En uzun deniz savaşı

• MoiraineDamodred schrieb:

Server'daki ;

●En yüksek saldırı puanı : 932k
      ●En yüksek savunma puanı : 1.8m

Bu savaşa rağmen nasıl boyle düşük puanlar ? Başka hiçbir cephe , savaş yok mu anlamadım. Bilerek sırf rekor için mi uzatiyorsunuz savasi xd
      savunma ve saldırı puanları zamanla düşüyor, bir yandan saldırı ve savunma puanı kazanırken bir yandan da kaybediyorlar
    • alptekincakar schrieb:

MoiraineDamodred schrieb:

Server'daki ;

Bu savaşa rağmen nasıl boyle düşük puanlar ? Başka hiçbir cephe , savaş yok mu anlamadım. Bilerek sırf rekor için mi uzatiyorsunuz savasi xd
      savunma ve saldırı puanları zamanla düşüyor, bir yandan saldırı ve savunma puanı kazanırken bir yandan da kaybediyorlar
      Alphada 25 milyon savunma puanı var . Saldırı puanı da 17 milyon civarindaydi. Hatta sadece bir kişide de değil bir sürü farklı kişide benzer puanlar var.

Sürekli kesim yaparsan düşen puan miktarının üstüne cikabiliyorsun.
      Justice / Kaikias
    • MoiraineDamodred schrieb:

Server'daki ;

En yüksek puan bende suan ancak yüksek puanlara ulaşıldıginda biliyorsunuz puan inişi daha yüksek oluyor. Savunma saldırı da ki dağılım eşitsizliğini de şöyle izah edeyim. Bazen bi ittifak tan tek kişi cephe yi tuttuğu için kesim bir kişi de toplanıyor bazen de kesim toplu olduğu için puan paylasiliyor. Olay bu yani. Birde server da 2 savaş var onunda etkisi büyük. Bu sayfa daki arkadaşların savaşında da başka cephe yok suan için diye biliyorum.
    • arkmada schrieb:

MoiraineDamodred schrieb:

Server'daki ;

En yüksek puan bende suan ancak yüksek puanlara ulaşıldıginda biliyorsunuz puan inişi daha yüksek oluyor. Savunma saldırı da ki dağılım eşitsizliğini de şöyle izah edeyim. Bazen bi ittifak tan tek kişi cephe yi tuttuğu için kesim bir kişi de toplanıyor bazen de kesim toplu olduğu için puan paylasiliyor. Olay bu yani. Birde server da 2 savaş var onunda etkisi büyük. Bu sayfa daki arkadaşların savaşında da başka cephe yok suan için diye biliyorum.
      Anladım :whistling:
      Tek cephe de böyle bi savaşın bitmesi ,bitmemesinden daha zor zaten xd Ben heyecanı olan bi savaş zannetmistim.
      Justice / Kaikias
    • Neu

Üstat alpha da 25 milyon savunma puanı var demişsin.
      Anca şu anda devam eden savaşımızda aşağıda göreceğin gibi bu kadar gemi kesilmesine rağmen toplan saldırı puanı 21 milyon toplam savunma puanı 25 milyon.
      Kısaca bir oyuncunun tek başına 25 milyon savunma puanına sahip olması mümkün değil.
      hatta oyuncuyu geçtim ittifakın saldırı veya savunma puanı 25 milyon olursa efsane olur.
      bi yanlışlık var işte yanlış gördün muhtemelen.

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Şahmerdan-Gemisi................4607(-293937) - Şahmerdan-Gemisi.................404(-233434)
      Mancınık Gemisi.....................120(-317) - Mancınık Gemisi.......................0(-525)
      Buharlı Şahmerdan...............1437(-222315) - Buharlı Şahmerdan...............1440(-181322)
      Füze Gemisi......................1903(-74144) - Füze Gemisi.......................969(-71771)
      Süratli Kürek Botu................5620(-6412) - Süratli Kürek Botu.................417(-5949)
      Balon Taşıyıcı....................880(-28851) - Balon Taşıyıcı....................262(-24648)
      Filika...............................1132(-0) - Filika................................228(-0)
      Havantopu Gemisi..................2973(-2191) - Havantopu Gemisi..................1639(-1926)
      Alev Gemisi........................81(-19715) - Alev Gemisi........................20(-12268)
      Denizaltı...........................104(-298) - Denizaltı.............................0(-264)
      Okçu Gemi.............................125(-0) - Okçu Gemi...............................0(-8)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller.........................-9909501.6 - Generaller.........................-8384654.8
      Saldırı puanı........................20961637 - Savunma puanı........................24773754
      Hasar...............................495475080 - Hasar...............................419232740
      Hasar Dağılımı............................54% - Hasar Dağılımı............................46%
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Neu

yani demek istediğim bir oyuncu gelecek rakip yaklaşık 10 milyon general basacak ve rakibin 10 milyon generalini tek başına kesecek ancak o zaman 25 milyon savunma puanı yapabilir. Ve gerçekçi olalım hiç kimse o kadar generali tek başına elinde tutamaz o kadar altın o kadar kesecek rakip gemi bulamaz.

bireysel olarak 10 milyon general güzel bi rüya olur ittifaklardan o kadar general zor çıkıyor.
      özetle bir oyuncunun 25 milyon savunma puanı 17 milyon saldırı puanı yapabilmesi imkansız.
      ekran görüntüsü atabilirsen sevinirim.

dediğim gibi oyuncuyu geçtim bi ittifakın 25 milyon saldırı veya savunma puanı varsa o ittifaka da helal olsun derim :)

bu arada kesim farklarını bi kontrol edin güncel tablodan.
      adamlar bize göre fazladan 1.5 milyon general kaybettiler hala inat ediyorlar :))
      kendi şehirlerinden gemi gönderiyorlar.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Neu

Biz bunları yazarken alphadaki savunma birincisinin puani 25.7 milyon oldu :D
      Alphayi inceleyebilirsin. Bir sürü yüksek puan var. Durmadan cephe açıp , kesim yaparsan oluyor yani :D
      Sizin savasiniz cephe açmadan ya da gelen gemileri kaynağında kesmeden nasıl biter bilmiyorum. Bakalım nolacak , başarılar :whistling:
      Justice / Kaikias
    • Neu

guneyeyolculuk schrieb:

yani demek istediğim bir oyuncu gelecek rakip yaklaşık 10 milyon general basacak ve rakibin 10 milyon generalini tek başına kesecek ancak o zaman 25 milyon savunma puanı yapabilir. Ve gerçekçi olalım hiç kimse o kadar generali tek başına elinde tutamaz o kadar altın o kadar kesecek rakip gemi bulamaz.

bireysel olarak 10 milyon general güzel bi rüya olur ittifaklardan o kadar general zor çıkıyor.
      özetle bir oyuncunun 25 milyon savunma puanı 17 milyon saldırı puanı yapabilmesi imkansız.
      ekran görüntüsü atabilirsen sevinirim.

dediğim gibi oyuncuyu geçtim bi ittifakın 25 milyon saldırı veya savunma puanı varsa o ittifaka da helal olsun derim :)

bu arada kesim farklarını bi kontrol edin güncel tablodan.
      adamlar bize göre fazladan 1.5 milyon general kaybettiler hala inat ediyorlar :))
      kendi şehirlerinden gemi gönderiyorlar.
      hocam bi giriver alphaya :)
    • Neu

S.aleyküm :)
      Yukarıda arkadaşın bahsettiği Alphada 25.774 k savunma puanı olan vatandaş benim ve halada devam ediyor savaş...
      İmkansız diyen arkadaş gelsin buraya :)
      Henüz savaş bitmediği için foruma yazma gereği duymadım bu konuyu savaş bitince paylaşıcam İkariam tr yi geçtim genel olarak böyle bir puan mevcut mu değil mi diye bende merak ediyorum açıkcası :)
      Düzenli bi şekilde 6 liman 1 kara savası devam ediyor :)
      Tabi söylendiği kadar kolay değil bu seviyeye ulaşmak bir ekip işi ve ciddi bir destek gerektiriyor sagolsun ittifak arkadaşlarım gerekli desteği dayanışmayı gösterdiği için böyle raporlar elde ediliyor...

Baya uzattım o hayal meyal diyen arkadaş için asayım buraya sıralamayı... Haydiin iyi akşamlar kalın sağlıcakla...
      Savunma puanı sıralamasında 1-50 sırada!