ARMAGEDDON İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bugünkü konumuz yine muhteşem delta itifağının muhteşem savaşçılarının kesilirken bastığı muhteşem rodoslar.

Sen üşenme kalk gel savaş , geldiğin şehirlere hapis ol , maaşı bekleyen memur gibi rodos bekle

Çaresizlik temalı ....

8) forumda ahkam kesmek kolay ama unutmayın hesabı her zaman Biz keseriz. 8)

• ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Sülfür Tüfekçi.......................1400(-0) - Sülfür Tüfekçi........................0(-500)
      Hoplit............................9304(-2882) - Hoplit...............................0(-4000)
      Buhar Devi............................325(-0) - .............................................
      Gyrokopter............................935(-0) - .............................................
      Havan Topu............................122(-0) - Havan Topu............................0(-300)
      Kılıç Ustası......................9246(-3008) - Kılıç Ustası.........................0(-4000)
      Balon-Bombardımancısı.................632(-0) - .............................................
      Hekim..................................45(-0) - Hekim..................................30(-0)
      Aşçı...................................70(-0) - Aşçı...................................30(-0)
      Şahmerdan.............................120(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller............................-7644.4 - Generaller.............................-21700
      Saldırı puanı...........................54250 - Savunma puanı...........................19111
      Hasar..................................382220 - Hasar.................................1085000
      Hasar Dağılımı............................26% - Hasar Dağılımı............................74%
      ---------------------------------------------------------------------------------------------

Galip: kaptanihtiyar[ARMA], hellguard[ARMA]

Kaybedenler: _DaRBeCi_[ƊЄԼƬƛ]
    • MEHMETYARBAY wrote:

GRAND wrote:

selam gençler naber yhaaa :)
      Evinamin asli ablamiz yine gumlemis?
      Yahu nasil bir kaderi varmış, ne zaman bi ittifak savasi olsa hemen hesaplari Ile patliyor :D
      Hangi serverda bir savaş olsa tek savaşmayan fakat en çok yorum yapan pardon boş konuşan insan sensin herhalde :) İşine bak işine..
      ben unumu eledim elegi duvara astim, baba oldum, oyuna pek bakmiyorum, delta ittifagindaki arkadaslar whatsapp dan haber verdi senin eski kankan evinamin yine patlamis multi hesaplari Ile dediler, Ben de gelip yorum yaptim... Delta serverinde en son dayi banlandi diye gelip yorum yapmıştım, evinamin in hatri buyuk yoksa yorum da yapmam.

Arma ittifagi bunyesindeki her bir oyuncu üzerinde gerek lambda gerek omikron serverinde yeterince derin kesik izleri birakmisimdir, Bunlarin icinde dikis tutmayacak kesikleri olanlar da var, ama acinizi bu kadar belli etmeyin, halen cekememezlik probleminiz devam ediyor. Yazdığım iki kelime bile zorunuza gidiyor Halen, tabiki artık kronik oldu bu durum.
      Yazdığım mesaj Ile ilgili cevap yok ama nedense Hep bi hazimsizlik var sizde. Ne grand mış arkadas :)))

• GRAND wrote:

MEHMETYARBAY wrote:

GRAND wrote:

selam gençler naber yhaaa :)
      Evinamin asli ablamiz yine gumlemis?
      Yahu nasil bir kaderi varmış, ne zaman bi ittifak savasi olsa hemen hesaplari Ile patliyor :D
      Hangi serverda bir savaş olsa tek savaşmayan fakat en çok yorum yapan pardon boş konuşan insan sensin herhalde :) İşine bak işine..
      ben unumu eledim elegi duvara astim, baba oldum, oyuna pek bakmiyorum, delta ittifagindaki arkadaslar whatsapp dan haber verdi senin eski kankan evinamin yine patlamis multi hesaplari Ile dediler, Ben de gelip yorum yaptim... Delta serverinde en son dayi banlandi diye gelip yorum yapmıştım, evinamin in hatri buyuk yoksa yorum da yapmam.
      Arma ittifagi bunyesindeki her bir oyuncu üzerinde gerek lambda gerek omikron serverinde yeterince derin kesik izleri birakmisimdir, Bunlarin icinde dikis tutmayacak kesikleri olanlar da var, ama acinizi bu kadar belli etmeyin, halen cekememezlik probleminiz devam ediyor. Yazdığım iki kelime bile zorunuza gidiyor Halen, tabiki artık kronik oldu bu durum.
      Yazdığım mesaj Ile ilgili cevap yok ama nedense Hep bi hazimsizlik var sizde. Ne grand mış arkadas :)))
      bırak ule tatava yapmayı. kendi veya dostlarının çöplüğünde salla belki kaale alan olur.. 3-5 rodoslu raporunuzdan inaktif yağmalarınızdan başka birşeyiniz yok hala konuşuyorsunuz. Sayfa sayfa emek vererek kesip foruma koyduğumuz raporlarımızı adınla kirletme. Aksi taktirde bundan sonraki her raporumu sizin sayfaya manşet yaparım. Ki az uzda rapor yok birkaç destekçiniz var onlarda bakıp bakıp kendilerine gülerler :zuhah:
    • Delta serverinde hesabim yok benim
      Ama delta ittifagindaki kankalarim sizleri tam kivama getirmiş, baksana bi yazdigin mesaja, sanki rakibini muattab alıyorsun. :) desene delta ittifagi seni iplemiyor :) rakibim degilsin, degilsiniz, arma ittifagi hicbir zaman rakibim olmadi olamadi :) raporlara bakiyorum rodos rodos diye zirliyorsunuz, siz rodos nedir bilemezsiniz hic rodos basmadiniz, delta ittifagi savas raporlari bolumunde hicbir rodoslu raporunuz yok... (okumak ve kendinizi inandirma ihtiyacınız olan seyleri yazdim nasil ama :D)

Rakibin sayfasina rapor asma konusunda senin elini kolunu baglayan yok, ona göre rahat rahat istedigini yapabilirsin, ama bu da hazimsizlik sorununa care olmaz be gulum :)