ARMAGEDDON İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrik mesajlarını bırakan bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum.. Bu artık normal bir savaştan çok varoluş yok oluş savaşına dönüştü.. Rakiplerimizin var gücü bu ise yok oluşları kaçınılmazdır.. İz bırakılmadık şehir , bayrak dikilmedik ada kalmayacaktır.. Rakiplerimizin bizi davet ettiği özel her hangi bir ada bir bölge varsa orayada gideriz yeterki savaşacak liman , kesilecek asker olsun..

• :thumbup: :thumbup: :thumbup: 90 2 :thumbup: :thumbup:

Yukarıda gördüğünüz adayı ele geçirince Göztepeli baya sevinip ada görüntüsünü forumda öve öve sergilemişti, şimdi gelin görün o adada neler oldu :saint:

kısa bir özet geçiyim tek tek tüm şehirler temizlendi ve darbeci bir şehre hapsedildi Rodoslar şehir yıkmalar :kihkoh: denendi

ve sonunda ada ele geçirildi.

Tüfekçi kesimleri , hasar dağılımları ortada , Yinede son raunddan bir selfie atalım :bilgisayar:

EEE denizi görmeden paçayı sıvamayacaksın göztepeli , böyle taklaya gelir arkadaşların :D

• MEHMETYARBAY wrote:

Bak canımın içi :) Ortada hiç bir şey yokken gelip aa aslı ablanız mı banlanmış yazıp salça oluyorsun. Ardından hazımsızlık yaptığımızı söylüyorsun :) Şimdi bana de hele sen misin hazımsız ben mi :) Böyle basit düşünceli sırf konuşmuş olmak için konuşan insanlara kıl oluyorum.. İşin mi yok git ne bilim çocuğunu kaydıraktan falan kaydır ne bilim kumdan kale falan yapın bulursunuz birşeyler işte konuşturma beni. Ben neden rakip rodos vuruyor diyor muyum onlar dakika başı vuruyorlar bende canım sıkıldığında :) jokzilla 12 saatte bir gözükara günde bir göztepeli 2 günde bir darbeci 2 günde bir pompa günde bir mavimarmaralı 2 günde bir ve daha niceleri saydırma bana :) O atılan mesajda dünki vurduğum 4. seviye rodosun resmi heral :) ancak senin bu sayfada yerin yok hadi canım bak işine.. Şimdi sen sus ağlayan deltalıların kıyım raporları konuşsun :saplak: :saplak: :saplak:

buyur canimin içi =)
      Ne alakasi var kardesim, Ben lambda serverinde Sen daha arma uyesi bile degilken yillarca arma ittifağının generalliğini yaptim. Bu da benim burda istedigim gibi yorum yapma hakkim oldugunu gosterir... Haaa eger soylediklerim canini yakiyorsa midnight fatih abiniz gibi, evinamin asli ablaniz gibi ve onların sozunden cikmayan (multi hesaplar haric) benim mesajlarimi okumamak için beni engellenen kullanicilara ekleyebilirsin...

Bu sayfaya bir mesaj yazmissin, gp deposu tasimamizdan rahatsiz olanlar Olmus, bizde gemi bitmez vs...demissin... Kardesim adama sormazlar mi kac ittifaktan gp dilendiniz kac gp deposu tasidiniz kac hesabiniz multi kullanim nedeni Ile kapatildi, bizde gemi bitmez demeye utanmiyor musunuz???

O kadar ittifaktan gp tedarik et, yetmedi baska serverlerden gp deposu tasi, ondan sonra da savasın başında gp deposu bile olmayan delta ittifagi uyelerine kac sehrinizi aldik gelin kurtarin de... Eee o kadar gp ve altın Ile bunu da bi zahmet basarın bari, ama bunu da bilek hakkı Ile yapmis gibi lanse edip kendi kendinizi kandirmayin. Zaten şu halde bunu yapamamaniz gario olurdu.

Aras in multi hesaplari ve teamwiever olmadan hicbir sekilde savasamayacagini, ve diger arma üyelerinin ise rakibinden en az 1.5 kat gp farkı olmadan savaş meydanina giremeyecegini benim kadar siz kendinizi de biliyorsunuz...
      Sizin cigerinizi bilirim Ben cigerinizi!!!

Burda körler sagirlar birbirini agirlar yapmaya devam edin savas sonunda teselli vermeye gelecem :)

Aslinda tam benlik savas da insan baba olunca daha bi duygusal oluyor, kiyamam Ben size :)

• Bak güzel kardeşim seni tanımam etmem. Daha evvel omegada savaşırken gene bizim sayfamıza girip bizden yanlı konuşuyordun hiç alakan yokken şimdi ise rakipten taraf konuşuyorsun. Ne hikmetse rakip ittifağın yöneticilerinden birine sordum oda seni tanımıyor :) Sana cevap dahi vermiyorum. Olayların içinde dahi yoksun. Ne derle laf olsun torba dolsun diye konuşan , her yere atlayan bir tür sazan gillerdensin sanırım. Şimdi kaybol sayfamızdan muhatabım değilsin :)
    • MEHMETYARBAY wrote:

Bak canımın içi :) Ortada hiç bir şey yokken gelip aa aslı ablanız mı banlanmış yazıp salça oluyorsun. Ardından hazımsızlık yaptığımızı söylüyorsun :) Şimdi bana de hele sen misin hazımsız ben mi :) Böyle basit düşünceli sırf konuşmuş olmak için konuşan insanlara kıl oluyorum.. İşin mi yok git ne bilim çocuğunu kaydıraktan falan kaydır ne bilim kumdan kale falan yapın bulursunuz birşeyler işte konuşturma beni. Ben neden rakip rodos vuruyor diyor muyum onlar dakika başı vuruyorlar bende canım sıkıldığında :) jokzilla 12 saatte bir gözükara günde bir göztepeli 2 günde bir darbeci 2 günde bir pompa günde bir mavimarmaralı 2 günde bir ve daha niceleri saydırma bana :) O atılan mesajda dünki vurduğum 4. seviye rodosun resmi heral :) ancak senin bu sayfada yerin yok hadi canım bak işine.. Şimdi sen sus ağlayan deltalıların kıyım raporları konuşsun :saplak: :saplak: :saplak:

Selamin aleykum. Oncelikle aldiginiz raporlar icin tebrik ederim.
      Bugune kadar bu sayfaya yazmamistim sebebi ise emeginize olan saygimdi. Fakat goruyorum ki sizde emege saygi yok banlanan sayisiz multi hesap var biz bunlari konusmuyoruz siz gidip ceza almis oyuncularin kendi iradeleri disinda verdikleri raporu asip caresizce zafer narasi atiyorsunuz. Perugino ve seci ceza aldiklarindan dolayi o raporlari verdiler ellerinde asker yada gemi kalmadigi icin degil. Caresizliginizi saklamak icin savasan adamlari arkadan vurup birde burda paylasiyorsunuz.
      Caresizlik insana neler yaptiriyor goruyoruz.. Hic utanma sikilma olmadan ceza almis hesaplardan aldiginiz raporlari buraya asadak kadar dustugunuze gore sikismaya basladiniz sanirim. Hayirlisi olsun..
    • PERUGİNO savaşlar devam ederken ceza almıştır. gemileri ve askerleri iradesi dışında savaşlardan dağılmıştır..
      bunu bir başarı gibi gösterip sayfayı inceleyenleri aldatmak ancak sizlerden beklenen bir davranıştır.
      arma ittifakının sayfayı inceleyenleri bu şekilde kandırması kendilerinden beklenen bir davranıştır..
      "Cemre Düşmeden Bahar Gelmez"