yazan herkese ceza verilmiştir.Konu dışına çıkan kişilere devamı halinde ikinci ihlalden uzaklaştırma verilecektir.Bu mesajım uyarı niteliğindedir.Dikkate alacağınızı umuyorum.Ceza mesajım gecikenlerede Smod onayından sonra cezaları gelecektir.

14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a-) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

Saygılarımla ObiWan