ARMAGEDDON İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yürü git kendi sayfanda ağla.. senin şehrinde kaç gün kaldım kendi şehirlerini boşalttın yağmalamayayım diye yalan mı de bakim :) Ha malzemem birikti diyorsan tekrar geleyim şehrine sorun yok korkup bağışlamayacak veya ulubatlı gibi depolarını yıkmayacaksan :D Her gün onlarca rodos basıyorsunuz. Kendi paylaştığınız raporlarınıza bir bak bakim uyduruk nekadar saçma sapan rapor var toplamışsınız. Savaşın başından beri eze eze savaşıyoruz. Bir tek işgal edebildiğiniz şehrimiz var mı söyle bakayım bana. Gizli gizli değil ha. Açık açık işgal ettiğiniz bir şehir söyle bana. Bizim bölgemize gelip sömürgelerinize sığındınız. Aldığınız raporların %90 ı da kaçak savaştığınız için gizli gizli yağmaladığınız uzağımızda olan şehirler.

Akrep dediğiniz uzman göya işleri çıktığı için savaştan ayrılmıştı. Bir baktım geçen gün 80-80 civarlarında bizden şehri olan arkadaşı yağmalamaya çıkmış. Senden ayrılıp onun adasına gittim doooğru tatile kaçtı. Hala burada ağlıyor musun. Size değil oyun yağmurlu havada su yok.. Bir daha mesaj atman durumunda yağmaladığım bütün deltalıların raporunu sayfanda paylaşırım haberin ola komik çocuk
    • 9-10 yillik oyunculuk hayatimda senin kadar bos bir oyuncu gormedim. Agzin cok iyi calisiyor ama icraatte sifirsin. Benim boş sehirlerime bile korkudan 2 kisi geldiniz. Ne alabildin ? Hicbirsey alamadin 1 tane odun bile yagmalayamadın. Oyle bos sehire gelip klavye delikanliligi yapmakla buyuk oyuncuyum nazarasi atilmaz yuregin varsa gelir savas bolgesindeki sehrimin limanini alirsin savas baslayali 1.5 ay oldu hani nerde muhtesem gucunuz ne benim ne darbecinin ne de devam eden liman savaslarinin hicbirini kazanamadiniz. Sayfaniza gelirim demissin. Senden evvel birtanesi geldi raporlara golge dusureyim sabote edeyim aglayayim derken küüut diye banlandi hem oyundan hem forumdan. Istersen gel bir dene bakalim burda savas raporu asabiliyormusun. Atarli ergen gibi tavir yapmayi birakta savas bolgesindeki sehrime gel orayi alabilirsen agzini ac alamazsan da haddini bil sus. Forumu aglama duvarina cevirdiniz..
    • Abi çok güldüm ya , aşırı güldüm. İnanılmaz güldüm. Neyin kafası gerçekten anlamak zor ''ağzı çok iyi çalışıyor icraatta 0 sın'' olayına ayrı bir güldüm. Kendini anlattı sanki adam :kihkoh:

Muhabbetini yaptığın adam saldırı puanındada savunma puanındada birinci. Bence kafanı kumdan çıkar attığın o son mesajı güzel bir şekilde tane tane anlayarak oku , o zaman kimin boş olduğunu net bir şekilde görebilirsin.

:kihkoh: Yok sen arada gir yaz böyle komik çocuksun iyi saçmalıyorsun iyi güldürüyorsun ahhahaha :kihkoh:

• ALPHADAN yüklü geldi arkadaş ama 12 saat sürmedi kendini bozması :kihkoh:

:hosgeldin:

Aklınca rodos vurup kaçıcak :yardim:

Hanimiş hanimiş... burdaymış :hata::

:br:: Kovalambaç oynamaya gelmiş arkadaş :br::

Karada durum buyken denizdede rodosları konuşturuyor arkadaşlar :thumbup:

Siz mükemmel savaşçılarsınız biz
      :zuhah: Biz boş yapmaya devam edelim. :zuhah:

• Öncelikle Paşam ı tebrik ederim. Adasına geldiğimde birimlerini kaçırmadan, söm sökmeden, rodos vurmadan erkek gibi savaştığı için:))

Detaylı Rapor:

Şahmerdan-Gemisi.................1000(-10836) - Şahmerdan-Gemisi....................0(-13585)
      Havantopu Gemisi......................400(-0) - Havantopu Gemisi......................0(-800)
      Buharlı Şahmerdan..................971(-9271) - Buharlı Şahmerdan...................0(-10360)
      Füze Gemisi........................336(-3098) - Füze Gemisi........................488(-3645)
      Süratli Kürek Botu...................400(-60) - Süratli Kürek Botu...................1903(-0)
      Balon Taşıyıcı......................44(-1150) - Balon Taşıyıcı.....................245(-1516)
      Filika................................100(-0) - Filika.................................45(-0)
      Alev Gemisi..........................0(-1584) - Alev Gemisi..........................0(-3021)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller..........................-405832.8 - Generaller..........................-497723.2
      Saldırı puanı.........................1244308 - Savunma puanı.........................1014582
      Hasar................................20291640 - Hasar................................24886160
      Hasar Dağılımı............................44% - Hasar Dağılımı............................56%
      ---------------------------------------------------------------------------------------------

Galip: EMRE52[ARMA]

Kaybedenler: PAŞAM[ƊЄԼƬƛ], FATSALI52[ƊЄԼƬƛ], orti52[ƊЄԼƬƛ]

:angry:
    • aslinda wrote:

^Sanji ^ wrote:

savas bolgesindeki sehrime gel orayi alabilirsen agzini ac alamazsan da haddini bil sus. Forumu aglama duvarina cevirdiniz..
      bunu yapmadımı yapmış gibi konuşuyor eyer savaş bölgesindeki şehrini alamıyorsa okadar raporu nasıl aldılar anlamak güç bir gariplik var bu işte
      Ne kadar gemisi varsa savaş sömürgesine taşımış sürekli bir şekilde rodos basarak koruduğunu zannediyor kendini :) Halbuki savaş yerindeki şehirden kastettiği ufak bir sömürgeydi bir tek belediyesini 18 seviye yaptı şehir diyor :)) Sarayının olduğu şehri kaç gün işgalde tuttum. Boş konuşmakta uzmanlaşmış bir arkadaş çok da önemli değil :))
    • Artık bizim tarlamızsınız dediğimde gülen arkadaşlar tek askerli tarla sürme şovuna sizleri davet ediyorum :) Sömürge değil ha koca Mertefe adlı şehirden alınmış raporlar :)

#Gizli gizli değil , Göstere göstere..

Rodosun sadece kendi şehirlerinde işe yaradığını öğrenen deltalı arkadaşlar hala şokta :) Geriye tek çare kalıyor Kaçmak.. :)

• Ceza almakta savaşın bir parçası..

durduk yere ceza alıp rapor vermediniz değil mi, sayın Aytim ve Delta üyeleri :) verilen cevap doğru..ağlamayın !

3 ittifak bir olup DELTA'nın en güçlü ittifağına kafa tutarken bunları hazmedip de gittiğinizi düşünüyordum ama yanılmışım :)

yazacak daha çok şeyim varda, forum beni kasıyor, cahil çok veled çok :))

tebrikler ARMA..

..:: Nick ::..