HUMAN SSF Savaş Ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Tebrik ederim. Ama yalan yanlış şeyler yazmayın buraya korsanda kuyruğu sıkışınca kirli düzenleri bozulunca bir kaç adamları ve korsancıları ban yiyince anlaşma isteyen sizlerdiniz. Söz verip sözünüzde durmayan anlaşmayı bozanda sizlerdeniz. Anlaşma bozup saldırı yiyince de laf etmeyeceksiniz. Buraya fazla bişey de yazmaya gerek yok. İyi oyunlar dilerim.
    • NoWomanNoCry boşver tatlı dilini hiç yorma burada.
      Thelmira sirkülerden ve buradan atıp tutuyor. Kızdırıcağını düşünüyormuş bizi 8)

Kendisine sormak isterim 6 AY işgalim altında kalan üyesine neden yardıma gitmemiş. Yada böyle kendini beğenmiş edasında 3-5 ss asıp buraya yorum yazarak beni kızdırıcağını düşünen bu sahsiyeti ben arayıp SORACAM ZATEN. Malum bir grup vardı orta kayıtlı gereken bilgiler.

Oyununuzu oynayın. Bel altı vurmadan. Herkes yağma yiyebilir yada herkes yağma atabilir. Burda sov yaparak heleki KENDİ SAYFAMIZDA gördüğün gibi sana hiç düşmez. Heralde bıraz boşluk buldun . Finallerinin başladıgı tarihte adandayım tatile alma sakın ;)
      Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Akatsuki artık yenildiğiniz ss leri asmaya başlamısınız. :zuhah:

Rodosu ilk basan sizin halis dir. Bizim sayfamızda görebilirsiniz. Madem yenildiğiniz ss leri buraya asmaya başladınız. Bende saldırılarda TATİLE alan sff lerileri ve yediğiniz yağmaları buraya asacam Unutmadan kaynaktan söz etmişin birde istersen karşılaştıralım en çok yağmayı hangi taraf yemiş. :whistling:

Piyonlar makaleden söz etmiş, elimdeki ss ler ile Roman yazarım suan :D :yavasat:

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Buraya yazıcağını boş boş git kendi sayfana yaz romanı. Kesim farkından herşey ortada. Sana bir kaç tavsiye vereyim filika ile gönder gemilerini dağılıyorlar yoksa farketmişsinidr birde havan ve sürat ile doldur boşalt yaparken balon koyma yanına ;)
      Buarada bu dandik pablo escobar yapmış adını şimdide kafa karışıklığı olmasın :)

12k gemisi kitlenen dandik :D neyse rodos yetişti imdadına

• EYYYYY sff ittifağı. RODOSU İLK BASAN sensin FORUMA dikkatli bakan görebilir. YENİLDİĞİN SS LERİ asacak kadar kendinizi yıpratmayın bukadar :opucuk:

Bana savaşmayı bilmiyorsun diyen arkadaş. BEN TEK BASIMAYIM. Kimseyi savaşa çağırmadım ittifakımdan. 2 kişi geldi onlarda örs YOK. 30-40 k gp leri var. O halde hepinizle 6 gundur ugraşıyorum

Hem sizinle savaşırken HEMDE BASKA kordinatlarda üyelerinizi vurdum ve tatile aldırdıgım SFF li sayısı 8. Bence Strateji oyunun hakkını verin.

Bunları yaptığınız gibi üstüne bide beni tüm sff toplanıp ; beni arkadan vurmak için söm atıyorsunuz. :br::

Strateji oyunları GP deposu yaparak, sürü gibi gezerek olmuyor.

Alın size ss T1D ittifağının bir oyuncusu yetiyor size.

daha asılmadık 28 ss var. HEPSİNİ YAVAŞ YAVAŞ asacağım.

Buradan epsilon oyuncularına sesleniyorum . Ss ler ORTADA , ilk rodos basan ortada. Birileri diyordu kimse sff SES çıkarmıyor diye. 2-3 KİŞİ hallettik koca ittifakı.

SİZİN GİBİ savaşanlar için bırakın ittifakı toplayıp savaşa gitmeyi, sirkülerden yardım bile istemem. Şimdi burdan sesleniyorum sırada yağma yicekler Lideriniz ve Diplomatınız .

iTTİFAĞINIZIN sirkülerinden yazmış ya uslubu bozuk diplomatınız '' gpsi olmayanlara ve karsılık veremiceklere saldırıyorlar diye'' onun o yazısını asıp üstüne yağma yediği ss si asacam.

Büyük savaş ss leri yarın asılacaktır.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Hiç birinde örs yok. Pardon birinde 24 saat olmustu birkere. Aykut HARİÇ diğerleri savaş ne durumda bakmıyor emin ol. İşleri güçleri var.

siz heralde 20 kişi felan peşime düştünüz. Bak akustik RODOSU basan ilk sizin üyeniz. Siz bastınız biz bastınız muhabbetine girmek istemiyorum. Ama anlamakta zorlanıyorsan sana özelden de anlatabilirim. Hatta varsa özelden dinlemek isteyen anlatabilirim. Doğru ve sağlıklı yoldan anlamak istiyorsan bence formu kullan.

Bukadar kişi peşime takılmışken ve ittifaktaki kimseyi savaşa çağırmadığımı hesap edersek. Üstüne senin formda yenildiğin ss leride eklersek. Bence siz yurt dışına felan kaçın :D

Yada mendil vereyim size. 8)

Arka safı arkadan gönderip, doldur boşalt yapıp , örs yapıp vs gibi kalıplaşmış seyler ile strateji oyununu yozlaştıramassın. Strateji oyunu herkese göre değişir. Benim verdiğim zararı siz ittifak olarak verememiş olmanız bunun en güzel cevabı.
      Elimde rapor yok diyorsun; bırakta yavaş yavaş sindire sindire asayım.

Bak aşağıdaki sayfaya! senin gibiler ile çok uğraştım 215 bin tıklanma 5 bin cvp var. Oyuna 3 sene ara verdik; ortalık sizin gibilere kalmış.

[b]TurkSquad(SQUAD) genel savaş raporları[/b]

Ayrıca sunuda söliyim; Lideriniz diyorki'' BANA küfretti su ittifakın üyesi ''diye söyleniyordu. O ittifakın üyesi kendi üyesiyle ortak korsan yapıyor ses çıkaramadı.Daha nekadar iğrenç olabilir. 8o

O ittifakındaki herkez midemi bulandırıyor.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
      • Bu rapordan önce ufak bir bilgi paylaşacağım RÜYA ittifakı ile HUMAN SSF ittifakları çok uzun yıllardır dost 2 ittifaktır server birleşiminde de ortak karar alıp epsilona hep birlikte geldik dostluğumuz her zaman daim oldu ortak üyelerimiz var , ben 8 yıldır SSF üyesiyim ve RÜYA nın kurucularındanım iki ittifakta her zaman birlikte hareket ediyor açıklık getirmek istedim , RÜYA, SSF nin multi hesapları ile dolu diyen bir kaç kişi atıp tutuyor böyle bir şey söz konusu değildir.
      • " İki Devlet Tek Millet" bizi özetler sanırsam :)