Angepinnt Nasıl Bir Forum İstersiniz?

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Nasıl Bir Forum İstersiniz?

Nasıl Bir Forum İstersiniz Öneriler 47
    1.  
      Hepsi (Elinizi Korkak Alıştırmayın) - Herkese E-pin olmasada olur. Her ay bir Kategoriye verin derim. (Özel User Önerisi) xD (16) 34%
    2.  
      Her ayın sonunda Sistemden alınacak en yüksek saldırı ve savunma puanına ulaşacak usere Özel Rank verilmesi. (12) 26%
    3.  
      Yardım ve Sorular Bölümünde oyunculara yardımcı olacak Helper uygulaması (9) 19%
    4.  
      Panelden kontrol edilerek her ay en çok post atan kişiye Ayın Useri Rankı verilmesi (5) 11%
    5.  
      Server toplam puan birincileri ile röportaj (3) 6%
    6.  
      Her korsan süresinin sonunda korsanda birinci olan kişiye Özel Rank verilmesi (2) 4%
    Merhaba İkariam Severler,

Forum içinde bazı yenilikler için sizden de fikir almak istedik.

Konun amacı forumu daha güzel hale getirerek uygun bir işleyiş sağlayarak ilerletmek. Moderatörler arası toplantı sonucunda almış olduğumuz bazı kararlar var. Aklınızda bulunan bir öneri veya işleyiş var ise yazabilirsiniz.

Verilecek önerilerde verilen öneri açıklaması yapılacaktır. Yapılacak öneri açıklamasına göre forumda kullanım uygunluğuna bakılıp ekleme veya çıkarma yapılacaktır. Yapılacak önerilerin ve anket sürecinin 20 Nisan 2018 tarihine kadar aktif kalarak, 20 Nisan 2018 tarihi sonrası "Yöneticiler tarafından" belirlenecek bir serverin "Pilot Server" olarak başlatılması ve pilot serverdeki popülerlik durumuna göre İkariam Türkiye Forumunda Kullanılıma geçilmesi.

Anket Maddelerinin Açıklaması

1-) Panelden kontrol edilerek her ay en çok post atan kişiye Ayın Useri Rankı verilmesi

Ayın Useri o ay içerisinde en fazla postu atmış usere vereceğimiz yeni ünvandır.

Sahip olacağı özellikler

• Renkli Nick-Özel Kullanıcı Başlığı kullanacaklar.
    • 10 £ E-Pin ödülü alacaklar.

2-)Her korsan süresinin sonunda korsanda birinci olan kişiye Özel Rank verilmesi

Her ayın sonunda tarafımızca sistemden alınacak Korsan birincisine "XXX Serverı Kaptanı" adı altında rank değişikliği yapılması.Özel rank için birinci olan oyuncular ,oyun nickleri ile forumda kullandıkları nicki belirterek ticket açması gerekmektedir.

3-) Her ayın sonunda Sistemden alınacak en yüksek saldırı ve savunma puanına ulaşacak usere Özel Rank verilmesi.

Her ayın sonunda tarafımızca sistemden alınacak "En yüksek Saldırı ve Savunma puanı" birincilerine " XXX Serveri Savaşçı Kralı ve XXXxxx Serveri Savunma Kralı" adı altında rank değişikliği yapılması.Saldırı ve savunma özel rankı için birinci olan oyuncılar, oyun nickleri ile forumda kullandıkları nicki belirterek ticket açması gerekmektedir.

4-) Yardım ve Sorular Bölümünde oyunculara yardımcı olacak Helper uygulaması

Helperler forum içinde oyunculara gönüllü yardımcı olacak kişilerdir.Yardım ve sorular bölümünde oyuncuların sorularını cevaplayacak ve gerek görürse ticket sistemine yönlendirecektir.Helper alım şartları daha sonra belirlenecektir.

Sahip Olacağı Özellikler
    • Renkli Nick-Özel Kullanıcı Başlığı

5-)Server toplam puan birincileri ile röportaj

Tüm serverlardaki yüksek skorda birinci olan oyuncular ile röportaj yapılacaktır.

