En uzun deniz savaşı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Arkadaşlar öyle bir puan falan olmaz diyosunuz ama tek limanda savaşıyorsunuz :)
      şuan sadece alpha da bir bölgede 18 tane liman 2 tane de kara savaşı var

2 farklı bölgede savaş devam ediyor , aynı ittifaklar arasında
      tahminimce 30 liman 6-7 kara savaşı var

tek limanda savaşacağınıza , anlaşın daha kolay çözülsün bu iş :D

Efsane Lord Sinan , kanka sayemde meşhur oldun :ppp
    • Neu

ittifakına helal olsun saygı duyarım. :) başkada bişey diyemem.
      anladığım kadarı ile ittifak içerisinde aktif ve savaşı takip edebilen kişi sayısı belli ittifakın geri kalanı sizlere aralıksız destek sağlıyor.

hayal diyen bendim sözümü geri alıyorum :)))

ama dediğim gibi ittifakınıza helal olsun tek kelime ile :)
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Neu

bizim savaşta başlangıçta öyleydi 2 ayrı koordinatta farklı farklı limanlarda savaşılıyordu tümünü kazandık saldıranları geri püskürttük geriye bi bu savaş kaldı biz elemanlar çekilir diye beklerken buraya kendi şehirlerinden destek atmaya başladılar uzadı gitti :))
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Neu

Selamlar,[/b]

Alpha serverinde bu denli çekişme olduğunu gözlemliyoruz.
      D-Â - THOR savaşı iki tarafta cebinde ki taşları birbirine fırlatmaktan çekinmiyor.

Fakat bu savaşın birde görünmeyen kahramanları olduğunu biliyorum.

guneyeyolculuk schrieb:

anladığım kadarı ile ittifak içerisinde aktif ve savaşı takip edebilen kişi sayısı belli ittifakın geri kalanı sizlere aralıksız destek sağlıyor.

Sanırım bu olayları geçeli çok oldu artık başka serverlardan gp depoları satın alınmaya başlandı fazla uzak değil epsilondan aldığınız 40m gp den bahsediyorum :) @Efsane Lord , @iyonyaa

[b]Artık bu savaş da savaşanların asker ve gemi olduğu değil de para olduğu kanaatindeyim. [/b]
      [b][/b]
      [b]Bu durumdan mütevellit size kılıcınız keskin olsun demek yerine kesenize bereket demeyi tercih ediyorum. [/b]
      [b][/b]
      [b]İyi forumlar.[/b]
      [b][/b]
      [b][/b][b][/b]
    • Neu

arkadaşlar alphadan gelmiş misafir olmus sayfayı takip etmişsiniz HOŞ GELMİŞSİNİZ

AMA

atladdığınız ve eksik araştırma ile yorumlar yapmışsınız ÜZÜLDÜM.

Bu savaş başında tek taraflı bir savaş degildi gayet güzel atraksiyonlu savaşlar idi bakınız HİLAL ve BOB sayfalarına

Best OF Beta ittifak sayfasına girin orda cok güzel sunumlar yaptık Açıklamaları yazılarıda okumanızı tavsiye ederekten zamanında tek limanda savamasıgımızı görürsünüz. Tek limanda savaşılmayacagını ve 180 gündürde sadece o denli bir savaş yapılmadıgını kendiniz analiz edersiniz ....

şuan tek liman savasına binmesinin en büyük sebebi aylarca limanları işgal altında tutup kovaladıgımız ittifagtan sıkılıp bizlerin geri cekilmiş olması oldu.

saygılarımıla

BOB Forum Sorumlusu
    • Neu

Selamlar,

Efsane Lord schrieb:

Woo kardeşim Bükemediğin eli öpüceceksin konu buraya kaç m gp nin geldiği değil konu böyle bir savunma puanı var mı yok mu ?
      Bu ne hadsizik böyle ? Kime elini öptürüyorsun sen ? Hangi mecrada karşılaktık da bükülmedi bileğin burada üstünlük taslıyorsun ?

Efsane Lord schrieb:

DA lımısın acın varmış gibi gp lerden serzenişte bulunuyorsun
      Zoruna gitmesin söylediklerim :) Yanlış bir şey söylemiyorum.
      Bu ne öfke ? Eleştiri yapan herkes size düşman mı oluyor daha doğrusu D-Â lı mı oluyor ?

@Efsane Lord ,

iyonyaa schrieb:

Efsane Lord Sinan , kanka sayemde meşhur oldun :ppp
      Derdiniz prim yapmaksa buyurun devam edin ki şuan yaptığınız senin o bahsettiğin ''savunma puanı var mı yok mu'' dan ziyade ortalıkta reklam yapmak.
      Tamam mesaj alındı Alpha - THOR a gp lazım biraz daha boy gösterin buralarda.

