Şehir içi görünüm

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şehir içi görünüm

Önceki ikariam da Belediye Binası'nı geliştirdikçe şehir görünümü güzelleşiyordu ama şu an ki güncel ikariamda 20 level ile 25 level Belediye Binasında şehir içi görünümde bi fark olmaması beni üzdü malesef 2018 Yılına girdik artık grafiklerinde güzelleşmesini istememiz normal biliyorum mesajlar okunucak her zamanki önerilerim gibi hiç bir işlem bile yapılmayacak ama ben buraya yazmak istiyorum eski görünüm gerçekten daha iyiydi şehir içi görünümlere güncelleme gelmesi şart lütfen daha güzel görünümler için çalışma başlatılmasını istiyorum oyun daha güzel olsun diye
      KKK4
      Saygılar
      FNATIC TENKER
    • Bu öneriler yetkililer tarafından şirkete iletiliyor mu ? Bilgi alabilir miyiz bunun hakkında ? Bir arkadaşın server içerisinde 4-5 adada ittifak olarak saldırabileceğimiz barbar gibi yerler olsa, orayı geçiren ittifaka bonuslar gelse önerisi, bu şehir görünümü önerisi gibi öneriler gayet hoş ve güzel öneriler. Bunlar iletiliyor mu ??
    • en azından şehir için görünümü iletilmelidir arkadaşlar hepimiz seslenmedikçe iletilmez belki öneri kurallarına uymayabilir %100 olarak ama bu herkesin istediği bişey benim tüm arkadaşlarım destekliyor beni ama forumda hiç bir hareket göremiyorum en azından şehir içi görünüme bi el atsalar hiç fena olmaz 2018 yılına girdik artık şehir içinin görünümü daha estetik ve daha güzel olmalı eski sürümde daha iyiydi
      FNATIC TENKER
    • Oyuna bilmeyen bir adamında katılımını saglamak icinde önemli grafikler :) yapılması zor değil sadece şirketin önemsemesi gerek ve de uygulamada 1 den cok eksik olmasına ragmen kimse umursamıyor . bu oyunu yöneticiler takmıyormu paramı kazanamıyor ben anlamadım ki :D oyunda bir ban konusunda muazzam derecede aktifler . anında gümlüyorlar fakat eksikliklere gelince sessizlik olusuyor ?(
    • -maxwell- wrote:

Oyuna bilmeyen bir adamında katılımını saglamak icinde önemli grafikler :) yapılması zor değil sadece şirketin önemsemesi gerek ve de uygulamada 1 den cok eksik olmasına ragmen kimse umursamıyor . bu oyunu yöneticiler takmıyormu paramı kazanamıyor ben anlamadım ki :D oyunda bir ban konusunda muazzam derecede aktifler . anında gümlüyorlar fakat eksikliklere gelince sessizlik olusuyor ?(
      Önceden onada bakmıyorlardı