Değerli Görüş, Öneri ve Konu içerisindeki Olumsuzlukları, Açıklayıcı bir şekilde maddeler halinde bildirmenizi temenni ederiz.

İkariam TR Takımınız
  • Kuponları şirketten talep ediyoruz. 20 tane server için her birinciye kupon yollamaları mümkün değil. Aydan aya seçilecek bir kişi için şirket aylık 1 tane kuponu verebilir.
    Bu yüzden sadece 1 tanesinde kupon ödülümüz mevcuttur. Eğer anketten kupon odüllü olanı uygulamak isteseydik uygulardık. Ancak sizinde fikirlerinizi almak istedik. Son olarak anket dışında da forum için önerileriniz varsa konu içinde belirtebilirsiniz.

Saygılarımla ObiWan
  • Eğer şirket sadece 1 kupon veriyorsa bence bu kupon global birinciye verilebilir. Işıklı yazılarsa yerel birincilere de verilir ve röportaj da yerel birincilerle de yapılır. En olmadı e-pin bana da verilebilir. :) Sizin önerinizde zaten aktif olan forum kullanıcılarını geçemeyeceğini düşünüp hem oyuna hem de foruma bu kadar vaktin gerekliliğini sorgulayabilirler fakat benim güzel önerimde ışıklı yazıyı göstermek için oyunda daha da hırs yapıp ışıklar sonrası forumda daha aktif olup e-pin için yarış tutkusuyla daha da hırs kazanabilir oyuncular. Ne kadar hırs o kadar para. Şirkete ne kadar para foruma / oyuna o kadar etkinlik için sermaye. Ne kadar sermaye o kadar etkinlik. Ne kadar etkinlik o kadar hırs. Kısaca while(1){do it}
    :spamm:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von WhiteGh0st ()

• :d
    Abi şirket öyle her şeye kupon vermez.Etkinliklere filan veriyor.Biraz garip bir işleyiişi var.Kupon verebilcekleri şeyler kısıtlıdır.

Modum şöyle demiş ayrıca

şimdi kaç server var bilmiyom ama 20 server demiş modum saymadım neyse 20 server=200 € kupon demektir.Şirket 200 € kuponu virmez :D Anket sonucunda saldırı ve savunma çıksa mesela saldırı kralı savunma kralı ayrı filan 400€ kupon eder? Buda çok fazla kupon eder.Yani her şeye kupon vermeleri mümkün değil gibi duruyor.Az çok işleyişi bilen biri olarak Aydan aya sadece 10€ bence verilebilir ama işte 400 € kupon işi olmaz.Bence takım üyeleri ellerinden gelse her şeye ödül verir :D

bide
    Bu anket tarzı geçen senelerdede olduydu tekrardan yapmaları güzel olmuş.Foruma biraz canlılık getirceğini düşünüyorum ben.Anketten ne çıkarsa çıksın takımı uğraştırcak gibi duruyor askjdasd şimdiden başarılar :D Ben oyumu verdim gitti

#Soma
  • Zaten o yüzden e-pin ödüllerinin global 1. lere verilmesi önerisini sundum. Forum / oyun bakış açısıyla yaklaşırsanız daha rahat anlaşılır mesajım. Yerel birinciler sadece renkli isimleri ve röportajı alır. Genel birinci ise e-pini alır. Sonuçta forumda şu dünyanın sayfasında en çok post kasana veriyoruz diye bir şey demediler e-pin i. Oyunda da öyle olabilir oyun içi etkinlikler için. Örnekleyeyim:
    Alpha dünyası 1. sı x kişi
    Delta dünyası 1. si y kişi
    Pan dünyası 1. si ben

Bulundukları dünyaların 1. leri olmalarına rağmen misalen benim puanım genelde en yüksek puan(hangi alanda yarışılıyorsa). O zaman e-pin i ben alırım fakat renkli isim hepimizde olur ve röportaj hepimize yapılır. Zaten iki elin parmaklarını geçmez birincilerin sayısı. :ihtiyar:
    Spoiler anzeigen
    Oyum aylık saldırı/savunma birincili şıkka... KKK7
    :spamm: