ARMAGEDDON İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Heycanlandım ilk defa yüksek raundlu savaşa girdim demiyorda yanlışlıkla örs yerine R odos a bastım diyor:)) Yersen şehirlere stoklardan aldıkları 10 20 k gemılerı koyup gunde bı kere cephane tazelemek ve sürekli rodos basmak savaşçılık değil acizliktir. Rodos benim ruhumu okşar rakibi çaresiz bıraktım mecbur kaldı der geçerim:)))

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Şahmerdan-Gemisi..................914(-31158) - Şahmerdan-Gemisi.................1916(-31494)
      Havantopu Gemisi......................454(-0) - Havantopu Gemisi.....................1745(-0)
      Buharlı Şahmerdan.................838(-24939) - Buharlı Şahmerdan................2702(-25920)
      Füze Gemisi........................229(-7066) - Füze Gemisi........................701(-7171)
      Süratli Kürek Botu...................430(-53) - Süratli Kürek Botu...................1764(-0)
      Balon Taşıyıcı.....................246(-3367) - Balon Taşıyıcı.....................203(-3500)
      Filika................................115(-0) - Filika................................319(-0)
      Alev Gemisi..........................0(-1206) - Alev Gemisi.........................12(-1316)
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - Okçu Gemi..............................98(-0)
      ............................................. - Denizaltı.............................200(-0)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller.........................-1054266.4 - Generaller.........................-1086497.2
      Saldırı puanı.........................2716243 - Savunma puanı.........................2635666
      Hasar................................52713320 - Hasar................................54324860
      Hasar Dağılımı............................49% - Hasar Dağılımı............................51%
      :angry:
    • 2 Gün evvel bir kaç arakdaş düşünüp plan yapmışlar asker gemi ne varsa sırtlanıp benim örs adama daha önceden tuttukları yere ışın atmışlar :) Maksat örsümü düşürüp, altın almamamı engelleyip beni savaştan ekarte etmek :)

81-8 adasına ''gözükara'' ve '' JOKZİLLA'' , 80-10 adasına ''JİLET'' , 84-7 adasına ''Perugino'' adlı arkadaşlar bir gece ansızın şehirleri ışınlayıp önlerine gelen her yeri yakmaya başladılar :) Sadece 81-8 adasında 12 adet savaş açan bu arkadaşların dramı içler acısı :) Şimdi ise her biri kendi şehirlerine çekilmiş ölmeyi beklemekteler :) >ban:

Buyrun hep birlikte bakalım :)

• bir kaç rapor da ben asayım benim başım kel mi :D

birliklerin konuşlanmasını sağlamak için basılan stratejik rodos ile laf olsun diye basılan rodos arasındaki farkı bilecek kadar çok savaş geçirdik... Hamdolsun neyin ne olduğunu biliyoruz ;)

bugünkü dersimizde sizlere rodos çeşitlerini örneklendirmeye çalışacağım.

ilk örneklerimiz laf olsun diye basılan rodoslardan gelsin mi? hadi gelsin... :anlasma:

mesela bu... :lol:

ve bu... :lol:

bu da... :lol:

laf olsun diye basılan rodoslara ek olarak, can havliyle basılan rodoslar vardır...

şöyle ki...

tekrar işgale çıktım tabi... ama arkadaş uyanık ya, bizim adamızda bizden kaçacak... :rusrulet: kendisine ufak bir karşılama ekibi yönlendirdik...

çakıldığını anlayınca buradan da kaçtı... :doofy: zıplayıver çekirge...

neyse dağılmayalım konumuza geri dönelim... ne diyorduk hah rodos çeşitleri...

son örneğimiz de aslında can havliyle basılan rodoslara da örnek teşkil edebilecek, basılamayan rodos çeşidinden gelsin...

şu ana kadar rakibimizin stratejik amaçla bastığım bir rodos ile karşılaşmadık... o yüzden malesef örnek veremeyeceğim...

rodos basıyorlar, söm söküyorlar vs vs... önemli değil ya biz yine de seviyoruz onları... böyle :aferin:
    • :zuhah: Tebrik ederim abi gerçekten mükemmel anlaştmışsın :))) Ben hayatımda bu kadar basit bir savaş görmedim :)) Dertleri neyse birde kalkıp bölgemize gelmişler.. Yahu sizin etiniz ne budunuz ne :) Biri diğerinden cesaret alan iki ittifaksınız.. Bölgemize gelip gövde gösterisi yapacaklarmış :zuhah: .

Savaşın başından beri kendi şehirlerinize pısmış işinize gelmediğinde rodos basıp işinize gelmediğinde garnizon limitine düşerek savaş idare etmeye çalışıyorsunuz :) Bakalım daha ne kadar dayanabileceksiniz merakla bekliyorum :) Birde utanmadan bukadar ağır ezildikleri savaşta rapor paylaşabiliyorlar ya diyecek hiç birşey bulamıyorum :)) Madem kendi sömürgelerinize kısılıp kalacaktınız neden geldiniz deseniz biz gelirdik size :)) Oda yok adamların liderlerinin adasına ışın atıp yağmalıyorum 2-3 gün orada kim varsa yağmalıyorum. Bir Allah'ın kuluda demiyor ki yahu bu bizim lider bare onu koruyalım :)))

Ayrıca cümle islam aleminin Berat Kandilini Kutluyorum... İyi forumlar
    • arkadaşlar guzel emek verıyorsunuz tebrık edıyorum lakın su duruma degınmeden gecemeyecegım bu geldıgımız adalardakı multılerı tatılden cıkarsanız ya bakın bakalım nasıl raporlar gelıyor 17 lık adaların 14 15 hesap sureklı tatılde adam başı kaç multı ıle oynuyorsunuz anlayamadım ben delta tarıhınde bu kadar multı hesabı gormedım aslında sızın bır kabahtınız yok oyun acıkları oyunu bu sevıyeye getırdı yapacak bısey yok savaslar deltada uzun solukludur olduya bıttıye gelmez bu savasta ole gorunuyorkı aldıgım duyumlara gore habıre ıttıfaklardan general dılenıyormussunuz :D:D olur oyle durumlar sıkıntı yok ınsallah ramazana kadar bu savaslar bıter rahat bır ramazan gecırırız ıyı oyunlar dılerım .