@cLuBBeR- ;
      Sizlerde kolay gelsin biz HİLAL ve BOB arasında geçen tüm cephelerin takipçisi olduk savaşın seyri hakkında bilgi sahibiyiz . Savaşın aylardır tek bir cephede gitmediğini öncesinde verdiğiniz emeğin farkındayız bundan ötürü sizleri kutlarım.

Herkese iyi forumlar der , Bazılarına pamuk eller cebe derim.

Kolay gelsin.
    • Neu

woo kardeşim bak hala çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun....
      Kimseye el öptürmek haddim değil bu bir atasözü anlamında budur
      Karşındaki kişiyi yenemeyeceksen, dediklerini yapmak varlığını sürdürmeni sağlayabilir"

Anlamadığım bir konu da sen niye taktın bunu bu Kadar.... Ucu açık bu puanın yapabiliyorsan buyur yap ? Boş konuşmak kolay icraat göster bana ?

Burada yazılanlardan haberim dahi yoktu bir arkadaş mesaj attı inanmıyorlar diye geldim resim attım... Sana niye bu kadar dert oldu bu konu anlamıyorum....
      Bütün eleştirilere açığım lakin seninki eleştiri değil sıradan birşeymiş gibi lanse etmeye çalışman....

Burada senşn kadar kimse cıyaklamıyor farkındamısın... Varsa daha iyisi göster yoksa da boş boş konuşma...

Sayfayı açan arkadaşlar kusura bakmayın konular nerden nereye saptırıldı... sizlere de iyi savaşsalar iyi oyunlar iyi olan kazansın kalın sağlıcakla :)

• Neu

Selamlar ,

Efsane Lord schrieb:

Karşındaki kişiyi yenemeyeceksen, dediklerini yapmak varlığını sürdürmeni sağlayabilir"
      Orman kanunları 1. kural sanırım ?
      Paranoid bir durum söz konusu lütfen etrafınızda ki her insanı kendinize düşman bellemeyin.

Efsane Lord schrieb:

Bütün eleştirilere açığım lakin seninki eleştiri değil sıradan birşeymiş gibi lanse etmeye çalışman....
      Ben attığım hiç bir post da bu şekilde bir tabir kullanmadım yaptığınız savunma puanlarını eleştirel bir cümle yazmadım yaparım demedim yapamaz kimse de demedim aksini göstermezsen müfterisin.

Efsane Lord schrieb:

Burada senşn kadar kimse cıyaklamıyor farkındamısın...
      Bir önce ki post da da belirttiğim gibi hadsiz , üsluptan uzak bir oyuncusunuz.

Bu durumdan mütevellit sizinle bu tür bir tartışma içerisine girilmeyecek kadar basit ve bayağı olduğunuzu da göz önünde bulundurarak mesajlarıma son veriyorum.

İyi forumlar , iyi oyunlar .
    • Neu

Ben demiştim değil mi eseas nihayet gelmişler ve burayı da alpha ya çevirmişler

Efsane lord insanlara sırf fikirlerini söylediler diye D-A lı diyip saldırmayı bırak, git alphaya derdin neyse yaz ben sana orada yanıt yazarım.

Eğer aynı kişi sürekli savaşırsa puanlar yüksek olur, mesela 2 gün saldırı yaptı 1 gün yapmadı o zaman puan düşer, eğer her gün saldırı veya savunma da az bile olsa kesim yaparsa puanlar sürekli artışta olur, siz de muhtemelen sıralı savaşlar var veya çok sayıda oyuncu arasında paylaşılıyordur puan. Mesela şu anki durumda kendi astıkları savunma puanının toplamı o asılan görüntüdeki o oyuncular arasında paylaşılıyor. Az sayıda kişi çok sayıda cephede her gün düzenli savaştığında böyle puanların olması çok normal.

Bu da ittifakların toplam savunma puanları

Bu da ittifakların toplam saldırı puanları

Savaşan her iki ittifağı da tekrar tebrik ederim...

Siz bakmayın bunlara, iyi savaşlar.
    • Neu

Merhaba arkadaşlar

Konu dışında ikili tartışma çıkaran, konunun seyrini değiştirecek şekilde mesajlaşan herkese tarafımca işlem uygunalacağından emin olabilirsiniz.Bu mesajım uyarı niteliğindedir ve bir daha uyarı bu konuda yapılmayacaktır.

Saygılarımla ObiWan

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von ObiWan ()

• Neu

Evet arkadaşlar lütfen bu sayfada tartışmayın bakın güzel bi sohnet ortamı oldu ben alpha evreninde hiç oynamadığım halde alpha evreninden arkadaşlar ile tanışmış oldum.
      Şu anda 17916. raunddayız bakalım daha nereye kadar gidecek :))

şaka bi yana 186 gün olmuş savaş başlayalı :)))
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR